Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 14 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow krótko arrow Gronkiewicz Waltz: prezydentka satanistka?
Tuesday 21 September 2021 04:26:19.40.
migawki

Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas "zalać" w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

===============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Gronkiewicz Waltz: prezydentka satanistka? Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
06.12.2009.

Gronkiewicz Waltz: prezydentka satanistka?

[nie wiedziałem, że to akcja na tak duża skalę. Do dyrektora Wydz. Komunikacji w Ratuszu posłałem "pismo przedprocesowe". Takie profanacje i bluźnierstwa przeciw Chrystusowi nie mogą ujść bezkarnie. Apeluję do KATOLIKÓW o podawanie do sądu tych satanistów. Oraz o żądanie od parlamentarzystów katolików INTERWENCJI.  Rzecznik "Zarządu Dróg Miejskich" w Warszawie (t. 22 5508377) Adam Sobieraj powiedział mi, że dzieje się tak na podstawie "Ustawy sejmu" z 21 III.1985r (!!!), uwspółcześniona w DZ.U. 2004, poz. 2086 !!  Na pytanie, dlaczego taka "ustawa" ożyła nagle po ćwierć wieku, po "wejściu" Polski do UE, nie odpowiedział...  MD]

Mirosław Dakowski

            Ukochana córka przyjaciela wracała do domu. Przechodziła przez ulicę. Rozjechał ją furiat jadący 200 km/h. Miała szesnaście lat. Nie doceniła prędkości. Furiat, lekarz z Otwocka, nie poszedł do więzienia za morderstwo. Miał „chody” i zagwarantowaną bezkarność. Do krzyżyka upamiętniającego śmierć Kamili od lat nosimy kwiatki i znicze.

            Dziś zauważyłem, że krzyża już nie ma. Został wyrwany i zabrany. Stał pod słupem wysokiego napięcia, przeszło trzy metry od jezdni, żadnego „zagrożenia” nie stanowił. Zrabowali, zbezcześcili. W nocy.

            Czytamy, że dzieje się tak wszędzie w Warszawie na rozkaz z „Ratusza”. Ratuszem rządzi Gronkiewicz Waltz, zwana przez życzliwych „Bufetową”, a przez mniej życzliwych, a bardziej obiektywnych - no, nie powtórzę. Skromność mi nie pozwala.

            H. Gronkiewicz Waltz była znana jako liderka sekty „duchaczy”, którzy tańczą, śpiewają, wywołują „ducha” i jego przesłania innym tłumaczą.

            Akcja „Niszcz Krzyże” wskazuje, że pani prezydent przeszła ewolucję - do jakiejś sekty satanistów.

                        Czekamy więc, kiedy - zapewne jako „kapłanka” wystąpi w „czarnej mszy”.

Zmieniony ( 10.12.2009. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.