Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 53 gości
S T A R T arrow SKARBONKA...CZYTAJCIEŻ
Tuesday 04 August 2020 15:32:53.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Migawki 15 II Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
15.09.2015.

Dobrych, Bożych, ciepłych Świąt Narodzenia Pana!

Aha, i bezpiecznego Nowego Roku, szczególnie stycznia

A pudła, w których kłębią się kłamcy, bezczelne i rozwiązłe baby oraz czerwone karły wciskające niepotrzebne rzeczy, celebryci wyjący prostackie parodie kolęd - przykryj ładną makatką. Może na zawsze?

=========== 

 Amazonia zaniepokojona! 

KOD: Kijowski Opłać Dzieci! [ty... kręcino, ty!!!...]

 

Niech wreszcie ministrowie [np. Ziobro] i inne władze nie zasilają [sobą] Radia Bzdet, Stokrotki i podobnych szmatławych me®diów !!

 

Bądź Nowoczesny ! Myśl tak, jak chcemy!

==================

Tow. Lenin wiek temu zapewniał, że przy komunizmie będzie rządzić kucharka. Jego imperium się rozsypało, ale w Telewizjach w POlsce jakby spełniło się: rzeczywiście rządzą prostackie rozczochrane tłuste baby, podszywające się pod kucharki. Ciągle i nudno gadają o żarciu, bredzą o ”magii”. Pomagają im czerwone grudniowe karły. Szczególnie obrzydliwe, bo przed Bożym Narodzeniem. Usiłują Boże Święta utożsamić z żarciem...

=================

 

Prezesie telewizora! Muszę obejrzeć „Wiadomości” - bo prowadzę tę Stronę. Ale te kłótnie w sejmie, urywkowo, tendencyjnie pokazywane, są NUDNE. Brak informacji ze świata, o BRICS, o USA, o Chinach, brak o Polsce!! Podawać Wiadomości – lub szybko zmienić prezesa!

=====================

19 go grudnia, po południu: Brak jakiegokolwiek podniesienia mocy dawki gamma nad Polską. W Sosnowym Borze koło Petersburga nie było wybuchu -  wygląda, że to mała, nie promieniująca awaria.  II blok elektrowni w Sosnowym Borze RBMK-1000 pracuje już 40 lat, zamiast 30. Awaria była ósmym incydentem w tej siłowni od jej uruchomienia w 1973 roku. Sosnowy Bór leży w odległości 80 kilometrów od Petersburga.

===================

Przypominam łagodnie: czekamy na otwarcie ZBIORU ZASTRZEŻONEGO (przez WSI) w IPN, oraz na publikację Aneksu [którego podobno „nie ma” – ale nawet wtedy – można łatwo odtworzyć, a winnych „zniknięcia” – do  kicia!!!].Polacy to jednak dziwny naród...

=========================

3.12. niedziela WARSZAWAzmiana miejsca i czasu Mszy Świętej za Ojczyznę i Pokutnego Marszu Różańcowego. Wyjątkowo Msza Święta za Ojczyznę będzie o godz. 12.30 w kościele św. Kazimierza (Księża Zmartwychwstańcy) na ul. Chełmskiej 21 A.

Po Mszy Św. (ok. 13.30) Pokutny Marsz Różańcowy ulicami Chełmską i Czerską pod budynek “Gazety Wyborczej” – gdzie do godz. 15-tej modlić się będziemy o nawrócenie środowisk dziennikarskich, o zaprzestanie kłamstw i nienawiści w mediach.

To nie demonstracje, lecz pokorne modlitwy!   - Proszę zawiadomić uczestników marszów nie używających internetu ! Szczegóły - niżej. MD

=======================

Paryż: Szczyt absurdu, hucpy, bezczelności. TOTALNE OCIPIENIE. Żądają, by wszyscy IM płacili za powietrze. "W obecnym tempie świat zmierza w kierunku wzrostu temperatury o 4o pod koniec XXI wieku". Brednia – oficjalna, w Rzepie..

 

W dzienniku TVP [30 XI] bezczelna propaganda na rzecz OCIEPLENIA. Powtarzają kłamstwa wykazane i obśmiane przez uczonych w czasach propagandowego filmiku z Al Gorem, za który (!!) lewacy dali mu Nobla (wstyd!) . W TV gada St. Gomółka, który NIC nie rozumie z geofizyki czy meteorologii. Jakież ogromne pieniądze idą na propagandę globalnego KŁAMSTWA.  4. XII - COP21: Złowroga cisza w mediach.. Trochę sloganów.

==================

 

Złoty Goebbels dla T. Lisa.

==============

 

 

 Logika postępu: „Skrajna prawica” to ci, co w demokratycznych przecież wyborach otrzymują zdecydowaną WIĘKSZOŚĆ. [Chodzi o Front National we Francji]

===========
Rząd Francji przeciw Isis:Zniszczono ośrodek dowodzenia, centrum rekrutacji dżihadystów, skład amunicji i ośrodek szkoleniowy”. A pozostawiono – rafinerie, rurociągi !!I Wojnie czeczeńskiej specnaz ruski oszczędzał to samo. Dopiero w II wojnie zaatakował te żywotne arterie. Znajomy Czeczen powiedział wtedy: „No, to teraz zaczęło się na serio”Parę dronów może  przerwać cały eksport z Isis do Israel i na Zachód. W maju zabili Abu Sajjafa, odpowiedzialnego w organizacji za wydobycie i handel ropą. Ale ropa płynie!
======================
Belgowie: Bilal Hadfi, Abdelhamid Abaaoud, Abdeslam Salah. Francuz: Ismael Omar Mostefai. Polak” z Norwegii to Abdul Mohammed?

Gwałt na Europie i jej samobójstwo. 20 min napisy po polsku, dopiero po chwili.

=======================

 

Bury na GIGANCIE. Uwaga na portfele !!

===========================

 

TV kłamie!! PRadio kłamie!! Tylko Chińczycy pokazują PRAWDĘ.

=====================
Prezydencie Duda! Premierze Szydło! Macie teraz możliwość i obowiązek:

- Otwarcia Zbioru zastrzeżonego IPN, ujawnienia zbrodniarzy tam się  ukrywających, w tym rządzących [obecnie] zza kulis.

- Opublikowania Aneksu do Raportu o WSI.

- Sporządzenia i ujawnienia Bilansu zamknięcia rządów PO i (p)ZSL, czyli otwarcia rządów PiS i mu bliskich.

Naród nie jest dzieckiem, może i musi  poznać Prawdę. Za dwa, trzy miesiące będziecie tak pogrążeni w intrygach, dylematach, kompromisach, że „już się nie da”.

=============
11.11.2015 środa – Święto Niepodległości. Jak co roku otaczamy sejm Różańcem Świętym. Od czterech lat gromadziliśmy się pod sejmem i tym bardziej teraz powinniśmy tam być by parlamentarzyści odbudowali Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii. Msza Św. za Ojczyznę u św. Aleksandra o 10-tej a później przemarsz pod sejm.
Było z 500 osób, trzech księży, trzy razy okrążyliśmy kompleks sejmowy. 
Biskupów jeszcze nie zauważyłem.

W comiesięcznym Marszu Różańcowym tym razem wzięło udział ok. 40 warszawian. Abraham stargował od Pana liczbę sprawiedliwych dla Sodomy do 10-ciu, może i my znajdziemy podobnie wymownego handlowca?

=========
ISIA podtrzymała dożywotni zakaz wejścia żurnalistom z TVN. Za kłamstwa, oszukiwanie i bezczelność. Dajmy im taką czerwoną kartkę w naszym domu! Też DOŻYWOTNIO.

Wszystkie meRdia o tym milczą. Gorąco proszę czytelników i zaprzyjaźnione Strony o rozpropagowanie tego APELU. Pokażmy, że nas jest DUŻO!!

==================

Morderca zza biurka z moskiewskiego nadania na sądzie Boga. Na ziemi nietykalny – Tam sprawiedliwie osądzony.   A ziemia niech mu ciężką będzie. "Człowieki honoru" nieutuleni.

=======================

Lewica walczyła o usunięcie Krzyża z Sejmu
Krzyż pozostał, lewicę usunięto
\===================
Christus vincit, Christus regnat,

Christus, Christus imperat !
Żądamy intronizacji Jezusa Chrystusa Króla Polski przez władze duchowne  i świeckie.

Chcemy, by  ON panował.

===============

Czy mamy iść z duchem czasu? Mamy iść z Duchem Świętym!

 

Ponieważ walka o PRAWDĘ już jawnie toczy się na Watykanie, wprowadzam nową kategorię w dziale KOŚCIÓŁ.

=============================================================
"głosujcie na pralkę, ona przynajmniej ma program"   Ale uwaga: Instrukcje obsługi pralek z reguły zawierają „funkcje podwójnego wirowania”.
 Ewa K. uroczyście otworzyła... zamknięcie   ---  Donek: pieniądze w ZUS i OFE nie są pieniędzmi Polaków. --- Rebus polityczny

 

PROGRAM Partii narodowo - socjaldemokratycznej, chrześcijańsko- ludowo zielono liberalnej . „PRZED SIEBIE”.

==================

 

Nie mogę nie zaprotestować n-ty raz przeciw BEZDENNEJ GŁUPOCIE zmiany czasu. Może prez. DUDA choć to usunie??

====================

Ci, którzy widza tę czołówkę, są już na nowym SERWERZE. Proszę zgłaszać wszelkie usterki, kłopoty. [14 październ.]

===============
Dostałem wiele mail’i z pytaniem, JAK WPŁACAĆ. Otóż: po LEWEJ, pod START, a także po PRAWEJ, poniżej napisu "Polecane" jest napis skarbonka. Po naciśnięciu pojawiają się możliwości: przez PKO lub (drożej, ale z zagranic łatwiej) przez Paypal.
..sprawy serwera: Strona techniczna sprawna, w testach

Roztrzepanym i zabieganym muszę jednak przypomnieć: Strona finansowa - jeszcze kuleje... Tych, którzy myśleli o wpłaceniu, proszę o przejście do czynu: SKARBONKA czeka. A czasy są  - ciekawe...

=====================
11 października Warszawa Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy. Po Mszy Świętej (o 16-tej) w Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej pójdziemy (ok. 17-tej) w Pokutnym Marszu Różańcowym ulicami Warszawy [Traktem Królewskim] m.in. pod sejm, ambasadę Kanady oraz Ministerstwo Deprawacji (dawniej zwane Edukacji Narodowej). Obudźmy się ! Czas NAJWYŻSZY.

Custos Poloniae, Mater Gratiarum, ora pro nobis!

====================

Informacja o mej Stronie. Szybko rośnie ilość czytelników. Wynajęty obcy serwer „biesi się” – spowalnia, czasem blokuje dojścia. MUSZĘ więc zafundować nam własny serwer. Duże kłopoty z łączami - ale i z pieniędzmi. Tych, którzy myśleli o wpłaceniu, proszę teraz o przejście do czynu: SKARBONKA czeka. Wynikiem będzie szybszy i łatwiejszy dostęp - dla większej ilości czytelników. A czasy są  - ciekawe... ====================

„Ten, kto w polityce wierzy w słowa, jest idiotą”. Ulianow W. I. (Lenin).

=================
[----]  „Ciężka robota” Kopaczki: KŁAMSTWO już nie na metr w głąb, lecz na półtora metra. I w sześciu już kolumnach KŁAMSTWA. „To polityczne ADHD”.
===================
7 września 1939 – kto wbił bagnet w plecy, a kto -  zdradził Najjaśniejszą?
===================

DEMON zadziobał Wronę. Po samobójstwie rytualnym - jakiś „uroczystość” w kościele Sióstr Wizytek??? To bluźnierstwo.

================

Polacy przepraszają Czechów, Słowaków i Węgrów za zdradę, której dokonał POlski rząd natemat

=================

Bolesne. Tak bardzo rośnie liczba osób czytających stronę. Ale... nie rośnie liczba biorących me rady i błagania na SERIO. Mów do słupa?? Przecież widać chyba, że jestem drogowskazem, który biegnie w kierunku Hetmanki Prawdy. Ona chce i potrafi nas obronić. Ta strona nie służy upowszechnianiu pieprznych ciekawostek. Dojrzyj to.

====================================================================

Kopaczka w jednym zdaniu o „imigrantach” potrafi podać cztery kłamstwa. Jej psiapsiółka Tereska też. W PR1 kolega usłyszał Muchę Joaśkę - podobny wynik na m2. W normalnych czasach takie prymitywy nie mogłyby, nie potrafiłyby takiej gęstości kłamstw nawet wymyślić.

==================

Przypominam. W Warszawie 13-go Msza św. o 16-tej w Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej [Mater Gratiarum] , po Mszy Świętej [17-ta] comiesięczny Pokutny Marsz Różańcowy, m.in. koło budynków sejmu i senatu, zakończy się w al. Szucha pod budynkiem, w którym dawniej mieściło się Gestapo a dziś jest genderowe ministerstwo deprawacji zwane Ministerstwem Edukacji Narodowej.

Obecny [sterowany przez globalistów] najazd watah na Europę powinien nas zachęcić do tych modlitw. Mamy już mało czasu na błaganie o zmiłowanie!

 

WYBÓR: Czy dziś pojedziemy do znajomych z wizytą – to biernością umożliwimy GWAŁT ZBIOROWY- czy też pokornie zauważymy, że JUŻ trzeba walczyć.

==============

Było nas z 50 osób- reszta śpi.. ["moja chata z kraja"]

=================

11 września 2001  - NIC SIĘ NIE STAŁO !! – sądząc po tutejszych me®diach. Żadnego zamordowania z zimną krwią trzech tysięcy ludzi, żadnego uprzedzenia „swoich” przed faktem. Żadnej wieży WTC 7.  Żadnych miliardów z UB-ezpieczenia dla przewidującego Larry Silbersteina...

=============

Owieczki i BARANY nie skorzystały z uchylonych bram - pozostały w zapiaszczonej zagrodzie, na gnoju. Reszta jest [----].

 

1 mln 830 tys. osób [z tych, co zechcieli ruszyć d...] opowiedziało się za JOW. Słaba to pociecha - ale dobra psu i mucha.

 

ALE: W badaniach OBOP i podobnych zawsze, od 15 lat na pytanie „Czy chcesz wybierać partię, czy osobę”, od 75 -86  % ludzi odpowiada: OSOBĘ. To dotyczy 100 %, nie 8% . A zatem takie jest zdanie dwudziestu czterech milionów Polaków.

===============================

Przełom sierpnia/września: Me®dia głównego ścieku z całym cynizmem i bezczelnością pokazują, KTO WYBIERA w obecnej, partyjniackiej ordynacji: Szefowie partyj i ich najbliższe gangi – nie zaś wyborcy. To ci pierwsi ustalają „jedynki” i inne miejsca mandatowe. Dlatego tak boją się JOW-ów, gdzie to wyborca wybiera. Dlatego tak piekielnie atakują i rozbijają Kukiza – też „od środka”.

Idźmy na referendum, zachęćmy bliskich (JOW- tak) i na wybory. Możemy "ICH" bardzo osłabić - To wielki krok ! Precz z partyjniactwem!

 

Co typowy Polityk wie o JOW-ach?

===================

 

Niedziela, 6 września:

Ogromna SUSZA ! Nie leńmy się, zamiast iść „na rybki”, PODLEJMY ogrody i POla ! PARTIE warzyw już gniją – od dawna.

Musimy wilgotność  doprowadzić choć do 52%, inaczej będzie klęska SUSZY!!

=============

Me®dia namolnie piszą o „cudzie nad Wisłą”, ale ŻADNE nie wspomina, że 14 i 15 sierpnia 1920 Matka Boża Łaskawa dwukrotnie objawiła się sowieckim sołdatom – i odrzucała ich snarjady! To ten CUD spowodował popłoch sowietów. Są jeszcze po parafiach na prawym brzegu Wisły setki zeznań żołnierzy wziętych potem do niewoli – ale o prawdziwym „Cudzie nad Wisłą”  t.zw. wszyscy wolą milczeć. Nawet pewien proboszcz- niedowiarek z Saskiej Kępy powiedział na kazaniu: "T.zw. cud nad Wisłą"...

 Por.: Matka Boża Łaskawa, "Cud nad Wisłą" a "hordy bolszewickie" i masońskie w Polsce

O objawieniach Maryi, Matki Bożej Łaskawej - bolszewikom 14 i 15 sierpnia 1920. [Video]===============
Zmieniony ( 04.10.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.