Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 75 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Warszawa 15 arrow Wojewoda mazowiecki uchylił zakaz manifestacji przeciw imigrantom
Thursday 16 July 2020 15:45:51.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Wojewoda mazowiecki uchylił zakaz manifestacji przeciw imigrantom Drukuj Email
Wpisał: Kozłowski   
11.09.2015.

Wojewoda mazowiecki uchylił zakaz manifestacji przeciw imigrantom

 

wiadomosci 10.9.2015,

 

W uzasadnieniu swojej decyzji Kozłowski napisał, że nie można przypisywać organizatorowi ksenofobicznych treści, które znalazły się we wpisach zamieszczonych na portalu społecznościowym przez osoby zgłaszające się na demonstrację - podaje Radio ZET.

Kozłowski stwierdził też, że ratusz powinien negocjować z organizatorami zmianę trasy manifestacji.

Pan wojewoda przejął odpowiedzialność za to co wydarzy się w sobotę na ulicach Warszawy - skomentował tę decyzję wiceprezydent Jarosław Jóźwiak.

Według zgłoszenia w manifestacji miało uczestniczyć 2 tysiące osób. Jednak na stronie wydarzenia na Facebooku chęć uczestnictwa zadeklarowało ponad 40 tysięcy. Manifestacja miała się odbyć 12 września o godz. 16-tej na Placu Defilad z inicjatywy Obozu Radykalno-Narodowego Brygady Mazowieckiej.

Tego samego dnia na Pl. Zamkowym organizowane jest inne zgromadzenie przeciwko polityce rządu w sprawie imigrantów. I na nie jest zgoda miasta. [czyje, Kotek, jakie hasła?? Może takie, jak Stokrotki?? MD]

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.