Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 56 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow meRdia a MEDIA 14-II arrow Merdia: Pogarda do Polaków i ich praw, oraz odwracanie logiki. Tygrys sumatrzański
Friday 28 February 2020 13:52:01.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Merdia: Pogarda do Polaków i ich praw, oraz odwracanie logiki. Tygrys sumatrzański Drukuj Email
Wpisał: AN   
18.09.2015.

Merdia: Pogarda do Polaków i ich praw, oraz odwracanie logiki. Tygrys sumatrzański

AN

Dziś nikt na razie nie wspomina rocznicy 17 września 1939 – agresji ZSRR na Polskę walczącą z Niemcami i Hitlerem. Historyczny cios w plecy, wydarzenie dużo ważniejsze niż 11.9.2001 i wiele innych faktów potem, łącznie z naszym wejściem do UE

Ale telewizyjni propagandyści i manipulatorzy pracują niczym stachanowcy.

Wczoraj i dziś TVP nas „informuje” podając takie oto informacje:

1) We wrocławskim ZOO tygrys sumatrzański zabił opiekuna, który sprzątał wybieg
http://www.fakt.pl/wroclaw/wroclaw-tygrys-zabil-opiekuna-we-wroclawskim-zoo,artykuly,573442.html . Decyzja w sprawie dalszego losu tygrysa została już podjęta: Zdarzyła się tragedia, ale to nie jest wina tygrysa. Zwierzę nie zostanie uśpione. Po prostu.
2) Na granicy Węgier i Serbii trwają zamieszki. Jacek Tacik, reporter TVP, relacjonował zamieszki od strony Serbii, wmieszany w tłum uchodźców atakujących granicę i został przy okazji ranny, potem zatrzymany za nielegalne przekroczenie granicy Węgier.
Co słyszymy z jego ust? Ano, że biedni uchodźcy są traktowani agresywnie (!), a polski reporter został przez Węgrów potraktowany jak przestępca.


3) Dziś ta sama TVP donosi o eksmisji kilku rodzin z mieszkań komunalnych w Lublinie
http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000167660,eksmitowani-lokatorzy-trafia-75-km-za-lublin.html

Te trzy niezwiązane ze sobą informacje łączy jeden wspólny niewidoczny dla wielu aspekt.

Otóż jest nim pogarda do Polaków i ich praw, oraz odwracanie logiki. Bo cóż mamy? Tygrys żyje, chociaż zabił człowieka Polaka. Tygrys sumatrzański w Polsce ma większe prawa niż Polak.

Agresywnie zachowująca się cywilna armia agresorów muzułmańskich atakuje zamkniętą granicę Węgier (i UNII !!!!! – to do wszystkich idiotów unijnych), a jakiś dureń z TVP wysyła tam Tacika, żeby ten zrobił materiał jacy to są biedni ci uchodźcy, a ci wstrętni Polacy nie chcą ich przyjąć. Tacikowi nawet cios w łeb nie przywrócił rozumu, bo czuje się bardzo poszkodowany. Nie przyjdzie mu do tępego, walniętego łba, że przeszedł na stronę wroga …. Ciekawe w tej ustawce jest, że Tacik dostał w łeb i przesiedział kilkanaście godzin w węgierskim areszcie, ale jego kamerzysta jakoś się z tego wywinął i nagrywał kolegę i jego perypetie. Pomógł natychmiast msz i konsul honorowy na Węgrzech. Nie dziwne? No nie, jeśli się wie jakie antypolskie manipulacje są właśnie realizowane.

Tymczasem FAKTY SĄ TAKIE, ŻE WĘGRY ZGODNIE Z PRAWEM UNIJNYM BRONIĄ GRANIC UNII EUROPEJSKIEJ PRZED INWAZJĄ NIELEGALNYCH EMIGRANTÓW!! I to polski reporter nielegalnie przekroczył zamkniętą granicę, i popełnił takie samo przestępstwo jakby wdarł się na zamknięty teren wojskowy. Telewizyjni agenci jednak mają za zadanie zrobić z Polaków idiotów i narzucić im jakąś logikę wariata, narrację psychola, bezmyślnego idioty. Za nowego prezesa TVP, powołanego przez PO to zjawisko wyraźnie się nasiliło.

Ciekawe jest porównanie praw tygrysa sumatrzańskiego w polskim ZOO do praw Polaków w Polsce. Tygrys może bezkarnie bronić swojego terytorium przed intruzami – Polakom takie prawo wg wielu telewizyjnych idiotów- dziennikarzy i komentatorów – NIE PRZYSŁUGUJE!!!

Trzecia informacja o eksmisji w Lublinie. Pomijam poziom moralny, tych rodzin, nie wiem, czy to jakaś patologia, czy tylko bieda i kalectwo. TO SĄ LUDZIE BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA POTRZEBUJĄCY POMOCY W STOPNIU CO NAJMNIEJ TAKIM SAMYCH JAK UCHODŹCY, ale są dużo bardziej do niej UPRAWNIENI niż muzułmanie z krajów arabskich, jako Polacy, którzy tu żyją od pokoleń, jako Suweren, jako udziałowcy firmy o nazwie POLSKA, jako nasi rodacy.

POLSKA MA NATURALNE PRAWO BRONIĆ SIĘ PRZED KAŻDĄ AGRESJĄ, czy to nielegalnych muzułmanów, czy to obcych agentów umieszczonych w „opiniotwórczych” mediach. Mamy dużo większe prawa niż tygrys sumatrzański….

Pozdrawiam serdecznie

AN

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.