Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 77 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow WYBORCZE II arrow Komunikat o Ruchu Kontroli Wyborów
Saturday 31 October 2020 12:22:03.30.
migawki
 

Biedne dziewczynki z Hitlerjugend! Tak je wychowała szkoła i kremówkowy katecheta: Zabij człowieka, póki nie może się bronić.

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Komunikat o Ruchu Kontroli Wyborów Drukuj Email
Wpisał: Jacek Bezeg   
13.10.2015.

Komunikat o Ruchu Kontroli Wyborów


Jacek Bezeg


Zbliżające się wybory do Parlamentu także wymagają uwagi i to uwagi szczególnej. Dobrze więc się dzieje, że powstają rozmaite organizacje i sposoby kontroli procesu wyborczego.


Można się do tych działań włączyć na różne sposoby.


1. Osoby, które będą członkami Komisji Obwodowych

 proszone są zwykle przez Komitety Wyborcze o "zdobycie"  dodatkowego protokołu z wynikami pracy komisji i przekazanie go do delegującemu komitetowi. Bardzo proszę o nie zaniedbywanie tego działania gdyż wiele komitetów prowadzi własną kontrolę lub współpracuje z organizacjami taką kontrolę prowadzącymi.


2. Osoby nie będące członkami Komisji Obwodowych

mogą wziąć udział w kontrolowaniu procesu wyborczego na dwa sposoby:

a) Jako mężowie zaufania (panie także w tym charakterze mogą występować) - w tym celu należy zwrócić się do pełnomocnika dowolnego komitetu wyborczego z prośbą o wystawienie stosownego dokumentu  postępować dalej stosownie do otrzymanych uprawnień (patrz Kodeks Wyborczy)
[Tu polecam Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!"  - Łukasz Fomicz ]


b) W naszym opolskim Ruchu Kontroli Wyborów gdzie tym razem będziemy tylko zbierać fotografie protokołów wywieszanych przez komisje. Zgłoszenia wraz z numerem telefonu, posiadanymi możliwościami (samochód) i preferowanym obszarem działania prosimy kierować do Jerzego Łysiaka Wojewódzkiego Koordynatora na adres             j.lysiak1945@gmail.com  
Przydzieli on tym ochotnikom odpowiedni zakres pracy i przekaże dalsze instrukcje.

 Wiem, że niektórzy z nas będą się starali wziąć udział w kontroli na wiele sposobów. Jeśli będzie nas wielu takie poświęcenia nie będą konieczne.

Z tego powodu proszę o jak najliczniejsze zgłoszenia.

Pozdrawiam    Jacek Bezeg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.