Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 51 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Izabeli Falzmannowej - 10 arrow Jak oni śpiewają?
Monday 16 July 2018 14:32:03.25.
migawki
Błyskawiczne zmiany ustawy o IPN ukazują, że nie mamy już Sejmu, lecz Knessejm. Nie mamy już Polski, lecz Polin. Powtórka Sejmu niemego [1717]

["Pilny wniosek premiera Mateusza Morawieckiego ws. zmiany ustawy o IPN i rezygnacji z zapisów penalizujących przypisywanie narodowi polskiemu zbrodni nazistowskich. Takich zmian domagały się środowiska żydowskie, a także USA i Izrael."]

Jeśli się mają tylko za masonów i sługi Żydów, to są zbrodniarzami. Ale jeśli się mają za Polaków, to są też zdrajcami.

Rachuby, by zrobić TO w czasie euforii piłką spowodowanej – zawiodły. Więcej ludzi widzi i rozumie, co się dzieje.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Jak oni śpiewają? Drukuj Email
Wpisał: IF   
08.02.2010.

Jak oni śpiewają?

            Komentatorzy polityczni od kilku dni zachwalają premiera Tuska i byłego premiera Jarosława Kaczyńskiego, że dobrze wypadli przed komisją śledczą. Nienajgorzej wypadł również podobno Chlebowski. Miał profesjonalny makijaż, prawie wcale się nie pocił i był nad wyraz dowcipny. Ponieważ się nie pocił - gotowi są uznać, że jest niewinny. Tak jakby pocenie się było najcięższym przewinieniem, jakie znają.

            Na litość faraona- czy to komisja śledcza czy casting na kamerdynera? Chlebowskiego i tak bym nie zatrudniła, ale Tusk ze swym gładkim, lokajskim uśmiechem miałby szanse.

 A może to taniec z gwiazdami, albo taniec na lodzie, albo program pod tytułem „jak oni śpiewają”. Wszyscy widzą, że śpiewają kiepsko, co chwila fałszują. Ale i tak przejdą do finału.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.