Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 43 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Jaśkowski 15 II arrow Europejski tydzień ogłupiania kobiet. Bezkarna agresja niedouków.
Wednesday 05 August 2020 23:33:09.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Europejski tydzień ogłupiania kobiet. Bezkarna agresja niedouków. Drukuj Email
Wpisał: dr J. Jaśkowski   
15.10.2015.

Europejski tydzień ogłupiania kobiet.

Bezkarna agresja niedouków.

 

Z cyklu: ”Państwo istnieje formalnie P-74

 

dr J. Jaśkowski

 

 

 

„Szczepione są dzieci z rodzin biednych, niewykształconych, z dzielnic lumpenproletariatu, kolorowi.

Nie szczepią się dzieci z rodzin bogatych, wykształconych, białych”

 

   

       Od ponad stu lat trwa walka o tzw. równouprawnienie kobiet. Wmówiono tym biednym istotom, że największą karierę będą robiły jako sekretarki, kasjerki, czy urzędniczki. Oczywiście, mogą pracować jako traktorzystki, czy szwaczki w fabrykach odzieżowych. To, że drgania krosen powodują, że największa ilość poronień była właśnie w mieście Łodzi, nie miało znaczenia, liczyły się metry tkanin. W celu zatuszowania problemu zbudowano im Instytut Medycyny Pracy, czy Szpital Matki Polki. Co oczywiście w żadnym stopniu nie przekładało się na zmniejszenie liczby poronień.

 

       Jak można się przekonać, dane dotyczące poronień kobiet zatrudnionych przy krosnach nie były publikowane. Przecież klasa robotnicza rządziła i miała swoje przedstawicielki nie tylko w przytakującym sejmie, ale również w Komitecie, zwanym Centralnym. Jak to jednak bywa w tych instytucjach, prawda znikała i żadna z posłanek nie odważyła się nagłośnić sprawy poronień. Liczyły się tylko metry produkcji, a kobiety były tańsze w pracy. Poza tym, jak poroniła, to nie była na urlopie macierzyńskim, czyli czysty zysk dla fabryki.  

 

       Niewiele się zmieniło do dnia dzisiejszego.

       Kobiety nadal nie mogą zrozumieć, że ich zatrudnienie jest uwarunkowane tylko i wyłącznie tym, że otrzymane pieniądze błyskawicznie wydają na zupełnie niepotrzebne przedmioty. Chodzi przecież o obrót. 

 

       Najlepszym przykładem takiej tresury są niektóre przedstawicielki medycyny. Ostatnio na przykład p. dr hab. Med. Aneta Nitsch-Osuch ze szpitala im Św. Rodziny [chyba przez pomyłkę tak nazwanego, ponieważ nie ma żadnych danych, aby Święta Rodzina działała przeciwko dzieciom - typowa fałszywa flaga] gorąco namawia kobiety do szczepień, szczególnie przeciwko grypie.

       Pani habilitowana dr twierdzi z rozbrajającą szczerością: „Kobiety w ciąży zdecydowanie mogą wykonywać szczepienia ochronne, na przykład przeciwko WZW B, czy szczepienia przeciwko grypie”. Jest to zaskakujące twierdzenie, ponieważ udowadnia, że p. dr habilitowana Aneta Nitsche-Osuch albo zupełnie nie ma pojęcia o składzie szczepionek, albo celowo wprowadza PT Panie, czyli swoje koleżanki,  w błąd.

 

Przypomnę więc, ile aluminium zawierają szczepionki tzw. obowiązkowe:

 

masa ciała         pacjenta dopuszczalna dawka           nazwa szczepionki zawartość AL

ok. 4 kg               18.16 mcg Al                                   HiB [PedVaxHib] 225mcg

ok. 7.5 kg            34.05mcg                                         WZW B 250mcg

ok. 15 kg             68.1 mcg                                          DtAP  wg producenta od                                                                                           170 do  625 mcg

ok. 25 kg             113 mcg                                           Pneumokoki 125 mcg

ok. 75 kg             340.5 mcg                                        HPV 225 mcg

ok. 150 kg           794.5 mcg                                        Pentacel [DTaP, HiB, Polio                                                                                        combi 330 mcg

Pediatrix [DTaP, HepB, Polio combo  850 mcg

 

 

       Przypomnę również, że dopuszczalna wg toksykologii dawka dla dziecka o masie 4 kg to tylko 10 mcg aluminium. Jak wiadomo, dziecko w pierwszych dwu trymestrach na ogół nie przekracza jednego kilograma.

       Czyli „nasza” pani Dochtor ze szpitala Św. Rodziny uważa, że podanie takiemu płodowi 100 razy większej porcji trucizny nie ma znaczenia. Nie mam pojęcia jak to sobie tłumaczy, ponieważ jako medyk kiedyś toksykologię musiała zaliczyć. Chyba?

 

       Jednocześnie kilka akapitów dalej tłumaczy, żeby szczepień w pierwszym i drugim trymestrze raczej unikać, że względu na spontaniczne poronienia. Bardzo ciekawe sformułowanie: „spontaniczne”, a przecież to jest po prostu uśmiercenie z powodu zatrucia.

 

       Kolejne twierdzenie p. Dochtor: „Zdecydowanie wykazano, że użycie szczepionki przeciwko grypie u kobiet ciężarnych jest bezpieczne dla płodu i matki”. Oczywiście nie podaje, kto to „zdecydowanie” stwierdził. 

       Dostępne dane są dokładnie odwrotne. Tylko w jednym sezonie oficjalnie zanotowano ponad 4 000 poronień. W związku z tym, że to jest tylko koło 1% do maksymalnie 5 % zgłoszonych, to znaczy, że prawdziwa liczba poronień waha się od 80 000 do ponad 100 000. Faktycznie, zdecydowanie dużo.

 

       Co to jest w ogóle grypa, i dlaczego mają wszystkich szczepić, nawet płody? Posługuję się ogólnie dostępnym podręcznikiem medycyny, wydanym w Polsce w 2013 roku, pod redakcją prof. Szczeklika.

       Grypa jest to choroba wirusowa, powodowana przez ponad 200 typów wirusów. Po wniknięciu do komórek nabłonka górnych dróg oddechowych [podniebienie miękkie] rozpoczyna sie namnażanie wirusów. Potem jest opis objawów, znany każdemu dorosłemu, więc nie będę przytaczał.

       I najważniejsze: CHOROBA USTĘPUJE SAMOISTNIE. Do maksymalnego nasilenia objawów dochodzi po 2-3 dniach. Następnie choroba ustępuje, lub objawy znikają w ciągu 7 - 10 dni. U 25% chorych kaszel utrzymuje się 2-3 tygodnie [niekiedy nawet dłużej].

 

       Innymi słowy, po jaką chole... wstrzykiwać sobie aluminium, znaną na świecie neurotoksynę, bezpośrednio do krwi, w dawce wielokrotnie przekraczającej dopuszczalną normę? To wiedzą tylko w „Świętej Rodzinie”.

 

       Jeszcze lepsze dla chorych, a gorsze dla wakcynologów dane opublikował BMJ w artykule dr Petera Doshu. Pan Doktor zadał sobie trud przeprowadzenia analizy setek tysięcy próbek oddechowych, pobieranych od chorych z rozpoznaniem „grypa”. I co sie okazało? Na te setki tysięcy próbek, wirusa grypy znaleziono tylko w 16 %. Reszta to były zakażenia grypopodobne. Reasumując, nie tylko, że szczepionka nie chroni przeciwko wirusowi, ale dodatkowo truje Ciebie Czytelniku jedną z najsilniejszych neurotoksyn, odpowiedzialną choćby za demencję czy chorobę Alzheimera.

       Ale widocznie taki jest cel szczepień.

 

       Zresztą nie jest to nic nowego, już w BMI 2005: 331.1412 ukazał sie artykuł korygujący w istotny sposób dezinformacje państwowych popychaczy szczepionek. Autorzy dokonali korelacji pomiędzy tym, co opowiadali pracownicy CDC z Atlanty [to jest ta sama organizacja, na którą powołuje się tak często p. mgr prof. Lidia Brydak z Warszawy PZH] na temat śmiertelności ludzi w czasie sezonu grypowego.

Co się okazało? Na 62 034 zgony, rzekomo z powodu grypy, tak naprawdę z powodu grypy zmarło tylko 257 osób, a reszta to powikłania po bakteryjnych zapaleniach płuc u osób starszych.

 

       I najważniejsze! Rewelacja! Wirusa grypy udało sieę wykryć tylko u 18 chorych. Zauważ tylko, Szanowny Czytelniku.

       Wykonano ponad 60 000 testów, które p. mgr prof. Brydak wycenia u siebie na około 300 złotych i znaleziono tylko 18 wirusów. Oczywiście, to było w tej imperialistycznej Ameryce. Ale w Polsce pracownicy PZH nie umieją do dnia dzisiejszego rozróżnić grypy, czyli choroby wirusowej, od zapalenia płuc bakteryjnego, czy grzybiczego, lub chemicznego.

       Przypominam, że w jakiejś części jest to instytucja opłacana przez podatnika.

 

       Dokonując analizy populacji Polski, można z przybliżeniem graniczącym z pewnością stwierdzić, że na grypę umiera w Polsce od 2 do 10 osób rocznie. Dla porównania, na raka umiera ponad 140 000 osób.

 

       Czy w tej sytuacji nie należy pieniędzy marnowanych na szczepienia, czy testy, przeznaczyć na dofinansowanie leczenia chorych z nowotworami? Przecież w poradniach onkologicznych nie wykonuje się podstawowych badań, niezbędnych do prowadzenia takiego chorego, a jak tłumaczą onkolodzy, spowodowały to ograniczenia i procedury NFZ.

 

       Ale, żeby było jeszcze zabawniej, dr Pebody R.G i wsp. opublikowali raport, że obowiązujący w Wielkiej Brytanii program szczepień ochronnych przeciwko grypie, szczególnie skierowanych do osób powyżej 65 roku życia, jest błędny. W ostatnim sezonie obserwowano właśnie wzrost zachorowań w populacjach szczepionych. Szczególnie niepokojące były epidemie w placówkach opieki długoterminowej, połączone z dużą liczba hospitalizacji i znacząco większą umieralnością wśród pacjentów szczepionych. W Polsce domy te noszą nazwę domów opieki. Także w niektórych masowo szczepi się pacjentów.

 

       A najtragiczniejsze jest to, że tzw. polskie wytyczne, opierające się na zagranicznych [ jakich?] stwierdzają, że to właśnie ludzi po 65 roku trzeba najwięcej szczepić. Takie wytyczne masowo reklamuje Medycyna Praktyczna, tuba Big-Pharmu. Nawet stworzyła nowe czasopismo „Szczepienia”. Wiadomo, PT Emeryt już nie pracuje, a pieniądze - emeryturę bierze. Trzeba to ukrócić.

CZY TO JUZ LEGALNA EUTANAZJA, CZY DOPIERO PRZYGOTOWANIE!?

 

       W czasopiśmie Euroservillance opublikowano artykuł, analizujący skuteczność szczepionki w sezonie 2014 - 2015.

Wirusa grypy potwierdzono laboratoryjnie tylko w 23%  wykonanych testów. RZECZYWISTA SKUTECZNOŚĆ szczepionki w zapobieganiu GRYPY WYNOSIŁA 3.4%. Wyniki badań są zgodne z wynikami badań amerykańskimi.

 

       A teraz z polskiego na nasze

 

       Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego, tak reklamujący prywatnego wytwórcę szczepionki, faktycznie działa na szkodę społeczeństwa. Główny Inspektor Sanitarny nie ostrzegł ludności i dopuścił do obrotu w Polsce produkt co najmniej wątpliwej jakości. A za wszystko Ty, biedny Człecze, musisz płacić w ramach uchwalonej ustawy Zdrowia Publicznego, czyli powszechnego skubania społeczeństwa. Pomnóż sobie koszt jednostkowy szczepionki i te kilkaset tysięcy zaszczepionych, plus kilka tysięcy wykonanych za nasze pieniądze testów.

 

       I od razu zrozumiesz, dlaczego musisz czekać do lekarza miesiące i lata. I dlaczego brakuje w NFZ pieniędzy.

       A będzie jeszcze gorzej, ponieważ teraz za szczepienia będzie płacił NFZ, czyli zmniejszy pulę przeznaczoną na normalne leczenie albo podwyższy składki.

 

BMJ 2013;346;3037

 http://www.polishclub.org/2015/01/27/dr-jerzy-jaskowski-grypa-nie-daj-sie-oglupiac/

http://educodomi.blog.pl/2015/04/17/znachorzy-w-akcji-grypa-slynna-mgr-prof-l-brydak/

http://naszeblogi.pl/35645-dr-jjaskowski-grypa-dezinformacje-handlarzy-szczepionek

http://wolnemedia.net/zdrowie/grypa-czyli-organizacja-glupoty-w-polsce-1/

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=15120&Itemid=119

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=15204&Itemid=119

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=15281&Itemid=119

http://wolnemedia.net/zdrowie/rtec-powoduje-autyzm/

http://educodomi.blog.pl/2015/09/05/homoseksualizm-a-rtec-nauka-oparta-na-dekretach/

https://vaccgenocide.wordpress.com/tag/dr-jerzy-jaskowski/

http://www.polishclub.org/2013/01/22/dr-jerzy-jaskowski-grypa-lekarze-ostrzegaja-toksyczne-dodatki-w-szczepionkach-cz-v/

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=15340&Itemid=119

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=14809&Itemid=119

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=14903&Itemid=119

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=14964&Itemid=119

http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/60431-rtec-trucie-spoleczenstwa-w-celu-z-cyklu-panstwo-istnieje-formalnie

http://www.polishclub.org/2015/09/07/dr-jerzy-jaskowski-homoseksualizm-a-rtec-nauka-oparta-na-dekretach/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/04/dr-jerzy-jaskowski-75-lat-trucia-rtecia/

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=12275&Itemid=119

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=13485&Itemid=119

 

 Gdańsk 14.10.2015

Kontakt: jerzy.jaskowski@o2.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.