Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 65 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow JOW po maju 15 arrow W środę, 2 września, w TVP1 "Debata. Wszystko o referendum" o 21.20.-- Prof. Tomasz Kaźmierski !
Friday 21 February 2020 11:50:49.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
W środę, 2 września, w TVP1 "Debata. Wszystko o referendum" o 21.20.-- Prof. Tomasz Kaźmierski ! Drukuj Email
Wpisał: prof. Tomasz Kaźmierski   
02.09.2015.

W środę, 2 września, w TVP1 w programie pt. „Debata. Wszystko o referendum” o 21.20 prof. Tomasz Kaźmierski !

 

http://jow.pl/debata-o-referendum-w-tvp1-2-09-2015

 [Odbyła się. Jak przewidziano-  w formule 4:1, czyli podstawieni dyskutanci (sporo eskimosów) na Prof. Kaźmierskiego. Dał sobie radę - ale nawet "obiektywny miernik informatyczny" był od razu nastawiony przeciw JOW. MD]

======================

W środę, 2 września, w TVP1 w programie pt. „Debata. Wszystko o referendum” o 21.20 prof. Tomasz Kaźmierski będzie zachęcał do głosowania na TAK dla JOW.

Debatę poprowadzi redaktor Małgorzata Serafin.

Na temat pierwszego pytania referendalnego prof. Tomasz Kaźmierski będzie dyskutował z przeciwnikiem JOW prof. Radosławem Markowskim z Instytutu Nauk Politycznych Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, członkiem zarządu Fundacji Batorego.

W roli „neutralnych ekspertów” wystąpią: dr Adam Gendźwiłł z Fundacji Batorego, prof. Bartłomiej Nowotarski z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i dr Jarosław Flis z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zapraszamy do oglądania! I informowania rodziny i znajomych.  MD

===============

bisnetus

01. wrz 2015,  godz. 18:11

Fundacja Batorego gwarantuje brak „neutralności eksperta” ponieważ jest to fundacja wydmuszka służąca od lat umacnianiu dyktatury partyjnej w Polsce i mataczeniu w problematyce demokracji i praw człowieka.

Pan Flis, chociaż trudno mu odmówić fachowości w naukach statystycznych od lat w sposób chorobliwy występuje przeciwko JOW-om, całkowicie i oficjalnie odmawia znaczenia biernych i czynnych praw wyborczych obywateli w procedurach wyborczych.

O pewnym fanatyzmie i stronniczości tego eksperta świadczą choćby tak zwane symulacje z wyborów na prezydenta lub z wyborów do sejmu przeprowadzanych w warunkach monopolu centralnych nomenklatur partyjnych na wystawianie kandydatów z 5% progiem wyborczym w skali całego kraju (jeden 40-to milionowy okręg wyborczy) na ewentualne wybory JOW, które zakładają pełnię praw wyborczych dla każdego obywatela w maleńkich okręgach wyborczych bez żadnych progów wyborczych.

To jakby robić symulacje na wpływ konstrukcji krzesła na zdrowotność krzyża porównując fotel elektryczny z fotelem bujanym. Tak więc nie oczekuję od pana Flisa żadnej „neutralności”.

Trzeciego eksperta nie znam więc się nie wypowiadam.

Z tego co widzę, to będzie to kolejna dyskusja z cyklu „wszyscy na jednego” a w najlepszym przypadku 3:2.

Więc życzę woJOWnikowi dużo szczęścia i sił.

Zmieniony ( 03.09.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.