Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 140 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów arrow Gilad Atzmon: Uchodźcy powinni szukać schronienia w synagogach  i u Lorda "Bankomata" Levy.
Wednesday 03 March 2021 16:27:04.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Gilad Atzmon: Uchodźcy powinni szukać schronienia w synagogach  i u Lorda "Bankomata" Levy. Drukuj Email
Wpisał: Gilad Atzmon   
23.10.2015.

Gilad Atzmon: Uchodźcy powinni szukać schronienia w synagogach” – i u Lorda "Bankomata" Levy.

 

 

Refugees Should Seek Refuge In Synagogues

http://www.gilad.co.uk/writings/2015/9/2/refugees-should-seek-refuge-in-synagogues

 

Gilad Atzmon (Hebrew: גלעד עצמון‎; born June 9, 1963) is an Israeli-born British jazz saxophonist, novelist, political activist and writer.[2][3][4]

Atzmon's album Exile was BBC jazz album of the year in 2003.[5] Playing over 100 dates a year,[4] he has been called "surely the hardest-gigging man in British jazz."[6] His albums, of which he has recorded thirteen to date,[7] often explore the music of the Middle East and political themes. He has described himself as a "devoted political artist."[2]

His criticisms of Zionism, Jewish identity, and Judaism, as well as his controversial views on Holocaust denial and Jewish history, have led to allegations of antisemitism and racism[8][9] from both Zionists and leading anti-Zionists.

https://en.wikipedia.org/wiki/Gilad_Atzmon

 

 

2 wrzesień 2015       Gilad Atzmon

 

 

Wczoraj Niemcy zaatakowały Wielką Brytanię w sprawie uchodźców. Same Niemcy mają zamiar udzielić azylu 800 tysiącom imigrantów do końca roku. Również Wielka Brytania reaguje na rosnący problem, ale na swój własny sposób tj. zamykając granice.

Muszę jednak przyznać;  Niemcy mają rację. Bo to Tony Blair razem z jego laburzystowskim rządem rozpoczął kryminalne wojny, które doprowadziły do dzisiejszego globalnego kryzysu humanitarnego. Blair okazał się być zwyczajnym szabes gojem.

 

 Kiedy Blair poprowadził Wielką Brytanię na wojnę z Irakiem jego głównym finansistą był Lord "Bankomat" Levy z Labour Friends Of Israel. Natomiast David Aaronovitch i Nick Cohen, pisarze z Jewish Chronicle byli pierwszymi obrońcami niemoralnych wojen interwencyjnych w mediach brytyjskich i nie tylko. Od tamtego czasu dobrze widocznym jest jak lobby żydowskie popychało do dalszych działań wojennych (Syria, Iran, Libia itd.)

We Francji natomiast  to CRIF i Bernard Henry Levy zachęcali do napaści na Libię, co zamieniło Morze Śródziemne w śmiertelną pułapkę.

 Nie mam zielonego pojęcia ilu uchodźców mogą przyjąć na ich wolnych pokojach Lord Levy, Bernard Henry Levy i David Aaronowitch. Ale myślę, ż wspólnota żydowska powinna stanąć w pierwszym rzędzie działających na rzecz uchodźców. Po pierwsze dlatego iż żydzi utrzymują, że wiedzą o ludzkim cierpieniu o wiele więcej niż jakikolwiek inny naród, ale jeszcze ważniejszym powodem dla którego mieli by to zrobić, jest ich agresywna polityka i globalny syjonistyczny lobbyzm, które spowodowały ten olbrzymi uchodźczy kryzys. 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.