Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 45 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Co robić? arrow Faszyzm to mariaż rządów i wielkich korporacji w sprawowaniu pełnej władzy nad społeczeństwem.
Friday 20 September 2019 20:11:48.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Faszyzm to mariaż rządów i wielkich korporacji w sprawowaniu pełnej władzy nad społeczeństwem. Drukuj Email
Wpisał: Maria Majewska   
19.11.2015.

Faszyzm  to mariaż rządów i wielkich korporacji w sprawowaniu  pełnej władzy nad społeczeństwem.

 

To definicja Mussoliniego

 

Maria Majewska

A propos totalitaryzmu ustaw szczepiennych w Polsce.  Przytaczam list od jednego z moich korespondentów.

"na szczęście w sieci czy poprzez sieć i dzięki niej przebija się już stopniowo świadomość faszystowskiego charakteru niektórych ustaw, które nakazują czy wymagają wbrew opinii zainteresowanych oraz ekspertów, a wtedy ze względu na irracjonalny ich charakter można nazywać je właśnie faszystowskimi lub totalitarnymi. Bo jedyną racją ich istnienia czy wykonywania może być tylko terror władzy.

Ewidentny już dla każdego przykład to wepchnięcie 6-latów do szkół... Podczas gdy sprawa ze szczepieniami wymaga wciąż naświetlania i za to wielkie podziękowania dla wspaniałych działań ze strony Pani Profesor, a także p. dr Jaśkowskiego. W płaszczyźnie publicznej ratują państwo (mocno nadwerężony!) honor branży medycznej - od strony naukowej i praktycznej - aż strach pomyśleć, że robią to tylko dwie osoby, choć może inni po swojemu, tylko się nie ujawniają - zapewne tak jest.

Czegoś takiego jak te totalitarne ustawy oczywiście nie powinno być w demokratycznym społeczeństwie, więc sam fakt istnienia świadczy o totalitaryzacji prawa, a stąd już tylko krok do jego egzekwowania w takiej postaci, czyli totalitaryzmu (faszyzmu) w pełnej postaci.

Z tym trzeba walczyć na razie na poziomie ukazywania absurdalności, a więc ostatecznie totalitarności prawa, a kto wie, może potem i z real-totalem jak "za komuny". I tak historia może zatoczyć kolejne koło (oby nie!). Niepokoi, że coraz więcej takich chorych ustaw jest uchwalane..."

Pragnę tu dodać  jeszcze jedną ważną uwagę.  Otóż globalne kartele bankierów i oligarchów pracują obecnie nad wprowadzeniem w USA I w Europie umowy TTIP, której celem jest całkowite zniewolenie społeczeństw i likwidacja państw narodowych.  

Obecny zalew Europy obcymi kulturowo migrantami jest częścią tego programu, chodzi o wprowadzenie chaosu, zagrożenia, wojen domowych, terroryzmu etc.  W ramach tej umowy korporacje będą mieć pełną totalitarną władzę nad państwami i społeczeństwami, będą mogły siłą stosować mengelizm, obozy koncentracyjne i masowo truć, wyzyskiwać oraz okradać ludzi wszelkimi sposobami. 

Narody Europy, USA i Kanady muszą solidarnie się przeciwstawić i nie dopuścić do jej podpisania, bo to oznaczałoby ich zagładę. Już dziś słychać w  Polsce , USA i innych krajach nawoływania do obalenia istniejących konstytucji i zastąpienia ich totalitarnymi  dokumentami napisanymi przez oligarchów w ich własnym interesie. Absolutnie nie można na to pozwolić.  Pamiętajmy, że to właśnie obecna Konstytucja chroni jeszcze polskie dzieci przed szczepiennym holokaustem.  Gdy jej zabraknie, Polacy staną się całkowicie bezbronni.   

Zmieniony ( 19.11.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.