Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 12 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow O UE - część II arrow Koniec Rzymu a UE
Tuesday 22 October 2019 05:21:51.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
 
W Y S Z U K I W A R K A
Koniec Rzymu a UE Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
01.01.2010.

Koniec Rzymu a UE

       Jak powiedział jeden z uczniów wrocławskiej szkoły, domagający się zdjęcia krzyża: "czas już usunąć ten totem". Równocześnie jednak tworzy się i narzuca społeczeństwom nowe ściśle chronione tabu jak Holocaust, który zdaniem niektórych autorów stal się już oficjalna quasi-religia Unii Europejskiej.

    Zastanawiająca jest jednak krótka pamięć tych twórców nowego porządku społecznego, który w praktyce oznaczać będzie po prostu chaos moralny. Zapomnieli już, ze tam gdzie pojawia się chaos, z natury ludzkiej wychodzi to co najgorsze. Rodzą się demony które przyniosły tyle potwornych nieszczęść Europie XX wieku. Władze hitlerowskie np. zachęcały Polki do przerywania ciąży a równocześnie za przeprowadzenie aborcji w III Rzeszy Niemce groziła kara śmierci. W czasie kiedy białe Europejki masowo poddają się aborcji, muzułmanki i ortodoksyjne Żydówki rodzą po kilkanaścioro dzieci i to władzom UE nie przeszkadza. Warto przypomnieć, że ludność Europy na początku XX wieku wynosiła 25% populacji świata.      Przewiduje się, ze za 50 lat w 2060 roku udział ludności Europy w populacji światowej wyniesie 8%. Historycy opisują, ze kiedy Cesarstwo Rzymskie chyliło się ku upadkowi w Rzymie kanały ściekowe zapchane były ludzkimi płodami i zwłokami noworodków.

Stan Sas

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.