Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 109 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje arrow Madryt: Nowa "pozycja"! Zapłodnienie w szklance również dla lesbijek i single.
Saturday 24 October 2020 22:33:38.30.
migawki
 

24.10.20 Bielsko-Biała Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy od 14-tej

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Madryt: Nowa "pozycja"! Zapłodnienie w szklance również dla lesbijek i single. Drukuj Email
Wpisał: Cristina Cifuentes   
09.10.2015.

Madryt:  Nowa pozycja! Zapłodnienie w szklance również dla lesbijek i single.

 

Madrid: fecondazione assistita anche per lesbiche e single

http://www.corrispondenzaromana.it/notizie-dalla-rete/madrid-fecondazione-assistita-anche-per-lesbiche-e-single/

 

9 październik  2015

 

Autonomiczna gmina miasta Madrytu, zadeklarowała gotowość  zapewnienia przy pomocą swych struktur sanitarnych, natychmiastowego dostępu do zabiegu sztucznego zapłodnienia, wszystkim kobietom o to proszącym, niezależnie od ich orientacji seksualnej  a także niezależnie od ich  stanu cywilnego. Decyzja  została przedstawione przez prezydenta regionu, Cristinę Cifuentes, podczas wywiadu z Rne, Radio Nacional de  España. Cifuentes powiedziała, że w ten sposób chce stawić czoła wszystkim formom  "dyskryminacji"  i tym samym  "promować równouprawnienie".

 

To zaskakujące  rozporządzenie, zostało wydane po równie nieoczekiwanym  wyroku, który skazał szpital  "Fondazione Jiménez Díaz" i radę do spraw zdrowia miasta Madrytu na karę 5 tysięcy euro, za odmówienie lesbijce zabiegu sztucznego zapłodnienia. Kobieta poczuła sie "dyskryminowana" przez  swą przynależność  do gender i złożyła skargę do sądu, który zaspokoił  jej roszczenia. Przeciwko temu orzeczeniu, nie będzie żadnego odwołania, podkreśliła Cifuentes, wprost przeciwnie, odszkodowanie zostało natychmiast wypłacone.

 

W lipcu 2013, hiszpańskie ministerstwo zdrowia zatwierdziło nowy tekst ustawy odnoszącej się do sztucznego zapłodnienia, w którym jego finansowanie zostało zagwarantowane tylko "z powodów terapeutycznych lub profilaktycznych" i wykluczyło z procederu kobiety "single". Spowodowało to jednak wściekłą reakcję niektórych regionów autonomicznych,  takich jak Andaluzja, Asturia, Kraj Basków, Wyspy Kanaryjskie, i stowarzyszeń  LGBT, które wezwały do  przyznawania refundacji zabiegu, także lesbijkom. Jako pierwszy ich żądaniom  ustąpił Madryt.

Zmieniony ( 09.10.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.