Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 46 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Dakowski arrow Czemu MatkaKurka się wściekł? Nie o JOW !!
Friday 03 July 2020 15:35:23.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Czemu MatkaKurka się wściekł? Nie o JOW !! Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
06.06.2015.

Czemu MatkaKurka się wściekł?

 

Zbulwersowani Czytelnicy przysyłają mi adres do ataku MarkiKurki na Kukiza. Pośrednio na JOW-y. Są zdezorientowani.

 

Atak jest tu:

Zacznijcie się śmiać z „antysystemowego” Kukiza, bo za chwilę będziecie płakać!

 

Po poczytaniu początku – resztę jedynie przejrzałem. Bo robi wrażenie, jakby to pisał Niesiołowski, i to w „stanie wskazującym na szczególne wzburzenie”, a przed należnymi w tej sytuacji elektrowstrząsami.

 

MatkaKurka musi mieć jakąś prywatną urazę do Kukiza – bo merytorycznie to puste. Nie zajmuje się naturalnymi mechanizmami socjologicznymi (czyli reakcjami ludzi) związanymi z możnością wreszcie - wybrania „swego”.

Jestem w ruchu JOW od początku – tj. od ćwierć wieku. Z przyjemnością zauważyłem przed paru laty, że nawet „jakiś celebryta”, bo tego, co wyśpiewywał Kukiz, nie znałem i nie znam -  PRZEJRZAŁ.

Nauczył się od Profesora Jerzego Przystawy całej, jak wiemy – prostej – zasady JOW-ów. I to go uwiodło. Pięknie !

 

Nie rozumiesz, MatkoKurko – i podobni Ci wścieklarze, że po wprowadzeniu JOW rola Kukiza, czy Wielguckiego, czy Kaczora lub Kidawy BĘDZIE TAKA sama: Jedna osoba, szansa na przekonanie tych 60 tysięcy ludzi w swoim okręgu podobna. Żadne kiełbaski nie pomogą. Ludzie wiedzą, co DLA NICH jest lepsze. Nie traktuj nas jak idiotów Matko!  

A przyszłe partie – to nie „partia Kukiza i Schetyny” , czy „Dudy i Kidawy”, czy jak im tam – ale ugrupowania, które powstaną na początku I kadencji posłów wybranych w JOW.

Tu umieszczam odpowiedni kawałek innego artykułu: Temu JKM to na pewno ODBIŁO... Lekcja Wielkiej Brytanii.

[---]

 Po pierwszym obrocie ordynacji wg. JOW posłowie, przedtem nawet się nie znający, niuchają się i łączą w sposób naturalny w DWIE GRUPY.

 U nas będzie to:

1) Tak dla Lizbony, dla UE, dla zbrojenia grupy Poroszenki (bo tak każą oficerowie prowadzący, czy mistrzowie lóż) . Tak dla dalszego rabunku przemysłu, lasów, medycyny, zasobów naturalnych. Tak dla biurokracji, dla bogacenia się swych rodzin, i podobne.

2) Druga grupa – Tak dla Polski niezależnej od UE, od pożyczek Banku Światowego, czy MFW, precz z ZUS, biurokracją. Tak dla Rynku w wydaniu Wilczka, teraz Wilka. Służby tajne – musza pracować dla Polski, nie zaś dla CIA, FSB, Mossadu, BND, czy DST (to francuskie).  Tak dla cywilizacji łacińskiej. Tak dla Chrystusa Króla Polski.

[Panie Wilk! Przez „ordynację trzy- mandatową” do tego nie dojdziemy! Ona jest sztuczna. ]

 Od dziesięcioleci nawołujemy z Jerzym Przystawą (Jurku, pomóż!) :

Policzmy się!!

- Policzmy się nie z nimi (to później, po wprowadzeniu kary śmierci). Lecz między sobą. Zwykłą większością głosów. Czyli w sposób naturalny, panie JKM, czy Jarosławie Kaczyński. Ten, jak i jego kolejne ugrupowania, boją się JOW. Czemu??

Czyli – bez intryg i rekomendacji, czyli nacisków lóż. Bez tajnych uzależnień.

Zobaczymy, za którą opcją z tych dwóch opowie się Naród, gdy będzie nareszcie przez duże N, bo podmiotowy.

=================

Panie Piotrze [to MatkaKurka], a panu co odjebało? Odnieś się do meritum JOW!

==================

.... Bo jeśli Piotra i Pawła poróżniło coś ważnego, np. chodziło o dziewczynę, to, o ile pamiętam, miłych panienek jest sporo. A również takich, o których nasza gaździna z Ochotnicy mawiała, że „łaskawa dla mężczyzn”.

 

Zmieniony ( 07.06.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.