Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 29 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje arrow Ryzyko urodzenia martwego dziecka poczętego in vitro jest czterokrotnie wyższe. Naprotechnologia.
Monday 26 October 2020 06:03:22.30.
migawki
 

25.10.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Ryzyko urodzenia martwego dziecka poczętego in vitro jest czterokrotnie wyższe. Naprotechnologia. Drukuj Email
Wpisał: ŹRÓDŁO   
07.06.2015.

Ryzyko urodzenia martwego dziecka poczętego in vitro jest czterokrotnie wyższe, a śmiertelność całkowita...

Naprotechnologia.

 

Każdy człowiek ma prawo do życia! Każde poczęte dziecko także!

Przemilczane fakty o procedurze in vitro

Umiera ponad 90 procent dzieci poczętych in vitro!

 

Dominujące w Polsce, liberalne media przemilczają informacje o śmiertelności dzieci z in vitro.

 

Oto dane z trzech krajów:

 • Wielka Brytania: Aby mogło urodzić się jedno dziecko poczęte w ramach procedury in vitro, blisko 40 innych musi umrzeć. «Od 1990 r. brytyjski Departament Zdrowia za pomocą metody sztucznego zapłodnienia „stworzył" ponad 3 min 800 tyś- ludzkich embrionow. Ale między 1992 a 2006 r. urodziło się tylko 122 tyś. dzieci poczętych tym sposobem. Oznacza to, że ponad 3,5 mln ludzi nie miało szansy na narodziny.

Takie statystyki dają rzeczywisty obraz skuteczności zapłodnienia „naszkle",  które wynosi w takim wypadku/zaledwie 3,21 proc.»  („Nasz Dziennik", 22.08.2013 r.).

 • Australia: "Zaledwie u 4,2 proc. embrionów wytworzonych z zastosowaniem technik wspomaganego rozrodu (ART) dochodzi do żywych narodzin"      (N. Tonti Filippini w: „Bioethics Research Notes", 15 (1): 1-3,2W).

 • USA: Zaledwie 7,5 proc. ludzkich embrionów powstałych w in vitro rodzi się żywych

(M. J- Tucker, MD, Highfigtits fromthe 66th Annual Meeting: HumansAre fneffident Reprodters, October25, 2010).

 Wysoka śmiertelność okołoporodowa i wady u dzieci poczętych in vitro. Czterokrotny wzrost śmiertelności okołoporodowej u dzieci poczętych in vitro.

Dr Kirsten Wisborg z oddziału neonatologii i intensywnej terapii noworodka Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Aarhus ustalił, że ryzyko urodzenia martwego dziecka poczętego in vitro jest czterokrotnie wyższe niż urodzenia martwego dziecka poczętego naturalnie . (cyt. za: magazyn„Głos dla Życia" nr 3/2010).

 Dwu- a nawet czterokrotny wzrost występowania wad wrodzonych u dzieci poczętych in vitro. Australijskie badania wykazały, że wśród dzieci poczętych w sposób naturalny 4,2 proc. ma wady wrodzone, natomiast wśród dzieci poczętych in vitro aż 9 proc.  (M. Hansen, J. Kuńnczuk,C. Bower, S. Webb w: New England Journal of Medicine, 2002 Mar 7; 346 (10): 725-30).

 

We wrześniu 2009 r. Aleksander Baranow, wiceprzewodniczący Rosyjskiej Akademii Nauk Medycznych, przemawiając w Dumie Państwowej, apelował do władz, aby nie refundowały zabiegów in vitro. Powołując się na światowe statystyki, powiedział, że «przy stosowaniu metody in vitro wzrasta ryzyko urodzin dzieci z wadami. W Rosji 75 proc. dzieci z probówki rodzi się inwalidami. Jeśli wydajemy pieniądze na in vitro, to od razu powinniśmy szykować pieniądze na opiekę nad inwalidami urodzonymi dzięki tej metodzie. (...)

Światowa Organizacja Zdrowia nie rekomenduje stosowania metody in vitro. Jeżeli wiemy, jakie są skutki uboczne stosowania tej metody, powinniśmy o nich informować. Metoda ta szkodzi również zdrowiu matki»  (za: „Dziennik Polski" 15M2009).     

 Zrezygnowali ze stosowania in vitro

 Prot. med. Jacques Testart, twórca procedury in vitro we Francji zrezygnował ze stosowania tej metody! Ten naukowiec, ateista do dzisiaj ostrzega przed wielorakimi , dalekosiężnymi negatywnymi skutkami in vitro.

 Dr n. med. Tadeusz Wasilewski, ginekolog-położnik, po 14 tatach pracy w klinice in vitro w Białymstoku, zrezygnował z niej i stworzył pierwszy w Polsce ośrodek naprotechnologii. Słowa dr. Wasilewskiego: «in vitro to jest ten obszar, gdzie życie wikła się ze śmiercią. Chcąc być skutecznym, trzeba się liczyć z tym, że część istnień ludzkich zginie»  (cyt. za: „Mój najmłodszy pacjent", Częstochowa 2012).

 zestawił Jan Kowalski

Prosimy o e listy, e-maile, faksy i telefony do posłów ze swoich okręgów, aby skutecznie zablokowali rządowy projekt ustawy o in vitro.

W serwisie internetowym www.pro-life.pl dostępny jest popularno-naukowy film o naprotechnologii „Szansa na dziecko". W filmie lekarze wyjaśniają zasady tej metody leczenia niepłodności, która jest etyczną, efektywną i bardziej ekonomiczną alternatywą dla in vitro. Można zobaczyć także pary małżeńskie z dziećmi urodzonymi dzięki naprotechnologii.

Materiał edukacyjny Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka

Za: ŹRÓDŁO nr 23, 7 czerwca 2015 r. 13

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.