Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 18 gości
S T A R T arrow Podśmiewajki (zanęta...) arrow podśmie.. wajki arrow Zmarł Barack Obama. Po kilku latach poprosił Pana Boga....
Friday 10 April 2020 03:26:46.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Wielki Czwartek, 14-ta: To jednak ośmielili się uderzyć w Pana Boga: zakazują Mszy, nawet na ledwo 50 osób, w Wielkanoc! Na Sądzie będzie im to policzone, a zapewne - i wcześniej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Zmarł Barack Obama. Po kilku latach poprosił Pana Boga.... Drukuj Email
Wpisał: Hussein   
28.05.2015.

Zmarł Barack Obama. Po kilku latach poprosił Pana Boga by mu pozwolił pójść na Ziemię; chciał bowiem sprawdzić jak się ma Ameryka. Bóg mu pozwolił.

Barack Obama przybył do Nowego Jorku... Wchodzi do baru, zamawia piwo i pyta barmana co sądzi o kraju i jego problemach.
 - Jakich problemach?
 - No wiesz, Irak, Afganistan , Syria , Ukraina...
 - To mamy już za sobą. Teraz jest tam pokój i to wszystko jest nasze.
 - A Europa, Afryka, Bliski Wschód?
 Barman z dumą wyciąga spod lady mały globus i kręci nim przed nosem Obamy:
 - Proszę pana, jesteśmy Imperium. Cały świat jest nasz.
 Obama ucieszony i zadowolony kończy piwo i powiada do barmana:
 - Dziękuję ci, przyjacielu! Ile płacę?
 - Rubel i dwadzieścia kopiejek.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.