Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 118 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Smoleńsk - pięć lat walki o PRAWDĘ arrow Najważniejsze pytania. IV "Konferencja Smoleńska".
Tuesday 27 October 2020 22:24:05.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Najważniejsze pytania. IV "Konferencja Smoleńska". Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
06.11.2015.

Ogłuszające milczenie grupy Antoniego Macierewicza na proste, ale najważniejsze pytania. IV „Konferencja Smoleńska”.

 

 

Od 10 kwietnia 2010  gromadzę, tak jak inni analitycy,  FAKTY i analizuję tak fakty, jak kłamstwa na temat Zbrodni Smoleńskiej. Zna je (te pierwsze analizy) Prokuratura Wojskowa .

 

Mój referat oraz moje analizy fizyka przedstawione [zaproponowane] na I Konferencję smoleńską zostały tam „poleceniem z góry” usunięte, skreślone. SMOLEŃSK: Profesor Jacek Rońda z przykrością informuje  

Informacje, jakie można uzyskać metodami logiki i fizyki o Zdarzeniu Smoleńskim

Nonperson - noproblem”.

Są na mej stronie, jak wiele, ..., setki innych.

Pytania o Smoleńsk - po kolejnym pół roku...

 

Przesłano mi właśnie (6 XI) artykuł promujący IV konferencję tegoż grona:

 

„14 listopada IV Konferencja Smoleńska. Naukowcy zgromadzili dane i przedstawią nowy raport”

http://niezalezna.pl/72634-14-listopada-iv-konferencja-smolenska-naukowcy-zgromadzili-dane-i-przedstawia-nowy-raport#comment-3022026

 

        

Widzę, że blogerzy [jegr] w komentarzach mają dłuższą pamięć, niż grupa p. Macierewicza, cytują pytania sprzed wielu lat, na które można by znaleźć odpowiedź mimo  znanej blokady rusków, Millerów, Lasków Smoleńskich MAK-ów ... и похожие.

Ogłuszające milczenie grupy

============================

         Z rozczuleniem widzę w Komitecie Naukowym IV Konferencji Smoleńskiej  też takie nazwiska:

IX. Socjologia
Profesor Piotr Gliński – Wiceprzewodniczący
Profesor Józefa Hrynkiewicz

====================

Obok powtarzam trochę pytań, odpowiedź na które (i na podobne) będzie dla „władz” łatwa -  a wyjaśni ona ogromną ilość uderzających od lat „niejasności”.

 Поживём - увидим - сказал слепой глухому

Zmieniony ( 06.11.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.