Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 18 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Jaśkowski 15 II arrow Nauka tworzona dekretami urzędniczymi. Co prez. DUDA już podpisał !
Wednesday 27 May 2020 01:37:17.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Nauka tworzona dekretami urzędniczymi. Co prez. DUDA już podpisał ! Drukuj Email
Wpisał: dr J. Jaśkowski   
31.08.2015.

Nauka tworzona dekretami urzędniczymi.

Co prez. DUDA już podpisał !

 

Z cyklu: „52 stan z prawami dla ludności żyjącej w rezerwatach” 56a.

 

dr J. Jaśkowski

 

 

W głupocie i ciemnocie żyje się w szczęściu i cnocie

powiedzenie z XVIII w.

 

 100% ludzi w Polsce posiada umiejętność czytania i pisanie,

   99% z pośród nich nie wie w jakim celu -jj

 

 

       Od 35 lat zauważamy zmiany pojęć czyli nowomowa rozkwita. Na przykład nauka. Dawniej powstawała w zaciszach laboratoriów wyższych uczelni. Obecnie dowiadujemy się z mass mediów drukujących ustawy o tym, co jest nauką.

       Sposób tworzenia takiej gazetowej nauki jest bardzo prosty: najpierw gdzieś w zaciszu gabinetów ustala się priorytety handlowe, kto, ile i za ile.

       Opowiadał mi znajomy, jak był bezpośrednim, przypadkowym, świadkiem podziału Polski na powiaty. Nie zgadniecie Państwo, co było podstawą podziału! Podstawą podziału była liczba samochodów, zarejestrowana na danym obszarze. W owym czasie było tylko kilka licencjonowanych zakładów, wytłaczających numery tablic rejestracyjnych i tych 6 panów dogadało się w gabinecie pewnego ministra, jak mają przebiegać linie podziału, aby oni mieli po równo.

       Zaznaczam, nie jest to anegdota, był to rok 1992 [chyba].

 

       Potem, urzędnicy dysponujący możliwością awansu, tj. nadawania stopni naukowych oraz awansów na stanowiska rozmaitych konsultantów, czy ekspertów, mają decydujący wpływ na powstawanie „prawdy naukowej”.

       W celu lepszego zamaskowania tych technik powołuje się specjalne urzędy, takie jak na przykład Ministerstwo Ochrony Środowiska, Główny Inspektor Sanitarny itd.

       Przykładowo, po 1990 roku na fali entuzjazmu solidarnościowego [większość ludzi nie dopuszczała myśli, że to ustawianka], ukazała się lista 80 największych trucicieli przemysłowych w POlsce. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba tylko kilka zakładów się przejęło tą listą i zainwestowało w filtry i inne urządzenia, minimalizujące szkodliwe działanie.

       Co zrobiło Ministerstwo Środowiska? Oczywiście, już po kilku latach zlikwidowało listę. Przecież przemysł przeszedł w „rence” zagraniczne i nie można było szkodzić inwestorowi prywatnemu. Poza tym, on miał argumenty w kieszeni.

       Inny przykład, tzw. ekrany dźwiękoszczelne przy autostradach nie mają większego znaczenia dla środowiska. Badania udowodniły, że ograniczenie hałasu następuje do 5-8 m za ekranem, w dalszej odległości nie mają one żadnego znaczenia. Fala akustyczna po prostu przechodzi ponad ekranem. O wiele lepsze są żywopłoty. Chociażby z tego powodu, że zabezpieczają przed oślepieniem i refleksami światłą.

       A ministerstwo wymaga budowy ekranów, podrażając koszt budowy autostrady o setki milionów złotych. Jeden metr kwadratowy kosztował od 500 do 800 złotych. Jadąc autostradami proszę sobie policzyć, ile cwaniacy, dzięki urzędnikom, wyciągnęli z kieszeni podatnika.

       W Polsce, chyba jedynym kraju, na poboczach nadal, jak za czasów konnego transportu, sadzi się drzewa. Miało to znaczenie, kiedy podróżowało się powozami, furmankami itd. Konie do drzewa przywiązać można było. Jednocześnie rząd takich drzew wyznaczał drogę. Urzędnicy zapomnieli, ale tylko w tym przypadku, że mniej więcej od 50 lat na masową skalę, ludzie do przemieszczenia się używają samochodów, a drogi są odśnieżane. 

       Sami urzędnicy doskonale pamiętają o samochodach. Wystarczy popatrzeć na parkingi przed urzędami, nie tylko na marki samochodów, ale i na obszar zajęty przez te parkingi i porównać z parkingami dla petentów.

       Osłonę od zasypania drogi śniegiem o wiele lepiej by spełniały żywopłoty sadzone po obu stronach drogi, a także na autostradach w środku. Żywopłot nie tylko zabezpieczałby przez zamieciami śnieżnymi, ale także nie byłby przyczyną zgonów kierowców rozbijających się o drzewa.

       Ponuro żartując można powiedzieć, że urzędnicy celowo sadzą drzewa, aby zwiększyć możliwości pobierania narządów do transplantacji. Giną głównie młodzi ludzie, ze zdrowymi narządami.

       Auto zatrzymuje się na takim żywopłocie bez problemu i w dodatku nie jest zniszczone w taki sposób, jak po uderzeniu w twardą przeszkodę drzewa. Ale znowu o wiele mniej zarabiałyby firmy ubezpieczeniowe, warsztaty samochodowe itd. Przecież po to stworzono podatek zwany VAT, czyli łapówkę dla urzędników. Z tego oni się utrzymują. Średnia pensja urzędników w Polsce jest o 30 % wyższa, aniżeli średnia dla reszty społeczeństwa i wynosi około 6000 zł.

 

       Kolejny przykład, że to urzędnicy rządzą nauką, a nie naukowcy, to wprowadzenie fluoryzacji zębów w szkołach. Pomimo, że oświata podlega pod Ministerstwo Oświaty, czyli jest sterowana centralnie, to żaden minister od 25 lat nie zainteresował się bezmyślnym fluorkowaniem dzieci. Wiadomo, że fluor stosowano w niemieckich obozach koncentracyjnych i w sowieckich łagrach, w celu otumaniania trzymanych ludzi. 

 

       Ministra także przez 25 lat nie obchodziło trucie dzieci w sklepikach przyszkolnych poprzez sprzedaż rozmaitego rodzaju produktów, rzekomo spożywczych. Zdecydowana większość spośród nich zawiera jako cukier chlorowcopochodne fruktozy, co doprowadza do nadmiernego tycia dzieci i młodzieży i przyspiesza rozwój cukrzycy.

       Produkty te zawierają także glutaminian sodu jako konserwant, czyli środek bakterio i grzybobójczy. Oczywiście, środek ten nie tylko uśmierca bakterie w batoniku, ale także w naszym przewodzie pokarmowym. Powoduje to zwolnienie miejsca dla swobodnego rozwoju bakterii chorobotwórczych i stany zapalne jelit, enigmatycznie nazywane przez lekarzy nieswoistym zapaleniem jelit.

       Nieswoiste zapalenie jelit jest chorobą przewlekłą, wiec leczenie zapewnia zyski koncernom przez długi okres czasu.

       Pomimo, że wiedza ta jest znana od co najmniej kilku dekad, do urzędników jeszcze nie dotarła i nadal truje się polskie dzieci. Producenci są przeważnie zagraniczni.

A vat płacą.

 

       Urzędnicy dopuszczają do sprzedaży produkty mięsne, które nawet koło mięsa nie leżały. Masowo reklamowano parówki dla dzieci w cenie 5-9 złotych/kg, w których mięsa  jest do 10%, a resztę stanowi na przykład soja genetycznie modyfikowana. Czyli należy spodziewać się za kilka lat wzrostu chorób nowotworowych.

       Praktycznie w Polsce nie ma produktu zwanego kiełbasą, poniżej 50 złotych/kg. Wszystko to, co kupujecie Państwo poniżej tej kwoty jest najeżone zielskiem rozmaitego rodzaju i chemią, aby się nie psuło. Powinno nosić ustawowo nazwę wyrobu kiełbaso-podobnego. Dobre mięso schnie na powietrzu, a nie pleśnieje. Jeżeli więc chcecie sprawdzić, co kupiliście, to powieście to na oknie, szafce. Pleśnienie i „ślimaczenie” produktu świadczy, że lepiej go nie jeść. Same produkty zastępcze i dużo chemii.

 

       Od razu powstaje drugi problem: obliczanie tzw. koszyka konsumpcji. Różne gazety i instytucje, chcąc udowodnić jak to dobrze Polakom się powodzi, przeliczają to na ilość kilogramów kiełbasy, czy sera, które można kupić za określoną kwotę. Problem polega na tym, że kiełbasa nie ma nic wspólnego z produktem mięsnym, a sery są robione z utwardzanych tłuszczów roślinnych, czyli innymi słowy, nie są serami.

       I proszę zauważyć, że żadna z instytucji w tym państwie istniejącym formalnie nie reaguje.

       Nie znajdziecie, choćby ze świecą szukać, żadnych raportów Głównego Inspektora Sanitarnego na temat tego, co jecie. A przecież przynajmniej teoretycznie jest zobowiązany do przeprowadzania kontroli. A społeczeństwo wie o istnieniu tej instytucji tylko z handlu szczepionkami.

       Czyli dekrety urzędników mówią nam, co zdrowe, a co niezdrowe, a nie wiedza naukowa.

       Ośrodki naukowe spacyfikowane grantami, nie śmieją nawet przeprowadzać niezależnych badań produktów żywnościowych. Poza tym, gdzie by je publikowali jak cała prasa polska i większość stron internetowych jest niemiecka.

 

       Kolejny przykład potwierdzający fasadowość instytucji państwowych.

 

Papierosy elektroniczne. 

       Badania udowodniły, że są 10 razy bardziej szkodliwe dla człowieka, aniżeli tytoń. Proszę nie mylić tytoniu, ze sprzedawanymi papierosami.   Papierosy obecnie produkowane są nasączane amoniakiem, co powoduje powstanie w nich związku narkotycznego i to on wywołuje ciągłą potrzebę palenia, czyli uzależnienie. Poza tym, tzw. filtry są mieszanką związków chemicznych, które niestety, po zaciągnięciu, mogą się odrywać i wpadają do płuc, będąc początkiem rakowacenia, jako ciało obce, nie ulegające „biodegradacji” w naszym organizmie.  Można to łatwo sprawdzić biorąc tzw. filtr papierosowy i troszeczkę nim poruszając w dwu palcach. Ile tego tam się wysypuje, a to wszystko z ciągiem powietrza wdychanego trafia do płuc. Zauważyć proszę, że fajkarze, czy palacze cygar, nie chorują na raka płuc.

 

Wracając do papierosów elektronicznych.

       Papierosy takie zawierają akumulatorek z elementem grzejnym i wymienny wkład z substancjami chemicznym. Podgrzane substancje zmieniają się w parę i są wdychane do płuc. Badania przeprowadzone w Japonii udowodniły, że zawierają one ponad 10 razy więcej substancji rakotwórczych, aniżeli zwykłe papierosy. Znajduje się w tym zbiorniczku rakotwórczy formaldehyd, aldehyd octowy i wiele innych szkodliwych związków. Znajdują się w tych zbiorniczkach nawet bakterie oporne na metacylinę tzw. MRSA i komórki ludzkie.

       Dr Naoki Kniguta podał, że w jednej z marek tych elektronicznych papierosów znalazł poziom związków rakotwórczych większy 10 krotnie od występujących w zwykłych papierosach.

       Podobno nawet WHO wezwała rządy do wprowadzenia zakazu sprzedaży e-papierosów nieletnim z „powodu poważnego zagrożenia ich zdrowia”.

       Czy słyszeliście Państwo chociaż jeden komunikat Głównego Inspektora Sanitarnego, czy MINISTERSTWA ZDROWIA na ten temat i wprowadzenie takiego zakazu? Ale o konieczności handlu szczepionkami obie instytucje wypowiadają się co chwila.

 c.d.n.

 

P.S. Na marginesie polityki. Jednym z pierwszych dekretów nowego Prezydenta w Polsce był podpisanie przymusu szczepień, preparatem o którym wiadomo na pewno ze prowadzi do bezpłodności kobiet, zarówno poprzez deformację rozwoju dróg rodnych jak i poprzez zatrucie aluminium. O tym, że zapobiega rakowi nic nie wiadomo i przez najbliższe 30 lat nie będzie wiadomo. Jesteśmy jedynym krajem na świecie, który takie dekrety wprowadził.

 

       Pomimo licznych akcji środowiskowych o nie podpisywaniu tej ustawy, Prezydent mniej lub bardziej  bezmyślnie podpisał to co uchwaliła poprzednia grupa trzymająca władze, czyli Drogi Czytelniku na żadne zmiany liczyć nie możesz.

       Jest to po prostu kontynuacja działań poprzedników tylko pod innym sztandarem mająca na celu depopulację ludności. Pisałem już kilka lat temu, że partie są finansowane przez przemysł. Akurat obecna jest finansowana przez przemysł bigfarmu.

Dowód ! Proszę bardzo.

       P. Prezydent podpisał ustawę bez znajomości kosztów  tego podpisu. Policzmy. Ustalono, że jedna seria to 1500 zł . Rodzi się ok. 350 000 dzieci. Nie wiem, czy tylko dziewczynki czy chłopców też chcą szczepić. Wystarczy pomnożyć ile to wycieknie z NFZ pieniędzy. Ponad 500 milionów, to jest 5 razy więcej aniżeli wydaje się w województwie pomorskim na leczenie 17 000 chorych z rakiem. Rocznie! Licz się z podwyżką podatków i dłuższymi kolejkami do lekarzy. Przecież będą musieli ograniczyć  limity!

Zastanów się przed wyborami!

 

http://educodomi.blog.pl/2014/10/14/gazeta-niezalezna-pl-zalezna-od-bigfarmu/

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/dlaczego_sejmowa_komisja,p1573806977

http://www.polishclub.org/2013/04/09/dr-jerzy-jaskowski-dofinansowywani-przez-koncerny-szczepionkarskie-czesc-1/

http://www.polishclub.org/2011/11/29/dr-jerzy-jaskowski-gardasil-rzekoma-szczepionka-przeciwko-rakowi-szyjki-macicy/

http://nowyekran.info/dr-jerzy-jaskowskikastracja-dzieci-przez-samorzady-siligard-z-cyklu-52-stan/

https://gloria.tv/media/JcRmKuSCSmu

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wiesci-od-prof-marii-doroty-majewskiej-2014-12

 http://wolnemedia.net/zdrowie/gardasil-czyli-jak-uszkadzac-zdrowe-dzieci-3/

 http://www.polishclub.org/2012/09/20/dr-jerzy-jaskowski-dlaczego-sejmowa-komisja-zdrowia-tak-szybko-zalatwila-sprawe-nowelizacji-ustawy-o-szczepieniach-wywiad-z-doktorem-grzegorzem-boleslawem-piecha-wszystko-wyjasnia-cze/

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=11076&Itemid=53

http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/62898-my-i-oni-dwie-polski-cz-2-z-cylku-listy-do-wnuczka

http://www.cda.pl/video/229888ce

articles.mercola.com/sites/articles/archive/2010/11/05/gardasil-vaccine-is-a-flop-for-good-reasons.aspx

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/05/dr-jerzy-jaskowski-szczepieni-rozpowszechniaja-zakazenie/

 

 

Gdańsk 30.08.2015r

kontakt: jerzy.jaskowski@o2.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.