Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 117 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Marusik arrow Uś, jakie naruszenia demokracji !!! Będzie polski "Majdan"? Spacyfikować !
Sunday 25 October 2020 18:21:23.30.
migawki
 

25.10.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Uś, jakie naruszenia demokracji !!! Będzie polski "Majdan"? Spacyfikować ! Drukuj Email
Wpisał: Michał Marusik   
19.12.2015.

Uś, jakie naruszenia demokracji !!!  Będzie polski „Majdan”? Spacyfikować !

 

Michał Marusik http://prawapolityka.pl/2015/12/marusik-bedzie-polski-majdan-spacyfikowac   Wpisał: Paweł Kubala Grudzień 14, 2015

 

To, co telewizja pokazuje to jest pewien taki tylko uliczny show.

Natomiast musimy pamiętać, że bardzo podobnie wyglądało to w Kijowiezauważa lider KNP Michał Marusik. – Mam nadzieję, że polscy politycy znajdą w sobie na tyle odpowiedzialności i determinacji(…) żeby spacyfikować i wprowadzić porządek natychmiast – mówi.

Jak stwierdza polski poseł do Parlamentu Europejskiego, w Kijowie podczas pomarańczowej rewolucji również doszło do pewnego rodzaju show. – Tam również były tylko demonstracje, tam również krzyczano tylko demokracja, demokracja, przed gmachami rządu, po czym za kilka lat okazało się, że Ukraina legła w gruzach – stwierdza. – I czy przypadkiem u nas nie zachodzi taki scenariusz? – pyta dodając, że być może i u nas ktoś chce sprowokować „Majdan”.

Być może zamierzenia scenarzystów są takie, żeby i u nas doprowadzić do jakichś walk ulicznych, które skończą się poważniejszą masakrą i poważną walką o władzę w sensie fizycznym – zastanawia się. – Mam nadzieję, że polscy politycy znajdą w sobie na tyle odpowiedzialności i determinacji i odwagi, że gdyby w razie w Polsce doprowadzano do takich wydarzeń, jakie miały miejsce w Kijowie(…), żeby spacyfikować i wprowadzić porządek natychmiast i radykalnie, nie doprowadzając do walk w całym kraju – mówi.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.