Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 53 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Publicyści INNI 15 arrow PO - partia małych, złośliwych gnojków.
Saturday 31 October 2020 07:40:30.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
PO - partia małych, złośliwych gnojków. Drukuj Email
Wpisał: elig   
26.08.2015.

PO - partia małych, złośliwych gnojków.

 

Jak ugryźć prezydenta Dudę?

 

elig - 26 Sierpnia, 2015 http://niepoprawni.pl/blog/elig/jak-ugryzc-prezydenta-dude

  Od ponad trzech miesięcy pytanie to zadają sobie propagandziści PO i media mainstreamu.  Nie znajdują jednak odpowiedzi.  Próbują stworzyć "przemysł pogardy", który tak dobrze działał w przypadku Lecha Kaczyńskiego.  I co?  I nic.  

Weźmy wydarzenia z ostatnich dni.  Minister Schetyna usiłuje {TUTAJ (link is external)} przekonać nas, że:

  "jeśli chodzi o wypowiedź prezydenta, dotyczącą formatu normandzkiego, "to jest nieszczęśliwa, niezręczna wypowiedź.".

  No cóż, rok temu Schetyna mówił to samo, co Duda teraz.  Według Krystyny Grzybowskiej {TUTAJ (link is external)}:

  "do ataku przystąpił minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna.
Uczynił to na rozkaz swojej szefowej, Ewy Kopacz, która nie jest w stanie ukryć swojej nienawiści do prezydenta, bo nie chce zwołać Rady Gabinetowej i na dodatek prowadzi samodzielną politykę zagraniczną, nie uzgodnioną z szefową rządu.".

         Efektem inicjatywy Dudy jest jednak zapowiedź rozmów polsko-ukraińskich na temat przyłączenia Warszawy do rozmów o konflikcie rosyjsko -ukraińskim.

         Nieco wcześniej "Newsweek" oskarżył Dudę o to, że wydał 11 tys. zl na loty samolotem podczas pełnienia mandatu posła.  Usłużna prokuratura poinformowała o wszczęciu śledztwa w tej sprawie.

 Dziś dowiadujemy się, że wpłynęło do niej zawiadomienie, iż premier Ewa Kopacz latała regularnie do córki samolotem na koszt podatników.  Prokuratura postanowiła zbadać także i tę sprawę.

  Tak wiec próby "wrobienia " Dudy w jakąś aferę uderzają rykoszetem w PO.  Zdesperowane platformiane media zaczynają wtórować niemieckim antypolskim gadzinówkom.  Opisał to Maciej Świrski {TUTAJ (link is external)}.  

Innym przejawem ich rozpaczy jest atakowanie Lecha Kaczyńskiego, na przykład poprzez mówienie o "sprawie zięcia byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego".  Tę manipulację omówił Janko Walski {TUTAJ (link is external)}.  

W felietonie "Ostrzał" {TUTAJ (link is external)} Tomasz Sakiewicz pisze:

  "Chwilę później nastąpił atak na prezydenta. Przy okazji zamknięto byłego męża Marty Kaczyńskiej. Nie zamierzam  tu bronić  Marcina D., ale też uważam, że odkrycie jego win kilka tygodni przed wyborami nie jest przypadkiem.  Zawsze to trochę ochlapie Lecha Kaczyńskiego, a przy okazji jego ucznia i następcę Andrzeja Dudę.".

  Do tej akcji włączają się też urzędnicy z PO.  Wojewoda szczeciński uchylił decyzję Rady Szczecina o budowie pomnika Lecha Kaczyńskiego, kwestionując jego lokalizację {TUTAJ (link is external)}.  

Walka z duchami się jednak nie opłaca.  Przekonał się o tym sam Bronisław Komorowski.  Wojna z krzyżem przed Pałacem Prezydenckim przyczyniła się niewątpliwie do jego klęski.  Ten sam los spotka i wojewodę.  Kuriozalne jest sprawa delfinarium w Mszczonowie.  Minister środowiska zabronił jego budowy - prawdopodobnie dlatego, że w Mszczonowie rządzi PiS {TUTAJ (link is external)}.

 Prezydent Duda wciąż nie może wprowadzić się do Pałacu.  Dlaczego? Bo Bronisław Komorowski po przegranych wyborach zarządził tam remont, by utrudnić życie swemu następcy.  W ten sposób PO zyskuje wizerunek partii małych, złośliwych gnojków.  Jakie są jednak efekty całej tej kampanii pomówień i złośliwości?  Oto najnowszy sondaż [wg portalu Interia.pl {TUTAJ (link is external)}]:

 

 "46 proc. Polaków uważa, że Andrzej Duda będzie dobrze wypełniał obowiązki prezydenta; przeciwnego zdania jest 29 proc. - wynika z sondażu TNS Polska. 30 proc. ankietowanych ocenia, że Ewa Kopacz dobrze pełni obowiązki premiera, negatywną opinię wyraziło 59 proc.".

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.