Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 12 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje arrow Meksyk: dozwolona aborcja dla dziewczynek powyżej 10 lat bez informowania rodziców.Sataniści w AKCJI
Friday 30 October 2020 04:56:48.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Meksyk: dozwolona aborcja dla dziewczynek powyżej 10 lat bez informowania rodziców.Sataniści w AKCJI Drukuj Email
Wpisał: Messico   
16.10.2015.

Meksyk: dozwolona aborcja dla dziewczynek powyżej 10 lat bez informowania o tym rodziców.

[sataniści i masoni w AKCJI. md]

 

Messico: dai 10 anni aborto senza che mamma e papà lo sappiano

http://www.corrispondenzaromana.it/notizie-brevi/messico-dai-10-anni-aborto-senza-che-mamma-e-papa-lo-sappiano/

 

16 padziernik 2015  Tłum.: RAM

 

Meksyk:  nowy, przerażający zamach na równowagę psychofizyczną i duchową dzieci i młodzieży. Rząd zatwierdził ustawę NOM 047, przy pomocy której pozwala się niepełnoletnim w przedziale wieku od 10 do 19 lat na wolny dostęp do świadczeń z zakresu tzw. "zdrowia seksualnego i rozrodczego", po uprzednim zwróceniu się do własnego lekarza, bez obowiązku obecności rodziców. Niepełnoletni będą więc mogli prosić o radę (co anty-język określa jako "rozmowę kompletną"), również w przypadku "niepożądanej" ciąży, bez wykluczenia ze strony lekarza propozycji aborcji chirurgicznej lub chemicznej, albo też sugerowania wszystkich możliwych środków antykoncepcyjnych. (...)

 

O zatwierdzeniu nowego zarządzenia zaalarmowała agencja Actuall. Narodowy Komitet Pro Vita wyraził wobec Rady Ministrów rządu Meksyku swą bezwzględną dezaprobatę wobec tej normy, która - ostrzega Komitet - nie ma żadnych podstaw prawnych. I nie tylko dlatego, że gwałci nietykalne prawo rodziców do wychowywania własnych dzieci bez jakichkolwiek ingerencji, według wyznawanych przez nich wartości i zasad. Wprowadzenie tego rodzaju ustawy narusza całkowicie przywileje ojca i matki, rugując je i nie pozwalając na nawet minimalny wpływ rodziców na realną możliwość podjęcia przez dzieci, jeszcze niedojrzałe, decyzji tragicznych, mogących wepchnąć je w tunel żałoby i rozpaczy, o wiele większej od nich. Komitet zapowiedział wywieranie presji w celu zatwierdzenia poprawek w tekście normy, mających na celu jak największe ograniczenie szkód wywołanych tego rodzaju prawem.

 

Również poprzez CitizenGo przeprowadza się zbiórkę podpisów w celu ochrony niepełnoletnich i ich rodzin. (...) (M.F.)   

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.