Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 116 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow O UE - część II arrow Koniec Rzymu a UE
Thursday 09 April 2020 14:44:44.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Wielki Czwartek, 14-ta: To jednak ośmielili się uderzyć w Pana Boga: zakazują Mszy, nawet na ledwo 50 osób, w Wielkanoc! Na Sądzie będzie im to policzone, a zapewne - i wcześniej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Koniec Rzymu a UE Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
01.01.2010.

Koniec Rzymu a UE

       Jak powiedział jeden z uczniów wrocławskiej szkoły, domagający się zdjęcia krzyża: "czas już usunąć ten totem". Równocześnie jednak tworzy się i narzuca społeczeństwom nowe ściśle chronione tabu jak Holocaust, który zdaniem niektórych autorów stal się już oficjalna quasi-religia Unii Europejskiej.

    Zastanawiająca jest jednak krótka pamięć tych twórców nowego porządku społecznego, który w praktyce oznaczać będzie po prostu chaos moralny. Zapomnieli już, ze tam gdzie pojawia się chaos, z natury ludzkiej wychodzi to co najgorsze. Rodzą się demony które przyniosły tyle potwornych nieszczęść Europie XX wieku. Władze hitlerowskie np. zachęcały Polki do przerywania ciąży a równocześnie za przeprowadzenie aborcji w III Rzeszy Niemce groziła kara śmierci. W czasie kiedy białe Europejki masowo poddają się aborcji, muzułmanki i ortodoksyjne Żydówki rodzą po kilkanaścioro dzieci i to władzom UE nie przeszkadza. Warto przypomnieć, że ludność Europy na początku XX wieku wynosiła 25% populacji świata.      Przewiduje się, ze za 50 lat w 2060 roku udział ludności Europy w populacji światowej wyniesie 8%. Historycy opisują, ze kiedy Cesarstwo Rzymskie chyliło się ku upadkowi w Rzymie kanały ściekowe zapchane były ludzkimi płodami i zwłokami noworodków.

Stan Sas

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.