Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 18 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Szczepienia 15 arrow Szczepienne samobójstwo narodów. Dramatyczny spadek IQ u dzieci i młodzieży w USA i EUropie.
Friday 23 April 2021 03:48:48.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Szczepienne samobójstwo narodów. Dramatyczny spadek IQ u dzieci i młodzieży w USA i EUropie. Drukuj Email
Wpisał: Prof. Maria Majewska   
02.11.2015.

Szczepienne samobójstwo narodów. [raczej: MORDERSTWO !!]. Dramatyczny spadek IQ u dzieci i młodzieży w USA i EUropie.

 

 

Prof. Maria Majewska

 

W załączonym linku świetne przemówienie Barbary Loe Fisher (byłej pielęgniarki, matki okaleczonego przez  szczepienia dziecka i aktywistki walczącej o bezpieczeństwo i dobrowolność szczepień) na wiecu zorganizowanym przed budynkiem CDC w Atlancie.  Uczestnicy wiecu żądali ukarania skorumpowanych urzędników CDC odpowiedzialnych za szczepienne zbrodnie przeciw dzieciom, obalenia totalitarnego  przymusu szczepień, który obowiązuje w kilku stanach, oraz zniesienia immunitetu dla karteli farmacji w zakresie okaleczeń poszczepiennych.  

Skala tych okaleczeń u amerykańskich dzieci jest już tak wielka, że na naszych oczach zapada się całe społeczeństwo i kolapsują  praktycznie wszystkie instytucje stanowe i państwowe, bo brakuje normalnych, zdrowych ludzi do nauki i pracy.  

Nigdy w historii ludzkości żaden naród nie dokonał takiego samozniszczenia dla zysków kartelu farmaceutycznych oligarchów.

Polska niestety idzie tym samym samobójczym  śladem.           

http://www.nvic.org/NVIC-Vaccine-News/October-2015/health-liberty-revolution-to-save-our-children.aspx

 

Dramatyczny spadek IQ u dzieci i młodzieży obserwowany  w ostatnich dekadach w wielu w krajach zachodnich bez wątpienia jest skutkiem masowego zatrucia dzieci toksycznymi szczepieniami już od pierwszych godzin/dni życia.  

Na naszych oczach dokonuje się więc szybka antropogeniczna dewolucja człowieka stymulowana przez zdegenerowaną, kartelową pseudo medycynę.  

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2730791/Are-STUPID-Britons-people-IQ-decline.html

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.