Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 25 gości
S T A R T arrow Kościół arrow ISLAM braminizm... arrow Męczeństwa chrześcijan pod terrorem islamu. Ukrzyżowania, w tym dzieci, gwałty i ścinania. PUBLICZNE
Saturday 21 September 2019 15:41:21.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Męczeństwa chrześcijan pod terrorem islamu. Ukrzyżowania, w tym dzieci, gwałty i ścinania. PUBLICZNE Drukuj Email
Wpisał: Islamiści   
07.10.2015.

Męczeństwa chrześcijan pod terrorem islamu w Syrii. Ukrzyżowania, w tym dzieci, gwałty i ścinania. PUBLICZNE.  Co Papa na to??

 

 

[Już nie napiszę w tytule: „Co UE na to??” – bo wiemy: ZAPRASZA TERRORYSTÓW I MORDERCÓW do Europy.]

 

 

[Tak zaś nazywa to ‘”Dziennik”: „Brutalne morderstwo chrześcijańskiego nastolatka w Syrii. Islamiści ukrzyżowali chłopca”. MD]

 

===============================

7.10.2015, http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/502341,islamisci-w-syrii-ukrzyzowali-nastolatka-jego-ojciec-nie-chcial-przejsc-na-islam.html

 

Brutalne morderstwo grupy chrześcijan w Syrii. Islamiści porwali syna duchownego i zagrozili, że zamordują dziecko, jeśli ojciec nie przejdzie na islam. Ten odmówił. Wtedy terroryści obcięli dziecku opuszki palców i ukrzyżowali go razem z innym chrześcijanami. Dżihadyści zgwałcili też na oczach tłumu i ścięli dwie kobiety pracujące w organizacji humanitarnej.

Islamiści w Syrii odcięli 12-latkowi opuszki palców, a potem go ukrzyżowali. Do brutalnego morderstwa doszło w wiosce nieopodal Aleppo. Chłopiec był synem chrześcijańskiego przywódcy duchownego, który zainicjował budowę dziewięciu kościołów w Syrii. Rzecznik organizacji Christian Aid powiedział, że ekstremiści znęcali się nad chłopcem na oczach jego ojca. Po obcięciu końcówek palców i pobiciu 12-latka, zażądali od duchownego przejścia na islam. Tylko wtedy - jak twierdzili - dziecko zostanie uwolnione. Kiedy mężczyzna odmówił, dżihadyści dotkliwie pobili jego i dwóch innych chrześcijan.

Następnie cała czwórka, na czele z chłopcem, została ukrzyżowana.

Ofiary islamistów to również ośmiu pracowników organizacji pomocowej. Wśród nich były dwie kobiety w wieku 29 i 33 lata, które przed ścięciem zgwałcono na oczach tłumu.

Od 2011 roku liczba syryjskich chrześcijan zmalała o dwie trzecie. W Iraku jeszcze w 2003 roku było ich 1,5 miliona, a obecnie jest ich niecałe 200 tysięcy.

Zdaniem Patricka Sookhdeo, założyciela organizacji Barnabas Fund, pomagającej prześladowanym chrześcijanom na całym świecie, barbarzyństwo stosowane względem chrześcijan przypomina wydarzenia sprzed tysiąca lat, kiedy takie działania były na porządku dziennym. Aktywista dodaje, że nazizm blednie przy działaniach dżihadystów, którzy - jego zdaniem - stracili jakikolwiek szacunek do drugiego człowieka. [miły eufemizm.... MD]

Zmieniony ( 07.10.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.