Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 69 gości
S T A R T arrow Kościół arrow przeciw zboczeńcom arrow Parada Równości profanuje Kościół, a księża gdzie ?
Saturday 05 December 2020 10:03:57.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Parada Równości profanuje Kościół, a księża gdzie ? Drukuj Email
Wpisał: AF   
16.06.2015.

Parada Równości profanuje Kościół, a księża gdzie ?

 

[dostałem mail’em. MD]

 AF

W piątek 12-go czerwca Papież Franciszek gościł w Watykanie p. E. Kopacz i towarzyszące jej bolszewickie megiery. Obie strony mizdrzyły się do siebie co niemiara.

Aktem tym Papież Franciszek świadomie obraził nas Polaków lekceważąc naszą samotną  obronę wartości chrześcijańskich i patriotycznych.

 

Na tym żydo-masoneria nie poprzestała i jej ulubieni zboczeńcy już 13-go czerwca sprofanowali warszawską Bazylikę Świętego Krzyża na Krakowskim Przedmieściu (vide relacja : www.prawy.pl ).

Autor relacji o tym haniebnym wyczynie zauważa brak jakiejkolwiek reakcji ze strony obecnych tam katolików.

 

Ja natomiast pytam :

- gdzie wówczas byli liczni księża parafialni i klerycy z sąsiedniego seminarium ?

Przecież obecność na miejscu i odpór dany żydo-masonom przez duchownych w sutannach uświadomiłby licznym przechodniom co się dzieje.

- Czyżby księża i klerycy nie wyszli bo im Nycz nie pozwala tak jak to było kiedy broniliśmy Krzyża pod Pałacem  Namiestnikowskim  5 lat temu ?

 

Reasumując stwierdzam :

nam takich faryzeuszy w sutannach nie potrzeba!

AF

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.