Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 49 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Braun Grzegorz arrow NIE ! - dla imigrantów ! Sprowadźmy repatriantów ! SYBIR, Kazachstan, Donbas.
Monday 17 February 2020 13:08:11.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
NIE ! - dla imigrantów ! Sprowadźmy repatriantów ! SYBIR, Kazachstan, Donbas. Drukuj Email
Wpisał: Grzegorz Braun   
01.07.2015.

NIE dla imigrantów ! Sprowadźmy repatriantów !

SYBIR, Kazachstan, Donbas.

 

1 lipca 2015

za:  http://www.piens.pl/nie-dla-imigrantow-sprowadzmy-repatriantow/

 

Wywiad z Grzegorzem Braunem

 

Działania rządu i Donalda Tusku tworzą niebezpieczny precedens, gdyż zgadzają się na wprowadzenie trwałego systemu rozmieszczania uchodźców z Afryki w Polsce.

Polska w ostatnim czasie została zalana falą imigrantów z Ukrainy, a teraz dowiadujemy się, że rząd warszawski na czele z premierzycą Kopacz, i kompromitującym się prezydentem europy Donaldem Tuskiem, zgodzili się na rozwiązania Unii, pomimo faktu, że sprawę potrafili obronić Węgrzy i Rumunii.

Nasuwa się pytanie, dlaczego nie obroniono sprawy dla dobra Polski przypominając fakt posiadania już dużo większej ilości imigrantów z Ukrainy?

Popierajmy sprowadzenie wpierw repatriantów z Dombasu czy Kazachstanu, a dopiero później rozmawiajmy o przyjmowaniu imigrantów.

O tym mówi w wywiadzie Grzegorz Braun.

Zmieniony ( 01.07.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.