Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 69 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Zakony w bagnie pogaństwa (postępu) arrow Benedyktyni na dnie. Mimo to usiłują dokopać się głębiej
Sunday 12 July 2020 14:47:23.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego!

Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, "małżeństwa" homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

Nie wybierajcie z szamba! Cejrowski. 1 min. 

SPRAWDZAĆ,czy są dwie pieczęci na karcie. Jeśli brak – wstrzymać pracę Komisji, wymusić kontrolę z góry wszystkich kart – nie oddawać DOWODU RZECZOWEGO.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Benedyktyni na dnie. Mimo to usiłują dokopać się głębiej Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
07.01.2010.

Benedyktyni na dnie. Mimo to usiłują dokopać się głębiej

http://breviarium.blogspot.com/2010/01/benedyktyni-na-dnie-mimo-to-usiuja.html

Czyli "medytacje z dalajlamą". 5 stycznia 2010

[dalej następuje filmik o wspólnych „medytacjach” !! MD]

            Przypomnijmy naszym nowym czytelnikom, że jego "świątobliwość" Dzietsyn Dziambel Ngałang Losang Jeszie Tenzin Gjaco, używający pseudonimu estradowego Dalajlama XIV, to wyrafinowany cwaniak biorący lekką ręką miliony dolarów od Hindusów (lobbying w ONZ w obronie indyjskich głowic nuklearnych), CIA (przez ponad 20 lat otrzymywał "na waciki" dwa miliony dolców rocznie) a nawet terrorystów (milion dolców od Shoko Asahary).
            Pogański przekręciarz uczy katolickich zakonników modlitwy i medytacji... A św. Benedykt przewraca się w relikwiarzach...
Panie, jak długo jeszcze???   Napisał Dextimus dnia 5.1.10

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.