Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 51 gości
S T A R T arrow Klimaty i napór kłamstw arrow Klimaty 15 arrow Co do diabła z tym klimatem? Cała prawda o globalnym ociepleniu !
Tuesday 14 July 2020 11:39:46.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Co do diabła z tym klimatem? Cała prawda o globalnym ociepleniu ! Drukuj Email
Wpisał: pch24   
16.06.2015.

Co do diabła z tym klimatem? Cała prawda o globalnym ociepleniu !

2015-6-16 pch24

 

Jednym z popularniejszych straszaków, którymi posługują się zawodowi „poprawiacze” świata jest tzw. globalne ocieplenie. Ileż to razy słyszeliśmy o „zbrodniczej” polityce wymierzonej w naturę! Namiętne perorowanie o ociepleniu klimatu i innych ekologicznych pseudo-prawdach stało się dla wielu sposobem na życie. Dodajmy - sposobem bardzo intratnym. A jak wygląda prawda? Zapraszamy do lektury opublikowanych na naszym portalu wybranych materiałów poświęconych klimatycznemu przekrętowi.

Przypominamy wybrane materiały dotyczące gigantycznej manipulacji – pozwalającej twórcom i promotorom na czerpanie niebagatelnych profitów z uczestnictwa w niej – efektu tzw. globalnego ocieplenia. W grę wchodzą jednak nie tylko pieniądze. Snucie klimatycznych fantasmagorii przekłada się na wprowadzające je w życie konkretne decyzje polityczne. Ich efekty dotykają głównie kraje biedniejsze, takie jak Polska…  

Pęka bańka propagandy w sprawie efektu cieplarnianego - Nachalna propaganda na rzecz efektu cieplarnianego sprawia, że liczba zwolenników tej teorii wygasa. Bo jak długo można słuchać o tym, że dwutlenek węgla, który jest niezbędny w procesie oddychania to trucizna, albo, że morza i oceany zaleją wkrótce Warszawę i polskie góry - mówi PCh24.pl Tomasz Teluk, szef Instytutu Globalizacji.

Pech zwolenników teorii globalnego ocieplenia - Jak w przypadku neodarwinowskiej teorii ewolucji - zgodnie z którą człowiek i wszechświat jest dziełem przypadku (sic!) – tak samo w dziedzinie nauki poświęconej klimatowi jest znaczna grupa uczonych, którzy dystansują się od teorii globalnego ocieplenia, forsowanej przez oenzetowski panel i byłego wiceprezydenta USA, Ala Gore’a, który za lansowanie tej teorii dostał Nobla


Niemcy sfałszowali raport klimatyczny - "Die Welt” stwierdził, że raport ONZ podważa sens niemieckiego programu tzw. zielonej energii. Gazeta zarzuca ministerstwu „bezczelne fałszerstwo” wyjaśniając, że „handel pozwoleniami na emisję zanieczyszczeń jest z definicji systemem, w którym liczba swobodnie zbywalnych certyfikatów emisji dwutlenku węgla jest pomyślana w taki sposób, by o cenach określonej liczby certyfikatów decydował wolny rynek.

 „The Wall Street Journal”: nie ma globalnego ocieplenia. Media nadal wprowadzają w błąd - Jak na razie nikt nie jest w stanie wykazać, by człowiek miał faktycznie wpływ na zmianę klimatu wskutek emisji dwutlenku węgla,  jak wmawiają nam politycy. Dlatego – jego zdaniem -  podejmowanie jakichkolwiek decyzji w tej kwestii będzie miało wpływ nie na klimat, lecz dobrobyt obywateli w danym kraju.

 

Uczestnik misji Apollo 7 o micie globalnego ocieplenia

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.