Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 51 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow meRdia a MEDIA 14-II arrow TVP, Lewicka, czyli nawoływanie do buntu. Walka o ożywienie trupa.
Saturday 11 July 2020 11:55:19.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego!

Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, "małżeństwa" homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

Nie wybierajcie z szamba! Cejrowski. 1 min. 

 
W Y S Z U K I W A R K A
TVP, Lewicka, czyli nawoływanie do buntu. Walka o ożywienie trupa. Drukuj Email
Wpisał: Kapitan Nemo   
23.11.2015.

TVP, Lewicka, czyli nawoływanie do buntu. Walka o ożywienie trupa.

 

 

Kapitan Nemo - 23 Listopada, 2015  http://niepoprawni.pl/blog/kapitan-nemo/lewicka-czyli-nawolywanie-do-buntu

 

Prezes TVP Janusz Daszczyński w niedzielę wieczorem zawiesił Karolinę Lewicką w obowiązkach prowadzącej program „Minęła dwudziesta” w TVP Info. Prezes TVP uznał, że dziennikarka wobec swojego gościa, wicepremiera i ministra kultury Piotra Glińskiego, zachowała się w niewłaściwy sposób.

Ten suchy komunikat nie odzwierciedla problemu TVP Info, które przez lata władzy Platformy Obywatelskiej stało się istotnym narzędziem przemysłu pogardy. Przemysłu, któremu Polacy powiedzieli „dość” w tegorocznych wyborach. Powiedzmy otwarcie, TVP stało się obok telewizji komercyjnych propagandową tubą Platformy, a dziennikarze tej stacji – agitatorami PO i Bronisława Komorowskiego. Dość powiedzieć, że w trakcie kampanii prezydenckiej Komorowski był obecny na wizji TVP Info osiemnaście razy więcej niż jego konkurent Andrzej Duda !

Okazało się zatem, że nachalna propaganda telewizji publicznej, którą znamy z czasów PZPR, przestała na Polaków działać..

Nie zdziwiło mnie zatem, że właśnie dziennikarze TVP Info stanęli w obronie śledczej Lewickiej, żądając by wicepremier Gliński przeprosił dziennikarzy TVP za swoje słowa: To jest program propagandowy. Wasza stacja uprawa propagandę i manipulację od kilku lat. Tak telewizja publiczna nie powinna funkcjonować…

Powiem wam, że widząc co wyrabia na ekranie Karolina Lewicka wobec działaczy PIS ( i to nie tylko przy okazji wywiadu z prof. Glińskim) – przypominało mi zawsze przesłuchania na ubecji. Mogę dodać, że często ubecy nie zachowywali się tak agresywnie jak Lewicka, która wręcz demonstruje swoją nienawiść do Prawa i Sprawiedliwości.

Dodam także, że pracując w Stanach Zjednoczonych nie widziałem, by tak zachowywał się dziennikarz telewizyjny wobec swojego gościa. Gdyby tak się zachował – wyleciał by z zawodu na zawsze !

To, co wyprawia Lewicka oraz dziennikarze TVP Info, którzy domagają się przeprosin od prof. Glińskiego, którego Lewicka potraktowała jak groźnego przestępcę – przypomina przesłuchania oskarżonych w procesach stalinowskich! Zawieszenie Lewickiej może przyhamuje dziennikarzy, robiących od lat w przemyśle pogardy. W przemyśle, w którym ś.p. prezydenta Kaczyńskiego traktowano jak śmiecia, manipulując scenkami, które mogłyby poniżyć prezydenta RP.

Nie inaczej jest dzisiaj, gdy jawnie atakuje się prezydenta Andrzeja Dudę za „zamach na demokrację”, zapraszając do studia wszystkich, zaślepionych nienawiścią do PIS osobników. Często tak egzotycznych, jak b.szef WSI Dukaczewski, Roman Giertych, czy Palikot.

Bo celem TVP Info – stacji uprawiającej propagandę i manipulację od kilku lat – jest podburzenie społeczeństwa, czego nawet już się nie ukrywa. Bo oto, suto opłacany przez TVP info redaktor Tomasz Lis, huknął na Twitterze, jak z „Aurory”: „PIS chce Polakom zabrać wolność. Przeciwstawić się temu mogą tylko obywatele. Mogą i muszą. Gdzie? Nie w Sejmie, a więc?”

Tymi słowami powinna się zająć Prokuratura, gdyż jest to nawoływanie do rewolucji. Do obalenia siłą demokratycznie wybranej władzy ! Ale Prokuratura się tym nie zajmie, gdyż zajmuje się od lat ochroną „świętych krów” III RP, takich jak red. Lis.

Prezes TVP naruszył w niedzielę nietykalność Lewickiej. Mam nadzieję, że to nie koniec z nietykalnymi, swoistymi „prokuratorami stalinowskimi”, którzy na wizji wydają wyroki o „Zamachu na demokrację” przez prezydenta Dudę, podpierając się fałszywymi „autorytetami”, wśród których znajdziemy nie tylko byłych komunistów, ale i agentów bezpieki. W TVP – w ramach nawoływania społeczeństwa na barykady – zapraszany jest stały od lat wianuszek „ekspertów”, których przestrogi o nadchodzącym wraz z PIS faszyzmeie - społeczeństwo wyrzuciło na śmietnik historii.

I choć sytuacja się radykalnie zmieniła to wiem, że w poniedziałkowym programie TVP Info znów się pojawi prof. Markowski, czy Jacek Żakowski, lub inny autorytet lewactwa. Lewactwa, które doszczętnie przegrało, choć red. Lewicka i jej podobni propagandyści nadal walczą o ożywienie trupa…

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.