Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 34 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Zakony w bagnie pogaństwa (postępu) arrow Benedyktyni na dnie. Mimo to usiłują dokopać się głębiej
Thursday 24 October 2019 06:54:41.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Benedyktyni na dnie. Mimo to usiłują dokopać się głębiej Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
07.01.2010.

Benedyktyni na dnie. Mimo to usiłują dokopać się głębiej

http://breviarium.blogspot.com/2010/01/benedyktyni-na-dnie-mimo-to-usiuja.html

Czyli "medytacje z dalajlamą". 5 stycznia 2010

[dalej następuje filmik o wspólnych „medytacjach” !! MD]

            Przypomnijmy naszym nowym czytelnikom, że jego "świątobliwość" Dzietsyn Dziambel Ngałang Losang Jeszie Tenzin Gjaco, używający pseudonimu estradowego Dalajlama XIV, to wyrafinowany cwaniak biorący lekką ręką miliony dolarów od Hindusów (lobbying w ONZ w obronie indyjskich głowic nuklearnych), CIA (przez ponad 20 lat otrzymywał "na waciki" dwa miliony dolców rocznie) a nawet terrorystów (milion dolców od Shoko Asahary).
            Pogański przekręciarz uczy katolickich zakonników modlitwy i medytacji... A św. Benedykt przewraca się w relikwiarzach...
Panie, jak długo jeszcze???   Napisał Dextimus dnia 5.1.10

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.