Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 114 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów arrow Wielka Brytania: Aresztować Netanyahu
Thursday 04 March 2021 10:06:56.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Wielka Brytania: Aresztować Netanyahu Drukuj Email
Wpisał: Benjamin Netanyahu   
17.08.2015.

Wielka Brytania: Aresztować Netanyahu


[i Cipę Liwni tyż! MD]

 

16 sierpnia 2015 http://www.wyszperane.info/

 

za:  http://wirtualnapolonia.com/2015/08/16/wielka-brytania-aresztowac-netanyahu/

 

Ponad 45 tysięcy obywateli Wielkiej Brytanii podpisało się pod petycją wzywającą do aresztowania Benjamina Netanyahu podczas planowanej na wrzesień oficjalnej wizyty przywódcy syjonistycznego tworu w Londynie.

Głównym tematem jego spotkania z Davidem Cameronem ma być umowa nuklearna z Iranem, a także impas w procesie pokojowym między Izraelem a Palestyną.

W ramach uzasadnienia autorzy petycji oświadczyli, że Netanyahu ponosi odpowiedzialność za masakrę prawie 2300 cywilów podczas ubiegłorocznej agresji na Strefę Gazy. Wśród ofiar było 500 dzieci, zniszczeniu uległo wiele budynków, a 500 tysięcy osób straciło dach nad głową lub zostało zmuszonych do ucieczki.

Syjonistyczna dyplomacja potępiła inicjatywę nazywając ją „nic nie znaczącym zabiegiem PR-owskim„, a także dodała, że „więzi między Wielką Brytanią a Izraelem są bliższe niż kiedykolwiek, czego dowodem jest dwukrotny wzrost wolumenu handlu między oboma państwami, jak również rozwijająca się współpraca na płaszczyźnie akademickiej i kulturalnej„.

Brytyjski rząd ma obowiązek odnieść się do petycji, gdyż liczba podpisów przekroczyła 10 tysięcy. Jeśli uda się zebrać 100 tysięcy podpisów, sprawa trafi pod obrady parlamentu. Wizyta Netanyahu podlega pod prawo dyplomatyczne, które gwarantuje mu immunitet, więc prawdopodobieństwo sukcesu akcji jest niewielkie.

Jednakże Jerusalem Post ostrzega, że wielu izraelskich oficjeli jest zagrożonych aresztowaniem na terytorium Wielkiej Brytanii, gdyż propalestyńscy aktywiści potrafią korzystać z luk w prawie brytyjskim. W ostatnich latach doszło do kilku podobnych sytuacji, gdy podjęto próbę aresztowania ówczesnego ministra obrony Ehuda Baraka, a także minister spraw zagranicznych Cippi Liwni.

(na podstawie rt.com opracował RS)

http://xportal.pl/?p=22148

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.