Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 113 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow BRONKI i bzdety 15 arrow Przegranemu prezydentowi - przegrani czerskiści !
Sunday 29 March 2020 10:51:14.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
 
W Y S Z U K I W A R K A
Przegranemu prezydentowi - przegrani czerskiści ! Drukuj Email
Wpisał: Fedorowicz Ewaryst   
16.06.2015.

Przegranemu prezydentowi – przegrani czerskiści !

 

Tytuł Bronisławowi Komorowskiemu wręczą w sposób tajny.

 

Fedorowicz Ewaryst - 16 Czerwca, 2015 http://niepoprawni.pl/blog/fedorowicz-ewaryst/tytul-bronislawowi-komorowskiemu-wrecza-w-sposob-tajny

Agorowa uroczystość wręczenia tytułu Człowieka Roku Gazety Wyborczej byłemu prezydentowi (no proszę nie wierzgać – wszak to taka parafraza nagranego klasyka) Bronisławowi Komorowskiemu będzie miała charakter tajny:

data do publicznej wiadomości podana nie została, wiadomo, że uroczystość nie będzie dostępna dla Publiczności (a chętnie bym na nią poszedł), o transmisji telewizyjnej też można zapomnieć, a jedyne, czego się można domyślać, to tego, że wszystko odbędzie się w Agorze, a i to nie na pewno.

Skąd to wiem? No jak to „skąd?”- z Wirtualnychmediów*:

Uroczystość będzie miała charakter kameralny i wewnątrzredakcyjny, co znaczy dokładnie to samo, tylko trzeba umieć czytać ze zrozumieniem (ja umiem).

Choć szczerze mówiąc, czego, jak czego, ale tej tajności nie rozumiem:
nikt przy zdrowych zmysłach zamachu na byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego przeprowadzać nie zamierza, bo i po co?

Chociaż… tak komisja śledcza w sprawie Smoleńska straciłaby smakowitego świadka.

No tak… to jakiegoś niezdrowego mogą znaleźć. To już wycofuję swoje zastrzeżenia i zgłoszę jedno doprecyzowanie: nagroda powinna tylko zmienić tytuł:

były prezydent Bronisław Komorowski jest niewątpliwie PRZEGRANYM CZŁOWIEKIEM ROKU czego tłumaczyć nie trzeba, a jadąc kolejnym klasykiem –jaki prezydent - taka nagroda!

I to również z tego względu, ze sprzedaż Gazety Wyborczej leci na – proszę wybaczyć właściwą mi precyzję opisu – pysk.

Przegranemu politykowi – przegrani czerskiści! (że konsekwentnie zapromuję określenie swojego autorstwa).

—————————-
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/gazeta-wyborcza-wreczy-bronislawowi-komorowskiemu-tytul-czlowieka-roku-uroczystosc-kameralna (link is external)

Zmieniony ( 16.06.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.