Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 31 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow JOW po maju 15 arrow Paweł Kukiz odpowiedział na list Krystyny Pawłowicz.
Wednesday 19 February 2020 00:00:37.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

Koronka do Miłosierdzia w środę 19 lutego o godz.15-tej o wycofanie "Zdrowe love w Gdańsku"

 
W Y S Z U K I W A R K A
Paweł Kukiz odpowiedział na list Krystyny Pawłowicz. Drukuj Email
Wpisał: Paweł Kukiz   
05.06.2015.

Paweł Kukiz odpowiedział na list Krystyny Pawłowicz.

Posłanka PiS nazwała Kukiza tchórzem.

http://www4.rp.pl/artykul/1205863-Kukiz-odpowiedzial-na-list-Pawlowicz.html

 

"Nacieszył się, pogłaskali go, pocmokali. P. Kukiz butnie oceniał i zapowiadał co zrobi z "tym systemem" - pisze Pawłowicz (pisownia cytatów jest oryginalna). "A zrobi HO, HO, HO ! A może i więcej! I co, powietrze z dętki uciekło, P. Kukiz porzuca swych wyborców i wraca do muzyki". - zaczęła swój list Krystyna Pawłowicz. Czytaj więcej

 

[Rzepa przegapiła, umieszczam adres oryginalnej odpowiedzi Kukiza: https://www.facebook.com/kukizpawel/posts/901576529910068   md]

"Pani Krystyno... Sprawa jest przecież banalnie prosta: Kukiz to agent PO, który miał za zadanie odebrani e PiS-owi elektoratu, rozanarchizowanie Państwa a następnie porzucenie tegoż elektoratu." - zaczyna swoją odpowiedź Kukiz.

"W zamian za to Schetyna obiecał Kukizowi umorzenie kredytu (we frankach). Myślę, że w związku z tym powinna zostać powołana Komisja Śledcza pod przewodnictwem samego Antoniego. I skazać grajka na ... śpiewanie falsetem Emotikon smile." - czytamy dalej.

W dalszej części Paweł Kukiz zachęca posłankę PiS do przeczytania na Wikipedii informacji na temat Akcji Wyborczej Solidarność. "A mówiąc poważnie - proszę przeczytać sobie to co w linku. Jeśli będzie miała Pani problem ze zrozumieniem to z całą pewnością znajdzie Pani nawet w swojej partii ludzi, którzy Pani wytłumaczą" - kontynuuje.

"I dziękuję Pani za ten list Pani do mnie. Pani "analiza" mojej wcześniejszej wypowiedzi jest bowiem przykładem na to, do czego prowadzi partiokracja i "jedynki" na listach przyznawane przez Wodza Emotikon" - kończy Kukiz.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.