Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 18 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow pieniądz - narzędzie rabunku arrow Agenci CBA w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych i Ministerstwa Skarbu
Sunday 17 January 2021 02:04:15.31.
migawki
 

17.01.21 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Agenci CBA w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych i Ministerstwa Skarbu Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
14.10.2015.

Agenci CBA w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych i Ministerstwa Skarbu

 

14.10.2015, http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/502996,agenci-cba-weszli-do-siedziby-gpw-i-ministerstwa-skarbu-chodzi-o-prywatyzacje-firmy-ciech.html

 

Prokuratura apelacyjna nie potwierdza zatrzymania prezesa Giełdy Papierów Wartościowych. CBA zabezpiecza dokumenty zarówno w siedzibie giełdy, jak i Ministerstwie Skarbu. Sprawa ma dotyczyć prywatyzacji spółki Ciech. Prezes Tamborski opuścił jedynie budynek w towarzystwie funkcjonariuszy.

Jako pierwszy informację o przeszukaniach  podał portal tvn24.pl. Agenci Biura i Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie działają w ramach śledztwa dotyczącego podejrzenia nieprawidłowości przy prywatyzacji Ciech S.A.

Wbrew początkowym informacjom RMF FM, prezes GPW nie został zatrzymany. Jak zapewnia Prokuratura Apelacyjna w Warszawie prezes giełdy został jedynie poproszony o wydanie określonych przez śledczych dokumentów. Funkcjonariusze CBA działają na zlecenie prokuratorów piątego Wydziału ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie.

Tymczasem ministerstwo skarbu oświadcza, że śledztwo w sprawie Ciechu trwa od kilku miesięcy. Resort pisze, że dotychczas przekazywał właściwym wszystkie potrzebne materiały. Dziś funkcjonariusze CBA przyszli zabezpieczać dodatkowe dokumenty i serwery. To kolejny krok w wyjaśnianiu sprawy. Deklarujemy pełną współpracę, żeby ją definitywnie wyjaśnić - pisze ministerstwo skarbu w oświadczeniu przesłanym do mediów.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.