Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 50 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Izabeli Falzmannowej - 10 arrow Jak oni śpiewają?
Friday 18 October 2019 20:29:19.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
===============================
 
W Y S Z U K I W A R K A
Jak oni śpiewają? Drukuj Email
Wpisał: IF   
08.02.2010.

Jak oni śpiewają?

            Komentatorzy polityczni od kilku dni zachwalają premiera Tuska i byłego premiera Jarosława Kaczyńskiego, że dobrze wypadli przed komisją śledczą. Nienajgorzej wypadł również podobno Chlebowski. Miał profesjonalny makijaż, prawie wcale się nie pocił i był nad wyraz dowcipny. Ponieważ się nie pocił - gotowi są uznać, że jest niewinny. Tak jakby pocenie się było najcięższym przewinieniem, jakie znają.

            Na litość faraona- czy to komisja śledcza czy casting na kamerdynera? Chlebowskiego i tak bym nie zatrudniła, ale Tusk ze swym gładkim, lokajskim uśmiechem miałby szanse.

 A może to taniec z gwiazdami, albo taniec na lodzie, albo program pod tytułem „jak oni śpiewają”. Wszyscy widzą, że śpiewają kiepsko, co chwila fałszują. Ale i tak przejdą do finału.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.