Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 127 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow BRONKI i bzdety 15 arrow Były wicepremier [Giertych] na marszu KOD podskakiwał w rytm wiecowych przyśpiewek. Dłuuugi Vicek...
Tuesday 07 April 2020 19:30:39.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Były wicepremier [Giertych] na marszu KOD podskakiwał w rytm wiecowych przyśpiewek. Dłuuugi Vicek... Drukuj Email
Wpisał: pch24   
13.12.2015.

Były wicepremier [Giertych] na marszu KOD podskakiwał w rytm wiecowych przyśpiewek

[VIDEO]

Żenada czy szczera reakcja?[dwa w jednym! md]

 

2015-12-13 pch24

Niegdysiejszy koalicjant Prawa i Sprawiedliwości i wicepremier w rządzie Jarosława Kaczyńskiego nie ustaje obecnie w atakach na lidera PiS. Swoją „bohaterską” postawą Roman Giertych zyskuje sobie poklask salonu. Regularnie goszcząc w przychylnych mu mediach przyjmuje pozę mędrca. Jednak podczas sobotniej manifestacji Komitetu Obrony Demokracji jego zachowanie znacząco odbiegało od dotychczasowego. Krzyczał przez megafon i skakał w rytm własnych przyśpiewek. Sprawiało mu to wręcz dziecięcą radość.

 - Kto nie skacze, ten jest z PiS-em, hop, hop, hop - wykrzykiwał do uczestników pochodu rozanielony Roman Giertych, zachowując się przy tym jak mocno krytykowani przez niego narodowcy na Marszach Niepodległości.

Przy dźwiękach skandowanego hasła były wicepremier w rządzie Prawa i Sprawiedliwości, a obecnie znany prawnik broniący niekiedy ludzi Platformy Obywatelskiej, z olbrzymią lekkością to unosił się w przestworza, to znów delikatnie i z gracją lądował na chodniku. Całej sytuacji przyglądali się uczestnicy wiecu Komitetu Obrony Demokracji.

 - Precz z Kaczorem, dyktatorem! - to kolejne hasło intonowane przez Romana Giertycha, nie tak dawno jeszcze zastępcę premiera „Kaczora- dyktatora”.  Wykrzykując je również był z siebie bardzo dumny.

Zob:  Dłuuugi Vicek...

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.