Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 17 gości
S T A R T arrow Kościół arrow w Watykanie arrow Halloween w Domu Świętej Marty. Aresztowani Vallejo Balda i Chaouqui. [ Go Topless??]
Wednesday 12 August 2020 05:15:09.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Halloween w Domu Świętej Marty. Aresztowani Vallejo Balda i Chaouqui. [ Go Topless??] Drukuj Email
Wpisał: Francesca Immacolata Chaouqui   
03.11.2015.

Halloween w Domu Świętej Marty. Aresztowani Vallejo Balda i Chaouqui.

 

...watykańska stajnia...

 

[Czy na salonach banków też bywała topless?? md]

 

Halloween a Casa Santa Marta. Agli arresti Vallejo Balda e Chaouqui

http://magister.blogautore.espresso.repubblica.it/2015/11/02/halloween-a-casa-santa-marta-agli-arresti-vallejo-balda-e-chaouqui/

 

 

Sandro Magister     2 listopad 2015 tłum. RAM

 

Noc Halloween okazała się fatalna dla dwóch najsławniejszych członków komisji papieskiej, powołanej przez Franciszka do reorganizacji administracji watykańskiej, członków mających dostęp do wszystkich dokumentów poufnych i równie poufnej księgowości. Przesłuchiwani i aresztowani - hiszpański monsignore, członek Opus Dei, Lucio Angel Vallejo Balda, najważniejsza osoba komisji i Francesca Immacolata Chaouqui, wypuszczona na wolność "za współpracę w dochodzeniu".

Szczegóły techniczne oskarżenia mówią o "dotkliwej zdradzie zaufania pokładanego w nich przez papieża"

 

Tylko że o zawodności tych dwóch osób wiedziało się "ad abundantiam" od samego początku, tj. od momentu w którym Jorge Mario Bergoglio powierzył im operację oczyszczania watykańskiej administracji. (...)

                                                                                       

***

 

Francesca Immacolata Chaouqui spowiada się dwa razy

Francesca Immacolata Chaouqui si confessa due volte

http://magister.blogautore.espresso.repubblica.it/2013/09/18/francesca-immacolata-chaouqui-si-confessa-due-volte/

 

2013/09/18

 

(...) Co do nominacji Chaouqui;  papież Franciszek o niczym nie wiedział. Mówi o tym sama Chaouqui w swej rozmowie z "L΄Espresso":

            "Pewnego dnia dzwoni do mnie monsignor Lucio Vallejo Balda, sekretarz prefektury do spraw ekonomicznych, Hiszpan, należący do Opus Dei. (...) Mówi mi: ΄Mogłabyś być jednym z kandydatów na członka komisji doradczej ds. dikasterii ekonomicznych Stolicy Apostolskiej. Przyślij mi twoje curriculum΄. I tak się stało. Zostałam mianowana. Kardynał Tarcisio Bertone, sekretarz stanu dowiedział się o tej komisji i o jej członkach jedynie w momencie oficjalnego ogłoszenia tzw. chirografu, tj. oficjalnej nominacji papieskiej".(...)

 

Wśród opiewanych świadectw uzyskanych przez Chaouqui nagród, jest również ta, o której nie chce mówić - przyznana w sierpniu przez amerykański Go-Topless:

 

"Go-Topless congratulates Francesca Chaouqui, the only female aide appointed by the Vatican for freely showing her nude torso. Time to put an end to millennia of repressive 'moral' values imposed by the Catholic church. Constitutional equal topless rights means true separation of church and state!

Go-Topless Day, August 25th, 2013".(…)

 

"Go-Topless gratuluje Francesce Chaouqui, jedynemu asystentowi płci żeńskiej jaki został wyłoniony przez Watykan, bezproblemowego pokazania swej nagiej piersi. Najwyższy czas aby zakończyć tysiąclecia represyjnych wartości ΄moralnych΄  podyktowanych przez Kościół Katolicki. Konstytucyjnie równe prawa dla topless oznaczają rozdzielenie między kościołem i państwem!

Go-Topless Day, 25 sierpień, 2013".(…)

***

 

Chaouqui e Vallejo Balda, bardzo dziwna para

Chaouqui e Vallejo Balda, la strana coppia

http://magister.blogautore.espresso.repubblica.it/2014/01/17/chaouqui-e-vallejo-balda-la-strana-coppia/

 

2014/01/17

 

Sporo hałasu narobił artykuł opublikowany 17 stycznia na łamach "L'Espresso" i na www.chiesa pod tytułem "Kuria Franciszka, raj dla międzynarodowych spółek".

 

Jeszcze jeden dziwny fakt należałoby tam dopisać, a mianowicie, że Ernst & Young, jedna z najdroższych światowych firm konsultingowych ds. finansów i procesów organizacyjnych, zwerbowana przez Watykan aby uporządkować jego biura, posiada wśród swych pracowników kontraktowych jako odpowiedzialną za public relations, członkinię komisji papieskiej, która to komisja zadbała o zwerbowanie firmy konsultingowej.

Osobą piastującą to podwójne stanowisko jest właśnie Francesca Immacolata Chaouqui. (...)

 

Ekstrawaganckim potwierdzeniem zażyłości  między monsignor Lucio Vallejo Balda i Chaouqui był spektakl wystawiony w Teatrze Parioli, zatytułowany "Winny czy niewinny? Sir Winston Churchill"

W roli Marion Holmes, sekretarki angielskiego statysty wystąpiła Chaouqui. Podczas gdy za kulisami i w foyer "urzędował "podniecony monsignor Vallejo Balda.(...)

Zmieniony ( 03.11.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.