Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 36 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Jaśkowski 15 II arrow Polio, WHO, współpraca"sektora prywatnego" - Billa Gates. Czy szczepią "imigrantów" ?? .
Wednesday 30 September 2020 07:52:51.30.
migawki
 

 Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

                                                                          ================================

                                                                                    Żorżeta go home, paskudo !

 
W Y S Z U K I W A R K A
Polio, WHO, współpraca"sektora prywatnego" - Billa Gates. Czy szczepią "imigrantów" ?? . Drukuj Email
Wpisał: dr J. Jaśkowski   
30.09.2015.

Polio, WHO, współpraca sektora prywatnego.

 

...nie ma ŻADNEJ INFORMACJI GIS O SZCZEPIENIACH EMIGRANTÓW...

 

Z cyklu: „52 stan z prawami dla ludności mieszkającej w rezerwatach S-57c”

 

dr J. Jaśkowski

 

   

Ustawy w medycynie potrzebne są tylko banksterom finansującym przemysł.”

„Każde nagłe zainteresowanie urzędników jakąś chorobą jest uwarunkowane naciskiem firm produkujących leki”. jj

 

 

       Jednym z powodów takiej sytuacji w nagłaśnianiu i straszeniu chorobą Heinego- Medina czyli Polio, jest „prywatyzacja” WHO. Wiadomo: eksperci WHO są doskonale płatni i „rencami” i nogami trzymają się stołków. W związku z recesją gospodarczą, budżet WHO uległ zmniejszeniu i prywatni sponsorzy w rodzaju B. Gates’a wpłacają do kasy tej instytucji odpowiednie kwoty. W latach 2006 - 2007 budżet WHO wynosił 5.4 miliarda dolarów. A już w 2012 -2013 tylko 3.9 miliarda.        Poza tym zmienił się stosunek dolara do franka, a siedziba WHO jest w Szwajcarii, czyli wypłaty są we frankach. Te braki spowodowały konieczność zwolnienia aż 300 osób z WHO. Wiadomo, że rozbudowana biurokracja zjada coraz więcej.

       Te kwoty otrzymuje WHO na przykład na programy szczepień, także przeciwko POLIO. Jednymi z głównych sponsorów tej oczywiście jak najbardziej państwowej instytucji, jest dwóch prywatnych biznesmenów: Bill Gates i Warren Buffet. Ich dotacje to 78% kwot. Jak widać, kto płaci, ten wymaga.

 

       Podam kilka przykładów takich akcji, mających na celu wcale nie poprawę sytuacji zdrowotnej, ale jak to wynika z efektów działalności B. Gatesa i jego fundacji GAVI, są to działania depopulacyjne i bardzo opłacalne finansowo dla sponsorów.  Trudno bowiem to inaczej określić, patrząc na efekty ich działań.

       W Indiach Gates zainicjował program szczepień właśnie przeciwko polio w roku 2011. Przed akcją Gatesa liczba zachorowań wynosiła około 220 przypadków rocznie. Gates zastosował szczepionkę i liczba poszkodowanych wynosiła 47500 porażonych, według innych źródeł 61 700. Zrozpaczeni rodzice zastrzelili 8 szczepionkowców i akcję przerwano.

       Wydaje się, że to jedyny sposób na przerwanie tego bezmyślnego łańcucha szczepień.

       Rząd Indii musiał dopłacić miliard euro do tego interesu, nie licząc armii chorych, których leczenie także pozostało na barkach Hindusów. Policzmy: normalnie szczepionka w produkcji kosztuje kilka centów. Gates posiada akcje koncernów szczepionkowych. Sprzedał szczepionki Hindusom po około 2.5 dolara. Teraz rozumiesz Czytelniku, jak się robi interesy?

       Nie była to odosobniona akcja. Gates i jego GAVI prowadzili podobną akcję przymusu szczepień przeciwko polio w Pakistanie. Tylko 10 000 dzieci zostało poszkodowanych. Co to jest 10 000 na 100 milionów Pakistańczyków.

       Wakcynolodzy  w sprawozdaniach podadzą, że powikłanie wystąpiło raz na 100 000 szczepień. Widzisz więc, jak łatwo robić statystyki i się dowartościować!

       Na potwierdzenie mojej tezy, że cała akcja ma za zadanie depopulację, świadczą instytucje biorące w niej udział.

       Łącznie z B. Gatesem i jego fundacją oraz GAVi-Globalny Sojusz na Rzecz Szczepionek, w akcji biorą permanentnie udział Bank Światowy i Fundusz Ludnościowy Narodów Zjednoczonych  FLNZ.

       FLNZ to instytucja zajmująca się globalnym zarządzaniem szczepionkami przeciwko płodności R&D. Czyli mówiąc wprost: depopulacją. GAVI jest finansowane w dużym stopniu przez Gatesa. Gavi stosował niesprawdzone szczepionki przeciwko polio, czyli robił eksperymenty na ludziach. Podobnie szczepionki te pojawiły się w Syrii przed kilku laty w rejonach, w których działały tzw. grupy opozycji przeciwko rządowi. Jak wiemy, grupy te były przygotowywane przez CIA.

       Udowodniono, że epidemia w Syrii została wywołana przez wirusa zawartego w szczepionce doustnej. Ten typ wirusa rozprzestrzenia się bezpośrednio w społeczeństwie. Wiadomo, że po przyjęciu takiej szczepionki dziecko przez okres 4 do 8 tygodni wydziela wirusa z organizmu. W Syrii dało się to dokładnie prześledzić, ponieważ na dwa lata przed sczepieniem nie było żadnego przypadku polio.

 

       W nauce zjawisko cyrkulacji wirusa nosi nazwę VDPV. Wirusy VDPV są wirusami rzadkimi, powstałymi z mutacji lub inżynierii genetycznej dzikiego wirusa polio. Doustna szczepionka została wycofana w USA, zaleca się ją dla krajów tzw. trzeciego świata. Sam musisz się domyśleć Szanowny Czytelniku, dlaczego.

 

       W dniu 4 stycznia 2013 roku nawet ONZ wezwało do wycofania jak najszybciej szczepionki Sabin OPV doustnej, zawierającej wirusa polio typ 2. Doustne szczepionki z typami 1 i 3 mają być kontynuowane.

       Jak z tego wszystkiego wybrnął rząd? Znowu zmienił definicję choroby i obecnie te same porażenia kwalifikuje się jako nie polio ostre porażenie wiotkieNPAFP. Klinicznie obie postacie są nie do odróżnienia od siebie. Są jednak wyjątki. NPAFP jest związane z więcej aniżeli dwa razy większą śmiertelnością i okazuje się, że częstość występowania jest bezpośrednio związana z ilością dawek szczepionki doustnej, jaką otrzymało dziecko. Obecne szczepionki zawierają bowiem syntetycznego wirusa. Ten właśnie syntetyczny wirus był przyczyną epidemii w Indiach, co kosztowało rząd tego kraju ponad miliard euro [Indian Juurnal of Medicine Ethics].

 

       A generalnie, już od 11 sierpnia 2014 roku nie zanotowano, nawet w Afryce, żadnego zachorowania dzikim wirusem polio. Oczywiście, szczepionkowcy przypisali to sobie i swojej pracy. O wzroście zachorowań na nowotwory i prawdziwej epidemii poszczepionkowej, nie ma słowa.

 

       Ciekawostki dotyczące polio są dwie. Dlaczego, pomimo tak zdyscyplinowanych obywateli, w Izraelu nadal szerzy sie polio?

       I po drugie, jak wszystkim wiadomo, aktualnie jest szeroko nagłaśniana operacja przywozu do Europy rozmaitej maści emigrantów z krajów afrykańskich i arabskich. Jest dla mnie bardzo ciekawe, dlaczego żaden z polityków, tak chętnie promujących się w telewizji i innych mass mediach, nie wspomni nawet o konieczności szczepienia tych „emigrantów”? Przecież jeżeli Polska przyjmuje 50 -100 000  emigrantów rocznie, to gdzie się znajdują te punkty szczepień na granicach?  Samo województwo wrocławskie w jednym roku tylko przyjęło koło 2000 emigrantów. Kto i kiedy ich zaszczepił? Przed, czy po wydaniu paszportu wojewoda śląski egzekwował szczepienia?

       Kiedy i jak zostali celnicy przeszkoleni w sprawdzaniu kart szczepień, a jak nie, to w jaki sposób doszczepia się emigrantów? Cały czas słyszymy mniej lub bardziej obrazowe opisy losu emigrantów, a nie ma ŻADNEJ INFORMACJI GIS O SZCZEPIENIACH EMIGRANTÓW i oczywiście kto finansuje te szczepienia?

 

       Ostatnio wiele jest zamieszania z powodu ograniczenia liczby lekarzy wykonujących szczepienia, ponieważ nie przeszli specjalnego kursu, a tutaj na granicy zwykli celnicy szczepią masowo emigrantów i nie ma problemu? Chyba, że cała akcja jest wirtualna i nikt nikogo nie szczepi.

       MAŁO TEGO, dlaczego Główny Inspektor Sanitarny nie ściga tych ludzi, którzy przecież znajdują się na terenie Polski i są nieszczepieni. W samym województwie pomorskim pracuje cała masa cudzoziemskich robotników, od pomocników murarzy, po listonoszy. Nie ma żadnej wzmianki o tym, że San-epidy przeprowadzają kontrolę szczepień, a pracują ci cudzoziemcy od marca do listopada. Czyli zgodnie z ustawą z 2008 roku, przebywają powyżej 3 miesięcy i powinni być szczepieni???

       A jeżeli są szczepieni, to z jakich funduszy? Jaka to jest skala wydatków państwa na samo szczepienie emigrantów? Policzmy: to jest 16 szczepionek, niektóre po 3 razy trzeba podawać. Kto i z jakich funduszy to pokrywa?

       I proszę zauważyć, że od wielu lat nie ma żadnej akcji w tym kierunku, za to polskie rodziny są prześladowane, ścigane i karane mandatami.

       Jak więc widzisz Dobry Człowieku, szczepionki nie mają żadnego znaczenia zdrowotnego, chodzi po prostu o to, by Ciebie oskubać pod pretekstem służby zdrowia. A emigranta nie można oskubać, ponieważ i tak nic nie ma. Oficjalnie.

 

Błąd! Nieprawidłowy odsyłacz typu hiperłącze.  z 06.03.2015

www.vaccineliberationarmy.com/category/polio

Błąd! Nieprawidłowy odsyłacz typu hiperłącze.

www.thelibertybeacon.com/2015/06/11/

www.dailymail.co.uk/news/article-1243034

www.nytimes.com/2009/12/18

Przegląd epidemiologiczny 2002;56;519

www.seanet.com/-alex/ascorbate/194x/klenner-fr-southern_med_surg-1949-v111-n7-p2009

 

Jonas Edward Salk -wikipedia

www.infekcje.mp.pl/wiadomości/

Błąd! Nieprawidłowy odsyłacz typu hiperłącze.

Błąd! Nieprawidłowy odsyłacz typu hiperłącze../048545

www.naturalnews.com/048544

ttp://www.kurkiewicz-family.com/szczepienie_polio.htm

https://pl.wikipedia.org/wiki/Choroba_Heinego-Medina 

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/choroby-zakazne/choroba-heinego-medina-polio-przyczyny-objawy-leczenie_42057.html

http://www.polishclub.org/2015/01/07/dr-jerzy-jaskowski-dyktaty-centralnych-bankow/

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/falszerstwo_wirusa,p1500266461

http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/44455-nauczanie-powszechne-a-wojny-bankierów-–-2

 

 

       PS. Ostatnio GIS straszy epidemią polio na Ukrainie. Do czasu przewrotu na Ukrainie nie było polio. Polio pojawiło się wraz z oddziałami najemników. Podobnie było przed 2 laty w Syrii. Od dwu lat nie było polio  w Syrii, dopiero jak przyśli najemnicy  pojawiło się polio. Najemnicy stosowali szczepienia polio  jako pomoc dla ludności. Tak humanitarnie podeszli .

Sam musisz się domyśleć co było dalej.

I mamy kolejny problem. Rząd zadeklarował, że przyjmie rzekomych uchodźców z krajów arabskich i afrykańskich m.in z Syrii. Tam jest oficjalnie epidemia polio. Jak sobie GIS wyobraża zaszczepienie tych tysięcy młodych ludzi na granicy a potem ich kwarantannę? A poza tym oni wszyscy wyjechali legalnie z kraju, nie żadni uciekinierzy! A przecież bezmyślnie wpuszcza się do kraju i to w dodatku do miast!! SIC! bez kwarantanny ludzi z terenów , co do których ogłoszono kilka miesięcy wcześniej epidemię polio.

 

Przecież już niektóre miasta zadeklarowały, że oddadzą mieszkania przeznaczone dla biednych czyli w środku miasta.

Jak będzie wyglądała co najmniej 8 tygodniowa kwarantanna po szczepieniach?. A jeżeli już jest nosicielem dany ochotnik, wirusa polio to szczepienie spowoduje rozwój choroby. Kto pokryje koszta leczenia i rehabilitacji?

Zauważ, Dobry Człowieku: kompletna cisza.

 

Podobna cisza była podczas epidemii na Ukrainie w 1992 roku. Nie zamknięto granicy, nie stosowano dodatkowych szczepień. A teraz jak GIS zajął się handlem szczepionkami to dwa przypadki i epidemia i nawoływanie do szczepień? Ciekawe nieprawdaż?

 

Ps.2 w związku z cenzurą internetu przepraszam wszystkich, którym nie odpisałem. Przyjąłem zasadę, że najdalej w okresie 2 dni odpisuję. Jeżeli ktoś w tym terminie nie otrzymał odpowiedzi, proszę ponowić e-maila. Znaczy sie cenzura nie przepuściła.

 

Gdańsk 30.9.2015 r.

kontakt: jerzy.jaskowski@o2.pl

Mapa przedstawia epidemię poszczepionkową polio w POlsce. Nigdy, nikt nie podał przyczyny, dlaczego epidemia wystąpiła tylko w stosunkowo zadbanym pod względem higienicznym okręgu poznańskim a prawie że nie występowała na ścianie wschodniej?

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.