Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 91 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Chiny, Daleki Wschód arrow Mocna akcja chrześcijan z Korei ! Udaremnili paradę homoseksualistów
Wednesday 03 March 2021 15:17:35.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Mocna akcja chrześcijan z Korei ! Udaremnili paradę homoseksualistów Drukuj Email
Wpisał: Chrześcijanie z Korei   
08.06.2015.

Mocna akcja chrześcijan z Korei ! Udaremnili paradę homoseksualistów

 

2015-06-08 pch24

 

Chrześcijanie z Korei Południowej udaremnili tegoroczną paradę gejów w Seulu, zaplanowaną na koniec czerwca. Już w ubiegłym roku zorganizowali kontrdemonstrację przeciw. Tym razem wystąpili o pozwolenie na własną demonstrację, której trasa dokładnie pokrywałaby się z przebiegiem parady homoseksualistów. W efekcie policja zakazała obu tych publicznych wystąpień.

 

Środowiska homoseksualne są zawiedzione. Na mającej się odbyć 28 czerwca paradzie spodziewano się 20 tys. gejów z całego świata. Chrześcijanie odbierali to jako publiczną demoralizację zwłaszcza młodych i naruszenie podstawowych wartości społecznych. W takiej sytuacji nie możemy stać z założonymi rękami – czytamy w oświadczeniu pięciu protestanckich organizacji, które zabiegały o odwołanie parady.

Chrześcijan w Korei Południowej stale przybywa. Obecnie stanowią oni już ponad 30 procent społeczeństwa, z czego dwie trzecie to protestanci różnych odłamów.

KAI, kra

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.