Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 70 gości
S T A R T arrow Kościół arrow ISLAM braminizm... arrow Śluby, ich rodzaje - i Rozwody po islamsku. TALAK.
Thursday 20 February 2020 16:38:15.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Śluby, ich rodzaje - i Rozwody po islamsku. TALAK. Drukuj Email
Wpisał: Elena Czudinowa   
10.10.2015.

Śluby, ich rodzaje - i Rozwody po islamsku. TALAK.

 

[Przypominam nie dlatego, że to „interesujące”, lecz z powodu AGRESJI islamu na Europę, na nas. Autorzy planów tej agresji - banksterzy (lub synonimy, można se dopisać lub domyśleć. ). MD]

 

Z książki „Meczet Notre Dame. Rok 2048” Elena Czudinowa

Wyd. Varsovia.  Szukać np. tu: http://www.empik.com/meczet-notre-dame-2048-czudinowa-elena,p1048994074,ksiazka-p

 

Stan na początek XXI wieku.

 

Zgodnie z Koranem (werset 4:24) i prawem szariatu, mężczyzna może mieć legal­nie cztery żony na podstawie małżeństwa zarejestrowanego w sądzie, lecz nie wol­no mu mieć pozamałżeńskich związków seksualnych.

Jednak prawo szariatu zezwa­la mu także na dwa inne typy małżeństwa: urfi - niezarejestrowane w sądzie, ale legalne małżeństwo, zawierane zwykle potajemnie w obecności świadków oraz mu­taa (małżeństwo dla przyjemności) - polegające na podpisaniu tymczasowego kon­traktu ślubnego dla usankcjonowania nawet jednej nocy z inną kobietą.

W domach publicznych klient może od ręki zawrzeć małżeństwo urfi z prostytutką. Wystarczy, by [po usłudze] wypowiedział trzykrotnie do tej kobiety formułę: "Rozwodzę się z tobą" (także telefonicznie lub SMS-em), aby nastąpił legalny rozwód. „TALAK”.

Dzięki temu może mieć nieograniczoną ilość kochanek bez grzechu i bez prawnych konsekwen­cji. Małżeństwa tymczasowe, zawierane wyłącznie dla seksualnej przyjemności, są praktykowane zarówno przez szyitów, jak i sunnitów.

==================

[Kobiety nie mają prawa do TALAK. md]

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.