Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 108 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Terroryści, ISIS arrow "Bojownicy ISIS" obcięli "Stokrotce" ! - no właśnie, co..?
Wednesday 21 April 2021 13:28:00.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
"Bojownicy ISIS" obcięli "Stokrotce" ! - no właśnie, co..? Drukuj Email
Wpisał: Yagon 12   
20.09.2015.

„Bojownicy ISIS" obcięli "Stokrotce" !

- no właśnie, co..?

 

Yagon 12 - 20 Września, 2015 http://niepoprawni.pl/blog/yagon-12/obcieli-stokrotce-no-wlasnie-co

Mimo niedzieli "uchodźcy" zalewają kontynent, stwarzając coraz większe zagrożenie dla jego mieszkańców. Władze Italii podały, że tylko w ciągu ostatniej doby wyłowiono z Morza Śródziemnego cztery tysiące emigrantów. Ekscesy na granicach bałkańskich państw to już norma, codzienność. W Niemczech, z pociągu "specjalnego" wiozącego "uchodźców" do Berlina, nagle "zniknęło" prawie 200 młodych mężczyzn. Zerwali hamulec bezpieczeństwa i rozpłynęli się we mgle. Jeszcze o nich usłyszymy... Dziś podano, że grupa "biednych uchodźców" pobiła w biały dzień na ulicy chrześcijańskie małżeństwo w północnej Westfalii. Powodem był noszony przez mężczyznę krzyżyk, a muzułmańscy bandyci nie mieli oporów z pobiciem także jego ciężarnej zony. Radykalni salafici już jawnie rekrutują zwolenników wśród emigrantów w Niemczech.

Szwecja potwierdziła dziś informację Jarosława Kaczyńskiego o istnieniu 55 islamskich enklaw w dużych miastach. A ile wiader pomyj wylały me(n)dia na głowę prezesa PiS za te "pomówienia" w sejmie ? Michnik z Kutzem, towarzyszką Środą, cadykiem Smolarem i innymi "mentorami", powinni - by dać przykład " europejskiej solidarności" - przyjąć do swych dacz, w strzeżonych osiedlach, gromadę brodatych "uchodźców" i pomieszkać z nimi wspólnie. Pewnie nie trwałoby to długo, ale zobaczyć po czasie "profesora" Nałęcza czy "redaktora" Kuczyńskiego w turbanie...bezcenne...

Europa Środkowo-Wschodnia idzie śladami Węgier i wypowiada posłuszeństwo oszalałym brukselskim lewakom. Czeski rząd zagroził zaskarżeniem do Trybunału Sprawiedliwości "kwot uchodźców" a więc de facto UE i jej zgniłego "parlamentu". Budowane są zasieki, mobilizowane armie, odtwarzane granice państw. Tylko III RP trwa w "europejskim" śnie "jedności i solidarności".

Jest to oczywiście pic mający ukryć smutną prawdę. "Elyta" PO-sitwy i "autorytety" tuczone od lat przez lewactwo z zachodu, muszą teraz skrzeczeć zgodnie z wolą mocodawców. Nawet jeśli jest to działanie samobójcze przed wyborami. Polacy są w większości przeciwni przyjmowaniu "uchodźców" a niemiecki dyktat wobec nie-rządu Kopacz-ki przyspiesza tylko żałosny koniec tej "obywatelskiej" formacji. Historia uczy, że tak najczęściej kończą narodowi zdrajcy i jurgieltnicy na obcym żołdzie. Ale skąd o tym mogą wiedzieć Mucha, Rutnicki, Kierwiński czy jakiś Tomczyk (lub Tomczak) skoro Tusk kazał zlikwidować nauczanie historii i literatury...Jeszcze 35 dni - wytrzymamy..

Trudno mnie laikowi ocenić co zażywa w niedzielny poranek resortowa "Stokrotka". Ale odleciała dziś zupełnie, twierdząc z poważną miną, że "uchodźcy" to mniejszy problem i zagrożenie niż piłkarscy kibice, bo ci ostatni...obcinają palce...Zdaje się, że dobry Bóg wreszcie zauważył szkodliwą me(n)dialną działalność tej "gwiazdy" i zamienił jej w nocy resztkę mózgu w kisiel.

To kłopot dla oficerów prowadzących "panią redaktor", bo przecież miesięczna wypłata juz poszła na konto, a tu 20-go już taki występ...Generalnie polecam więc telewizyjnym funkcjonariuszom wycieczkę na terytorium kontrolowanym przez ISIS, bo tam nim zdążą podzielić się swą "europejską życzliwą solidarnością", doświadczą pewnie wielu niezapomnianych wrażeń z obcinaniem - niekoniecznie palców - włącznie... Li(z)s, Kuźniar, Kraśko, Olejnik, Tadla, Pochanke itd wyglądają wystarczająco apetycznie by zrobić furorę wśród terrorystów, no może nie należy zabierać w tę trasę Waldemara Kuczyńskiego i Paradowskiej - salafickie wielbłądy mają jednak także swoją wytrzymałość...

Zmieniony ( 20.09.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.