Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 152 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Terroryści, ISIS arrow Zdrada: Michał Boni - Róża Thun - Danuta Huebner - Lidia Geringer de Oedenberg
Wednesday 21 April 2021 16:19:15.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Zdrada: Michał Boni - Róża Thun - Danuta Huebner - Lidia Geringer de Oedenberg Drukuj Email
Wpisał: Michał Boni   
18.09.2015.

Zdrada: Czworo eurodeputowanych z Polski chce otwarcia granic dla migrantów

 

18 września 2015 http://www.wyszperane.info/2015/09/18/zdrada-czterech-eurodeputowanych-z-polski-chce-otwarcia-granic-dla-migrantow/#more-5565

 

za:   http://wirtualnapolonia.com/2015/09/17/zdrada-czterech-eurodeputowanych-z-polski-chce-otwarcia-granic-dla-migrantow/

Michał Boni

Róża Thun

Danuta Huebner

Lidia Geringer de Oedenberg

 

Parlament Europejski zajmował się dziś planem Komisji Europejskiej zakładającym narzucenie państwom członkowskim kwot migrantów do przyjęcia.

Większością głosów Parlament Europejski poparł niebezpieczny plan Komisji Europejskiej. Spotkało się to ze sprzeciwem części polskich eurodeputowanych. Niestety nie wszystkich.

Na sprzeciw nie stać było eurodeputowanych Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego. Większość z nich wstrzymała się od głosów w tak ważnej dla Polski sprawie. Ich frakcja parlamentarna – Europejska Partia Ludowa (EPP) popierała plan Komisji. Jednak z szeregów przedstawicieli rządzących obecnie Polską partii wyłamało się trzech eurodeputowanych.

Za narzuceniem Polsce obowiązku przyjmowania migrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki głosowali Michał Boni, Róża Thun i Danuta Huebner z PO. Podobne stanowisko zajęła bezpartyjna Lidia Geringer de Oedenberg. W szeregach PO znalazły się jednak także chlubne wyjątki – przeciw planowi Komisji głosowali eurodeputowani Jarosław Wałęsa i Marek Plura. Przeciw głosowali deputowani z Prawa i Sprawiedliwości oraz Robert Iwaszkiewicz i Michał Marusik z Kongresu Nowej Prawicy. Reprezentanci SLD wstrzymali się od głosu.

Uchwała PE nie ma mocy wiążącej. Jego przewodniczący Martin Schulz skrócił jednak procedury głosowania kwestii imigrantów co spotkało się z oburzeniem części izby.

rmf24.pl/kresy.pl

Zmieniony ( 19.09.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.