Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 130 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Terroryści, ISIS arrow Szlak "imigrantów" prowadzi teraz przez Bułgarię, Rumunię, Ukrainę i Polskę ?
Wednesday 21 April 2021 16:05:18.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Szlak "imigrantów" prowadzi teraz przez Bułgarię, Rumunię, Ukrainę i Polskę ? Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
24.09.2015.

Szlak "imigrantów" prowadzi teraz przez Bułgarię, Rumunię, Ukrainę i Polskę ?

 

Co „Tereska” na to? Przygotowana?

 

Niemiecki reporter ujawnia mapę.

 

Wśród uchodźców na greckiej wyspie Kos pojawiła się mapka z nowym szlakiem podróży do Niemiec - twierdzi reporter niemieckiego tygodnika "Die Zeit". Po uszczelnieniu granicy węgiersko-serbskiej, nowa trasa ma prowadzić przez Polskę.

http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/501248,szlak-imigrantow-prowadzi-przez-polske-niemiecki-reporter-malte-henk-ujawnia-mape.html

 

zdjęcie mapki

 

Malte Henk opublikował zdjęcie mapki na swoim profilu w serwisie Twitter z podpisem "Czy Polska będzie nowymi Węgrami?". Zastrzegł, że mapka "została mu pokazana przez grupę syryjskich uchodźców na Kos" i nie może ręczyć za jej autentyczność.

Obecny szlak, na który organizatorzy przerzutu imigrantów z Turcji do Europy kierują ludzi, prowadzi przez Grecję, Macedonię, Serbię i dalej na północ już przez kraje unijne. Węgry w lipcu zaczęły uszczelniać swoją południową granicę. Podobnie czyni Bułgaria z granicą z Turcją. Z kolei Grecja ma zacząć skuteczniej walczyć z przerzutem ludzi na swoje wyspy, choć ta ostatnia kwestia może być trudna w związku z nową taktyką przemytników. Ci, poruszając się na pontonach, po wejściu w zasięg działania greckiej straży przybrzeżnej, przedziurawiają swoje łodzie, zmuszając Greków do prowadzenia akcji ratunkowych. [ a podtopić trochę przemytników !! md]

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.