Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 51 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow obrona NIEPODLEGŁOŚCI, demonstracje '15 arrow Conchita Jarubas czy może - "tam dają Wurst" ??
Tuesday 07 April 2020 07:00:18.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Conchita Jarubas czy może - "tam dają Wurst" ?? Drukuj Email
Wpisał: Magdalena Korzekwa   
12.06.2015.

Conchita Jarubas czy może – „tam dają Wurst” ??

Szanowni Państwo,

dziękuję za zaangażowanie we wszystkie akcje, do jakich zachęcałam w ostatnim czasie. Dziś piszę w sprawie sprzeciwu wobec wydawania kilkuset tysięcy złotych publicznych pieniędzy na występ pana Thomasa Neuwirtha (pseud. Conchita) oraz wykorzystaniu na całej imprezie, w ramach której ma wystąpić pan Neuwirth, takich elementów scenografii, które bezpośrednio kojarzą się z satanizmem.

Zachęcam do podpisania nowej petycji: http://www.citizengo.org/pl/24694-nie-dla-wyst%C4%99pu-conchita-wurst-w-kielcach

A także do udostępnienia i przesłania jej znajomym. Z góry dziękuję za Państwa zaangażowanie!

Mieszkańcy województwa świętokrzyskiego, którzy zainicjowali petycję, obawiają się, że zaszkodzi ona wizerunkowi regionu świętokrzyskiego. Tym bardziej, że za tę samą cenę można było zaprosić innego uznanego artystę, zamiast kogoś, kto stał się jednym z narzędzi walki ideologicznej po stronie gender.

Przypominają, że "na ścianie Kadzielni, a więc w miejscu, gdzie ma odbyć się "Sabat”, umieszczono Pomnik Tablic Dziesięciu Przykazań. Wskazuje on inny kierunek promocji regionu. Należy go rozważyć". Dodają, że ta impreza nie spełnia oczekiwań ogromnej liczby mieszkańców regionu świętokrzyskiego i naszego kraju, że promuje treści negatywne i nie jest dobrą wizytówką Świętokrzyskiego.

Warto dodać, że całe wydarzenie pochłonie 230 tys. zł , a według niektórych źródeł 273 tys. zł społecznych pieniędzy. Cały budżet imprezy to 900 tys., z czego 500 to pieniądze unijne. 

Podpisując petycję, wysyłamy protest do Marszałka Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego, Adama Jarubasa, Regionalnej Organizacji Turystycznej Regionu Świętokrzyskiego oraz twórcy widowisk "Kuman – Art”. Już w tej chwili do petycji dołączyły ponad 27.842

Spróbujmy zebrać co najmniej 50 tys. podpisów.

Zachęcam Państwa do podpisania petycji oraz podzielenia się nią ze znajomymi: http://www.citizengo.org/pl/24694-nie-dla-wyst%C4%99pu-conchita-wurst-w-kielcach.

Serdecznie pozdrawiam wraz z całym Zespołem CitizenGO,

Magdalena Korzekwa

Campaigns Director

P.S. Od niedawna prowadzimy również profil CitizenGO na Facebooku. Tych z Państwa, którzy mają tam swoje konto, zachęcam do polubienia i zachęcenia do tego znajomych: https://www.facebook.com/CitizenGOPolska, za co bardzo dziękuję!

P.S.2. Nie zapomnijmy podpisać petycji: http://www.citizengo.org/pl/24694-nie-dla-wyst%C4%99pu-conchita-wurst-w-kielcach.

----

CitizenGO jest organizacją aktywnych obywateli, którzy bronią życia człowieka, rodziny i płynących z godności człowieka podstawowych wolności. Naszą działalność opieramy na chrześcijańskiej antropologii. Aby dowiedzieć się więcej na nasz temat, kliknij tutaj. Możesz też znaleźć nas na portalach Facebook lub Twitter.

Zmieniony ( 12.06.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.