Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 122 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów arrow Zemsta Erdogana za zniszczenie autocystern z ropą... Erdogan s'e vendicato
Thursday 04 March 2021 10:18:44.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Zemsta Erdogana za zniszczenie autocystern z ropą... Erdogan s'e vendicato Drukuj Email
Wpisał: Maurizio Blondet   
28.11.2015.

Zemsta Erdogana za zniszczenie autocystern z ropą...

 

Erdogan s’è vendicato per le sue autobotti incendiate…

 

http://www.maurizioblondet.it/erdogan-se-vendicato-per-le-sue-autobotti-incendiate/

 

Maurizio Blondet   26-11-2015

 

 

"Jedna czwarta z 520 spalonych przez rosyjskie lotnictwo autocystern " należała do spółki parawan finansowanej przez rodzinę Erdogan i sprzymierzonej ze środowiskiem tureckiej przestępczości zorganizowanej (jedna z najbardziej niebezpiecznych na świecie mafii) oraz z jej odgałęzieniami, które sięgają aż do ulicy Rothschilda w  biznesowej dzielnicy Tel-Avivu". Takie tło wydarzeń podaje Strategika 51, strona internetowa,  będąca prawdopodobnie  emanacją któregoś z wywiadów. 

 

https://strategika51.wordpress.com/

Bez wnikania w wiarygodność blogu, zaangażowanie w handel ropą kradzioną przez ISIS zostało potwierdzone także przez media mainstream.

 

Zob: Bilal Erdogan i jeden z jego tankowców

 

Bilal Erdogan (35 lat), jeden z trzech synów prezydenta Turcji, absolwent uczelni amerykańskiej, jest zgodnie wskazywany jako pośrednik w transporcie ropy (i innych produktów np. fosforanów, jakie ISIS kradnie w Iraku i w Syrii i sprzedaje na rynki europejskie i międzynarodowe), zarabiający na tym setki milionów dolarów. Bilal posiada kilka przedsiębiorstw żeglugi morskiej z własnymi nabrzeżami w Bejrucie i w tureckim porcie Ceyhan, gdzie prawie że w sposób jawny sprzedaje się ropę (na rzecz ISIS),  kompaniom europejskim, z którymi młody Erdogan podpisał umowy. Te przedsiębiorstwa z kolei kierują towar do krajów azjatyckich, głównie do Japonii.

 

Bilal Erdogan z przyjaciólmi jihadistami

 

Prezydent Erdogan, utrzymuje oczywiście, że handel międzynarodowy, jakim zajmuje się jego syn ulubieniec, jest jak najbardziej zgodny z prawem. Ale jak twierdzi Gürsel Tekin, vice prezydent tureckiej partii opozycji CHP w niedawnym wywiadzie, kompania BMZ Ltd. należąca co Bilala Erdogana to "przedsiębiorstwo rodzinne, w którym najrozmaitsi bliscy krewni  prezydenta maqją udziały i które otrzymuje również fundusze publiczne i jest nielegalnie finansowane przez banki tureckie".

 

Sumeyye Erdogan -córka prezydenta

 

Być może także dlatego też, córka prezydenta, Sumeyye Erdogan (kształcona w Londynie) zarządza szpitalem polowym, znajdującym się w pobliżu granicy z Syrią, do którego wojskowe ciężarówki tureckie, każdego dnia przywożą rannych jihadistów na leczenie i na ponowne odesłanie na front do walki z Assadem.

 

http://awdnews.com/top-news/turkish-president%E2%80%99s-daughter-heads-a-covert-medical-corps-to-help-isis-injured-members,-reveals-a-disgruntled-nurse

 

W sierpniu, Kurdowie z YPG pochwycili Turka Ramzana Başol, usiłującego przyłączyć się do ISIS. Powiedział, że został zwerbowany i wysłany na front przez sektę islamską İsmail Ağa, znaną z powiązań z Erdoganem.

 

http://awdnews.com/top-news/captured-terrorist-interview-with-sect-in-turkey-recruiting-members-for-isis

 

Wiadomo zresztą, że w Syrii przeciwko Assadowi walczą tureckie Szare Wilki. Alparsian Celik pochwalił się strzelaniem wraz z jego ludźmi do rosyjskiego lotnika na spadochronie. Alparsian Celik jest synem historycznego eksponenta Szarych Wilków Ramadana Celika.

Szary Wilk strzelający do pilotów

 

Thierry Meyssan oskarża Erdogana o "grabież Syrii, o zdemontowanie przedsiębiorstw Aleppo - stolicy ekonomicznej Syrii, z której wywiózł nawet obrabiarki. Sprzedał również syryjskie archeologiczne obiekty muzealne, urządzając do tego celu "międzynarodowy rynek w Antiochii".

I dodaje: "Z pomocą generała Benoit Puga zorganizował operację false-flag, której celem było sprowokowanie interwencji NATO: mowa tu o bombach chemicznych w Ghoutta w sierpniu 2013, o których użycie oskarżono Assada". (...)

Zmieniony ( 28.11.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.