Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 36 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Jaśkowski 15 arrow Higiena kobiet, dzieci... Chcesz trochę pożyć? Przeczytaj !
Sunday 18 April 2021 01:04:09.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Higiena kobiet, dzieci... Chcesz trochę pożyć? Przeczytaj ! Drukuj Email
Wpisał: dr J. Jaśkowski   
16.08.2015.

Higiena kobiet, dzieci... Chcesz trochę pożyć? Przeczytaj !

 

Z cyklu: „Państwo istnieje formalnie” P-66.

 

 [Na dole artykułu - Poradnik praktyczny md]

 

dr J. Jaśkowski

 

 

Jak do tej pory, nikt nie zdobył fortuny na publikacji prawdy. Kłamstwa są bardziej dochodowe. Czy ktoś kiedykolwiek słyszał o przekupywaniu świadka, aby mówił prawdę?

 

 

       Przeciętny Obywatel, jak sama nazwa wskazuje, musi się obywać bez wielu rzeczy i przedmiotów niezbędnych do normalnego życia.

       Już  Feliks Koneczny przed prawie stu laty udowodnił, że społeczeństwo na pewnym stopniu rozwoju musi być zróżniczkowane, czyli musi posiadać mnogość zawodów. Ilość informacji docierających do człowieka jest tak duża, że nie jest on w stanie ich koordynować. Starsi i mądrzejsi pokazali, że ten proces ogłupiania obywateli można znacznie przyspieszyć, poprzez edukację zwaną powszechną, a mającą na celu taką indoktrynację młodzieży, aby była zdolna do wykonywania tylko określonej czynności zgodnie z instrukcją. Stad wprowadzanie tych wszystkich tekstów na egzaminach. Masz do wyboru tylko odpowiedzi, które MY STARSI AKCEPTUJEMY.

 

       Przecież dlatego tworzy się tzw. procedury, aby na każdym etapie móc kontrolowaćObywatela”. Jego zachowanie musi być przewidywalne. Na tym opiera się handel.

 

       Generalnie taka indoktrynacja jest niezbędna do wzrostu sprzedaży nawet najgłupszych i najmniej potrzebnych towarów. Szczególnie łatwe jest to do osiągnięcia u kobiet.

 

Wrodzona próżność i chęć przypodobania się czyni więcej szkody na zdrowiu kobiet aniżeli inne czynniki” - Złota Ksiega Kobiet 1908

 

       Specjalnie przytaczam cytat z książki wydanej ponad 100 lat temu. Nic się nie zmieniło. Wręcz przeciwnie. Obecnie stopień ogłupiania kobiet wzrósł znacznie z powodu powszechnej edukacji. Zauważ, że wszelkie drogerie mają 95% powierzchni  zajęte jest przez towary przeznaczone dla pań. Kilka procent  powierzchni przeznaczonych jest dla dzieci i mężczyzn.

       Stąd taka masowa nagonka na coś, co nazwano „filozofią” gender. A chodzi po prostu o wytworzenie nawyków u płci męskiej podobnych do tych, jakie wrodzone posiadają kobiety. I zauważ Człecze, pierwszymi, którzy starają się z tą filozofią oswoić społeczeństwo w Polsce, są szkoły katolickie. Pierwszym Uniwersytetem, na którym odbywały się wykłady poświecone gender, był KUL. Ten rzekomy protest przeciwko tej filozofii jest po prostu oswajaniem ludzi z pojęciem.

       Można to porównać do oswajania społeczeństwa z podatkiem katastralnym. Jeszcze ćwierć wieku temu prawie nikt o nim nie słyszał, a obecnie jesteśmy na etapie oczekiwania, kiedy aktorzy sceny politycznej, wykonując polecenia starszych i mądrzejszych, zadecydują się go wprowadzić i oskubać ludność po raz kolejny. Przecież każdy kupując, budując dom, już podatek od dochodu zapłacił. Gdyby przepił resztę, to by był dobrym obywatelem. Ale zrobił oszczędności, to trzeba mu je zabrać. Chodzi po prostu o to, aby zlikwidować tzw. klasę średnią. Tylko ona bowiem jest promotorem postępu. Klasa bogaczy nie ma bodźca do działania nowatorskiego. Klasa najuboższa musi walczyć o przetrwanie, czyli także nic nie jest w stanie wymyśleć.

 

       Już w 1806 roku ten sam osobnik, który wprowadzał powszechną indoktrynację we Francji, potem zrobił to w Polsce, pod nazwą Komisji Edukacji Narodowej -1772, a następnie w Ameryce po rewolucji pisał o powszechnym nauczaniu. Zachowały się listy pana DuPonta do Washingtona, w jaki sposób należy ogłupiać, czyli wychowywać młode pokolenie.

       Twierdził on wprost: „Jeżeli przez 6 dni w tygodniu po 6 godzin dziennie będziemy prali mózgi młodzieży, to żadne szkółki kościelne nie będą w stanie zmienić ich zapatrywań.” A u nas przypisuje się to Goebbelsowi. Ciekawe, dlaczego?

 

       Otóż te zasady indoktrynacji dzieci i młodzieży przedstawił w punktach w 1820 roku Horacy Mann. Pan Mann podał 6 podstawowych zasad indoktrynacji, czyli tresury młodego pokolenia:

 

1. Obywatele nie mogą być wychowywani zarówno w ignorancji jak i poczuciu wolności

2. Edukacji powinna być kontrolowana, opłacana i utrzymywana przez społeczeństwo - państwo.

3. Edukacja powinna być prowadzona w szkołach obejmując dzieci z różnych środowisk.

4. Edukacja musi być niereligijna - bezwyznaniowa.

5. Edukacja musi zakładać istnienie wolnego społeczeństwa.

6. Edukacja musi być prowadzona przez dobrze wyszkolonych, profesjonalnych nauczycieli.

 

 

       Jak możesz się przekonać Szanowny Czytelniku, jest to system indoktrynacji społeczeństwa odpowiadający obecnej edukacji czyli  aktualnej doktryny politycznej.  W każdym momencie wykształceni nauczyciele mogą zmienić zasady edukacji. A przecież starsi i mądrzejsi doskonale wiedzą, kiedy mają dokonać zmian.

       Przypomnę, że agent Kominternu, polski gensek Edward Gierek, za tzw. pożyczki w roku 1970 już po 4 latach wprowadził pierwsza reformę oświaty, wycinając całe bloki tematyczne.

 

A jaki to ma związek z życiem?

       Bardzo prosty. W okresie ostatnich 40 lat wymazano praktycznie naukę higieny i naukę o człowieku. Widzę to prawie codziennie,  jak młode mamy przychodzą po porady. Praktycznie te młode kobiety nie mają zielonego pojęcia o ciąży, karmieniu niemowląt, nawet dbaniu o podstawy higieny. Zupełnie nie orientują sie, że stosowanie pampersów i wszelkiej maści ceratek, szczególnie u niemowląt płci męskiej, może spowodować zaburzenia rozwoju jader i bezpłodność w przyszłości.

        Mamuśka nie wie, że Bozia tak to stworzyła, że jądra wisząc kilkanaście centymetrów poniżej przebiegu tętnic udowych mają zdecydowanie niższa temperaturę. A przegrzewanie jąder  to właśnie  sterylizacja i w konsekwencji depopulacja.

       Mamusie nie wiedzą, że napletek trzeba lekko ściągać i płukać ciepłą wodą, aby nie doprowadzić do zakażenia.

       Mamusie nie wiedzą, że u dzieci płci żeńskiej utrzymywanie pampersów powoduje możliwość rozwoju bakterii i zakażenia pęcherza moczowego. Innymi słowy, wskazane jest w przypadku występowania podwyższonej temperatury u dziecka przeprowadzanie badania osadu w moczu pod mikroskopem. Niestety, większość laboratorium, szczególnie prywatnych,  opiera się na testach paskowych, które dają tylko orientacyjną informację i są przydatne dla lekarzy domowych do wykonywania badania przy łóżku chorego.

 

       Ta konieczność indoktrynacji, z punktu widzenia tworzenia nowego człowieka, jest widoczna na różnych poziomach. O tym, że księża - proboszcze musieli prowadzić szkółki parafialne, mówiła Konstytucja Soborowa już w 1320r.

 

„Każdy proboszcz musi prowadzić szkołę. A biskup szkołę wyższego rzędu. W szkole muszą być książki. Nie można się tłumaczyć brakiem funduszy, ponieważ książki są tak tanie, że każdego na nie stać. Zarówno proboszcze jak i biskupi muszą dbać o godziwe wynagrodzenie nauczycieli.”!

 

Podkreślam, że to było znane już 700 lat temu.

 

       Także powstańcy Wandei 1794 roku [Francja] już na drugim miejscu swoich postulatów umieścili punkt dotyczący konieczności edukacji w każdej parafii. Zwracali uwagę na to, że dziecko nie może tracić czasu na drogę do szkoły, ponieważ musi pomagać rodzicom. Każda szkoła nie powinna być oddalona dalej od domu jak o pół wiorsty.

       A u nas, w 1995 roku, minister Oświaty, w dodatku profesor wyższej uczelni p. Mirosław Handke , likwiduje szkoły wiejskie pod pretekstem oszczędności. Od kogo otrzymał polecenie? I widzimy z doświadczenia tych nastu lat, że biedne dziecko traci pół dnia na dojazdy i zmęczone pada na łóżko. Już koło 30% dzieci nie zjada śniadania idąc do szkoły, co z punktu widzenia logistycznego jest zrozumiałe. Aby zdążyć na osinobus, a przedtem zjeść śniadanie, musiałoby wstawać o już 5 rano.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mirosław_Handke

 

       Do dnia dzisiejszego, pomimo ustawowej możliwości nauczania domowego, przepisy wykonawcze utrudniają tą zasadę w znacznym stopniu. Chociażby przez stwarzanie durnych testów. A przecież nauczanie domowe ma tylko wtedy sens, kiedy rozwija się zdolności dziecka, a nie je likwiduje.

http://www.edukacjadomowa.pl/faq2.html

 

       Dzieci edukowane w domu o wiele mniej chorują. Przymus szczepień powoduje, że takie zaszczepione dziecko przez okres 4-6 tygodni rozsiewa zarazki dookoła siebie, zarażając kolegów w klasie. Stąd wiecznie chore, kaszlące i smarkające dzieci w szkole, w świetlicach, czy przedszkolach.

 

       Ale ”nasze” Ministerstwo robi oszczędności. W okresie pomiędzy 2011 rokiem jako wyjściowym, do roku 2014 „zaoszczędziło” na lekach refundowanych aż 4 miliardy złotych.

W 2011 roku wydatki na leki refundowane wyniosły 10.9 miliarda złotych.

W 2012 roku spadły do 9.1 miliarda złotych

W 2013 roku spadły jeszcze niżej, do 9.6 miliarda złotych.

W 2014 roku nieznacznie wzrosły do 10.3 miliarda złotych. 

A gdzie inflacja?

 

       Czyli oszczędzając na lekach, niezgodnie z Ustawą o Refundacji, Ministerstwo delikatnie mówiąc, oskubało społeczeństwo na 3.7 miliarda złotych. I żaden NIK nic nie zrobił, a Ministerstwo nagrody sobie wypłacało. 

       Oczywiście społeczeństwo nie było zdrowsze. Musiało dodatkowo, oprócz podatku  przymusowo ściąganego na zdrowie tzw. ubezpieczenie, wysupłać z własnej kieszeni ponad 17 000 000 000 złotych i to tylko na leki na receptę. Jak wiadomo, na wszystkie leki społeczeństwo wydaje dwa razy więcej, aniżeli rząd przeznacza na refundację. Stad taka nagonka na dodatkowe ubezpieczenia.

 

       Jak wynika z raportu opracowanego przez firmę badawczą Sequence i kancelarię Domański - Zakrzewski – Palinka, ustawa o refundacji leków wprowadziła:

zwiększenie poziomu wydatków pacjentów na leki

zwiększenie sprzedaży leków nierefundowanych

zwiększenie koszyka kosztów zakupu.

I chyba o to w tej ustawie chodziło: oskubać pacjentów.

 

„Pamiętaj: jak jakąś chorobą interesują się urzędnicy to chodzi tylko i wyłącznie o wzrost zysków jakiegoś koncernu.”

 

 

       Wracając do Pań i ich wiedzy praktycznej. Od ponad 100 lat wiadomo, że kobiety, które rodzą kilkoro dzieci, tracą zęby. Jest to stare ludowe doświadczenie. Problem w tym, że my dzisiaj wiemy, iż jest to spowodowane niedoborem witaminy D-3.

       Większość lekarzy położników, pediatrów i ginekologów to kobiety. A dlaczego prowadząc ciężarną przez te 9 miesięcy, nie zlecają ani razu badania poziomu witaminy D-3?

       Ale za to co miesiąc zlecają wykonywanie badania USG płodu, chociaż udowodniono, że u takich dzieci samobójstwa występują 19 razy częściej, aniżeli u  dzieci, u których nie wykonywano badań USG.

       Praktycznie przeprowadzanie badania USG w pierwszych 3 miesiącach powinno być zakazane w związku z uszkadzaniem rozwijającego się płodu.

       ENERGIA emitowana przez głowicę ultradźwiękową jest wielokrotnie większa aniżeli energia wiązania komórek.

 

Ale liczy się zysk, a badania USG, to konkretny pieniądz do ręki.

 

       Żaden położnik nie zleca wykonywania badania poziomu żelaza, chociaż wiadomo od co najmniej dwu pokoleń, że w czasie ciąży dochodzi do znacznego ubytku żelaza i spadku poziomu morfologii. Z tym, że spadek poziomu żelaza wyprzedza o około 90 dni spadek morfologii. Czyli znacznie wcześniej można zapobiegać problemowi.

       Zamiast tego, przepisuje się zgodnie z reklamą, preparaty multiwitaminowe.

 

       Przeciętny student medycyny powinien wiedzieć już po 4 roku, że preparaty multiwitaminowe nie spełniają swojej roli, ponieważ większość związków jest otrzymywana syntetycznie i nie posiada właściwości biologicznych.

       Podawanie natomiast Witaminy D-3 bez witaminy K-2 jest nie tylko bez sensu, ale jest szkodliwe, ponieważ zubaża własne zasoby wapnia.

 

       Reasumując, każda kobieta chcąca zajść w ciążę, już na około 3 miesiące przedtem powinna dokonać;

 pomiaru poziomu witaminy D-3,

 pomiaru żelaza,

wykonać badanie moczu z osadem

badanie fibrynogenu.

 

    Dlaczego na 3 miesiące wcześniej? Dlatego, że w przypadku niedoborów musi mieć czas na uzupełnienie ubytków. A potem w okresie ciąży, co 6-8 tygodni powinna powtarzać te badania, czy nie następują zmiany.

 

       Każda matka powinna zlikwidować jedzenie żywności GMO, unikać produktów w rozmaitego rodzaju kubeczkach plastikowych, batoników itd, czy produktów słodzonych sztucznymi słodzikami, czy fruktozą chlorowcopochodną.

 

Poradnik praktyczny:

       W przypadku bólu gardła, szczególnie u dzieci, bez temperatury, wystarczy spryskać gardło kwasem jabłkowym.

       Kupujemy jabłka, kroimy na drobne kosteczki, wrzucamy do dużego słoja, zalewamy ciepłą wodą z cukrem i dodajemy łyżeczkę drożdży. Zakrywamy to gazą i czekamy kilka dni. Dokładny opis znajdziemy w każdej dobrej książce kucharskiej.

       W tym czasie po drodze w mieście kupujemy atomizer, czyli taki przyrząd, w jakim  są dezodoranty, czy perfumy. Możemy wykorzystać posiadany w domu stary po dezodorancie. Trzeba go tylko dobrze przepłukać ciepłą wodą.

       Następnie zlewamy roztwór do butelki. W przypadku dolegliwości wlewamy trochę tego kwasu do atomizera mieszając z woda 1:3 i spryskujemy gardło kilka razy dziennie. Skutek gwarantowany.

       Podobnie używamy kwasu jabłkowego do spryskiwania jamy ustnej u osób starszych w przypadku „nieświeżego” zapachu z ust. Wystarczy dobrze, szczególnie na noc, przez kilka dni pryskać sobie na zęby.

       Najczęściej ten zapach powodują bakterie beztlenowe, rozkładające resztki pokarmowe pomiędzy zębami. Mgiełka kwasu dociera w te niedostępne miejsca i likwiduje rozwój bakterii.

Nic nie musisz kupować w aptece. A problem znika.

 

1.Breitbart Aktualności 22 grudzien 2014.

2.www.unifiedserenity.wordpress.com/2014/12/22/the-origin-of-american-christmas-myth-and-customs/

3. Błąd! Nieprawidłowy odsyłacz typu hiperłącze.

4.www.thelibertybeacon.com/2015/05/12

5.http://educodomi.blog.pl/tag/feliks-koneczny/

6.http://www.polishclub.org/2013/11/29/dr-jerzy-jaskowski-gardasil-czyli-jak-uszkadzac-zdrowe-dzieci-czesc-3/

7.http://wolnemedia.net/zdrowie/grypa-czyli-organizacja-glupoty-w-polsce-1/

8.http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=15089&Itemid=119

9.http://www.polishclub.org/2015/06/06/dr-jerzy-jaskowski-edukacja-niewolnikow-a-witamina-d-3/

10.http://www.polishclub.org/2014/11/13/dr-jerzy-jaskowski-zycie-korporacje-bankowe/

11.http://educodomi.blog.pl/category/dr-jaskowskiego-historia-i-polityka/

12.http://gloria.tv/media/29ahXzKpSLr

13.http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=16019&Itemid=119

14.http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=15866&Itemid=119

15.http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=15817&Itemid=119

16.http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=15654&Itemid=119

17.http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=15442&Itemid=119

 18.https://en.wikipedia.org/wiki/Horace_Mann

19.http://www.rynekaptek.pl/tagi/wydatki-na-leki-refundowane,543.html

1.           http://www.rynekaptek.pl/marketing-i-zarzadzanie/marzec-2015-r-rosna-miesieczne-wydatki-nfz-na-leki-refundowane,8189.html

2.           http://www.korektorzdrowia.pl/wp-content/uploads/wydatki-narodowego-funduszu-zdrowia-na-refundacje-po-wejsciu-w-zycie-ustawy-o-refundacji..pdf

3.           http://pressmix.eu/2015/05/06/katastrofalny-podatek-katastralny-juz-za-rok-czemu-kandydaci-na-prezydenta-o-nim-milcza/

4.           http://www.portalsamorzadowy.pl/prawo-i-finanse/podatek-katastralny-5-tys-zl-rocznie-czy-jest-sie-czego-bac-resort-finansow-zabral-glos,71559.html

5.           http://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/podatek-katastralny---polityczny-straszak-czy,63,0,1878847.html

6.           http://www.polishclub.org/2015/06/19/dr-jerzy-jaskowski-statyny-uzupelnienie-dla-laikow/

7.           http://alexjones.pl/pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/item/47270-statyny-dlaczego-lekarze-nie-mówią-tego-pacjentom

8.           http://wolnemedia.net/zdrowie/chcesz-miec-cukrzyce-bierz-statyny/

9.           http://www.polishclub.org/2012/05/23/dr-jerzy-jaskowski-wsplczesna-medycyna-cz-i/

10.       http://www.polishclub.org/2015/06/30/dr-jerzy-jaskowski-zacma-cholesterol-chcesz-byc-slepy-bierz-statyny/

11.       http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/statyny_wiara,p299056270

12.       http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/medycyna_naturalna_z_czym,p93818563

13.       https://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Kwas-jablkowy/352

14.       http://rozanski.li/?p=1297

15.       http://www.naturalna-medycyna.com.pl/ocet-jabkowy-potwierdzone-wlasciwosci-zdrowotne-ocet-jablkowy.html

 

Gdańsk 15.08.2015

kontakt: jerzy.jaskowski@o2.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.