Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 132 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Jaśkowski 15 II arrow Masakra paryska 11/13, COP21, a kolejny podatek na ludzi. "Pogromy Żydów" w tle...
Wednesday 16 June 2021 13:44:42.33.
W Y S Z U K I W A R K A
Masakra paryska 11/13, COP21, a kolejny podatek na ludzi. "Pogromy Żydów" w tle... Drukuj Email
Wpisał: dr J. Jaśkowski   
23.12.2015.

Masakra paryska 11/13, COP21, a kolejny podatek na ludzi.

 

 Z cyklu: „Listy do Wnuczka L-77”

 

dr J. Jaśkowski

 

Tylko małe sekrety muszą być ukrywane.

Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu tzw. opinii publicznej

Marshall McLuhan

 

Kochany Wnuczku!

 

       Ale się narobiło w tym XXI wieku. Jedni strzelają, drudzy się wypierają, a gazety mącą przez cały czas.

       W piątek 13 listopada 2015 r. doszło do kilku zamachów w Paryżu. Jeszcze sytuacja nie została opanowana, a już mass media znalazły winnego. Oczywiście, byli to islamiści. Podobnie zresztą było w czasie innego „wypadku”, zwanego 9/11 w USA. Wszystko się spaliło, ale paszporty islamistów nie!. 

 

       Ale od początku.

       Koniec roku 2015 się zbliżał, więc trzeba było wydać te wydrukowane papierki, zwane dolarami. Jak powszechnie wiadomo, twórca dolara, czyli FED, drukować pieniądze może z szybkością 40 miliardów na miesiąc. 

       Koszt wakacji zorganizowanych w Paryżu w początku grudnia 2015 roku, pod hasłem Globalnego Ocieplenia albo w skrócie COP21, dla 40 000 użytecznych idiotów [Goldman alias Lenin], pomnożone przez co najmniej 14 dni oraz co najmniej 100 euro dziennie, wyniosła  jakieś śmieszne 56 000 000 euro. Dołóżmy do tego drugie tyle, to nieco ponad 100 milionów euro [koło 150 milionów dolarów] przy druku miliardów, jest promilem niewartym zwracania uwagi. 

       Jednocześnie wiadomo, że za te niewielkie pieniądze okradnie się podatnika z setek miliardów. Przecież te trolle po to zostały przywiezione do Paryża, aby potem w swoich krajach reklamować nową religię zwana Globalnym Ociepleniem. Nowa religia jest jednoznacznie związana z produkcją dwutlenku węgla przez człowieka. Jest to dogmat, który w żadnym przypadku nie może być kwestionowany.

 

       Te dwa tygodnie rzekomych negocjacji [jak gdyby już wszystko nie zostało wcześniej uzgodnione], zaowocowały przyznaniem kwoty 100 miliardów na redukcję spalania paliw kopalnych o 1.5%  w roku 2017 i po jednym procencie PKB państw w następnych latach, co jest jednoznaczne z podniesieniem wydatków do 167 miliardów w kolejnych latach. Te wydatki mają zredukować produkcję CO2, powstającą z paliw kopalnych i rezygnację z nich do 2030 roku. Proszę zapamiętać to datę.

 

       Wszystkie 195 krajów zgromadzonych w PARYŻU, rzekomo zgodziło się na te restrykcje. Czy tak będzie, nie wiadomo, ponieważ aż 55 krajów produkujących 55% CO2 musi ratyfikować te uzgodnienia. Przypomnę, że taki zjazd w 2008 roku w Kopenhadze niczego konkretnego nie zatwierdził.

 

       A teraz twarda rzeczywistość.

       Globalne ocieplenie to globalne oszustwo, mające jeden cel: nałożenie na społeczeństwa dodatkowego podatku, za pomocą opłacanych aktorów sceny politycznej. Tworzy się z tego coś w rodzaju religii. Do tego jeszcze się cofnę.

       Norwesko - amerykański fizyk, laureat nagrody Nobla Ivar Giaecer, w dniu 12 lipca 2015 roku w Lindau wygłosił referat, w którym udowodnił zakłamanie zwolenników nowej religii.

 

       Po pierwsze, stacje pomiarów temperatury są bardzo dziwnie rozmieszczone na Kuli Ziemskiej. Posiadamy 3846 stacji pomiarowych pogody na całym świcie. 1645 spośród nich znajduje się pomiędzy 30, a 60 równoleżnikiem półkuli północnej. Tylko 8 stacji znajduje się w okolicy południowego  bieguna, a 167 w okolicy północnego. Autor zadał konkretne pytanie: jak wyglądały by programy symulacji komputerowej, na podstawie których ocenia się obecnie zmiany klimatyczne, gdyby dokonać przesunięcia rozmieszczenia stacji pomiarowych. Innymi słowy, gdyby 2643 stacje umieszczone zostały na półkuli południowej, a jedynie 8 pomiędzy 30, a 60 równoleżnikiem. Oczywiście okazało by się, że globalne zamrożenie jest całkiem realne.

 

       Dane pomiarowe wykazują bowiem, że pomiędzy rokiem 1800, a 2010, czyli przez 200 lat, temperatura globalna zmieniła się o 0.3  stopnia Celsjusza, czyli tak naprawdę o błąd pomiarowy, biorąc pod uwagę klasę termometrów. NASA opublikowała dane satelitarne zmiany pomiaru temperatury pomiędzy 1950, a 2000 rokiem. Wykres wykazuje zmiany temperatury w okresie minionych 50 lat tylko o 0.2 stopnia. W okresie pomiędzy 1997, a 2014 rokiem temperatura był stabilna, pomimo zmian stężenia CO2.

.

       Przypomnę, że spalanie tzw. przemysłowe, tj. piece, samochody, samoloty etc. to tylko 4.5*1015 w przeliczeniu na czysty węgiel, a dwutlenek węgla powstający podczas oddychania ludzi to 7.5*1015. W tym kontekście proszę to porównać do „produkcji” oceanów, wynoszącej 1000 000 x 1015.

 

       Dlaczego wiec taki szum?

       Po pierwsze, jest to doskonały skok na kasę obywateli. Proszę porównać te olbrzymie pieniądze przepływające przez banki, które za każdy transfer pobierają spore opłaty. Stąd te olbrzymie dochody banków. Czyli z niczego mają prawdziwe pieniądze. Z niczego, ponieważ drukują je, jak powiedziałem, z szybkością 40 miliardów dol. na miesiąc. Ale to jest tylko papierek. Dopiero jak dostanie się w ręce społeczeństwa, staje się pieniądzem, za który można kupić towar.

 

       Po drugie, 100 miliardów takich pieniędzy trafia do znajomych króliczka i służy do udzielania pożyczek odpowiednio  zaprogramowanym rządom. Powoduje to uzależnienie danego kraju na wiele lat. Pożyczki agenta Kominternu z lat 70. Edwarda Gierka, spłaciliśmy dopiero po 40 latach, a to było tylko 20 miliardów dolarów. Oczywiście takie transakcje załatwiają służby specjalne, a nie jakiś tam E. Gierek. Czyli z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, ścisły związek Informacji Wojskowej, córki GRU, z CIA, lub odpowiednikami, musiał zacząć się przed 1967 rokiem i tzw. pogromami żydowskimi w Polsce, co doprowadziło do wzmocnienia Armii Izraelskiej o 20 000 specjalistów wojskowych, głównie czołgistów, lotników, łącznościowców. Taki był przecież cel „zamieszek marcowych”.

 

       Po trzecie, za te pieniądze w określonych krajach budujemy to, co chcemy, a więc rośnie nasz eksport. Oczywistym i bezdyskusyjnym jest to, że budujemy to, co sami produkujemy. Za czasów wyżej wzmiankowanego E. Gierka musieliśmy zbudować między innymi fabrykę strzykawek plastikowych, pod pretekstem walki z zakażeniami. Mamy obecnie tony śmiecia plastikowego, z którym nie wiadomo co robić, i rozsiewamy zakażenia dalej. Spalanie tego śmiecia powoduje powstawanie dioksyn, czyli substancji rakotwórczych. Generalnie obserwuje się powrót do szklanych strzykawek, właśnie ze względu na możliwość sterylizacji.

 

       Ale ad rem.

       Sprawy ekonomi już wyjaśniłem. Pod pretekstem globalnego wroga, jakim jest CO2, nakłada się kolejny podatek na ludzi. Ale to nie wszytko. Już Wolter, po szkoleniu w wywiadzie angielskim koło 1725 roku, pisał do swoich agentów zrzeszonych w lożach: „W żadnym przypadku nie walczcie z religią. Nie da się rządzić masami bez religijnej podstawy” [ ks Barruel-Historia Jakobinizmu -1812  ].

       Wiedzą o tym także obecni władcy świata. Dlatego mamy wystąpienie i encyklikę Papieża Franciszka z 18 czerwca 2015 roku o Klimacie. Była to druga po „antykoncepcyjnej” z 1968 roku, odnosząca się bezpośrednio do życia doraźnego. Niestety, encyklika ta powiela banksterskie argumenty na temat klimatu. Można to było łatwo uzyskać, jeżeli przypomnimy sobie, że abdykacja Papieża Benedykta nastąpiła po 3-dniowym odcięciu Watykanu od elektronicznego systemu przekazywania pieniędzy. Kardynał Ratzinger, późniejszy Papież Benedykt XVI, już w 2005 roku powiedział w czasie Mszy Św. „pro eligendo Pontifice”, że „w Watykanie jest klimat korupcji”.

Dlatego pojawiają się  określenia obecnego papieża jako „kustosza” Muzeum Watykańskiego. A tak na marginesie, to islamskiego, terrorystycznego państwa ISIS od systemu bankowego nie odłącza się!

       Ciekawe, nieprawdaż? Oczywiście, polskojęzyczna prasa niemieckich właścicieli pod amerykańskim zarządem, o tych faktach nie wspomni. Nie musisz się obawiać, Czytelniku.

 

       Wnioski.

       Zadeklarowane pieniądze, główny cel Niemiec, Norwegii, Szwecji i Szwajcarii, zgromadzone w Banku Światowym, jak powiedział prezes World Group, Jim Youn Kim, posłużą do pomocy krajom rozwijającym się. Czyli z polskiego na nasze, posłużą dalszej eksploatacji bogactw naturalnych tych krajów, w zamian za łapówki dla ludzi trzymających władzę w tych krajach. W ostateczności, na przewroty polityczne, w celu ustanowienia bardziej otwartych i dojrzałych polityków popierających demokrację. To jest oficjalna wersja…

 

       Albo fałszywa flaga? Ponieważ:

 

       Dziwnym trafem, zaraz po tych wydarzeniach, rabini zaczęli kampanię nawoływania swoich wiernych do opuszczania Francji i emigracji do Ziemi Obiecanej. Jest to dziwne, ponieważ jak podano oficjalnie, zamachu dokonały bojówki arabskie. Co prawda Arabowie, to także semici, w odróżnieniu od Chazarów, czyli „Żydów Aszkenazi”, a pojęcie to wprowadzili dopiero w XIX wieku uczeniu pruscy.

 

       Ale rabini akcję emigracji rozpoczęli. Wiadomo, że jak rabin każe, to ....  W tym samym czasie inni rabini nawołują do rozdania broni palnej wszystkim Żydom w Europie. Na razie żadnych przecieków w mediach masowej dezinformacji nie ma o jakiś pogromach żydowskich. Ale coś musi być na rzeczy. W każdym razie w prasie w Izraelu: Times of Izrael, JTA, etc.  pojawiają się liczne artykuły na ten temat.

       Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że twór zabiurkowy zwany Ukrainą, obsadzony jest przez ludzi z paszportami Izraela, to logiczne jest wzmocnienie jego administracji przez swoich rodaków. Przypomnę, że większą cześć hunty stanowią obywatele Izraela oraz innych państw, byli agenci CIA itd. Czyli to jest druga strona tego samego medalu, zwanego Paryż 11/13/.

 

       Jest jeszcze trzecie dno. Otóż jeden z największych spekulantów finansowych, jawnych, p. G. Soros, właśnie wykupił jeden milion akcji Peabody Energy i 5 535 200 akcji Aech Coal, dwóch największych spółek węglowych USA.

 

       A teraz fakty.

       P.G. Soros zakłada Fundację Batorego w Polsce. Prezesem FUNDACJI zostaje P. SMOLAR. Dzieje się to na początku lat 90. zaraz po przemianach. W tym samym czasie współpracownik Fundacji p. L. Balcerowicz wprowadza inflację rzędu kilkuset procent. Powoduje to m.in. horrendalne zadłużenie dużych zakładów pracy, w tym kopalń. Wprowadzana przez „warszawkę” tzw. restrukturyzacja kopalń, w praktyce sprowadza się do zamykania kopalń i zwalniania górników. Górnicy dostają swoje słynne odprawy, ale nie mają pracy. Powstaje tania siła robocza, zatrudniana chętnie w Europie Zachodniej.

 

       Za czasów premiera J. Buzka, pseudonim Karol alias Docent  [podobno z Informacji Wojskowej, do dnia dzisiejszego niewyjaśniona sprawa kilkudziesięciu tysięcy dolarów, wyniesionych przez niego ze spotkania Solidarności w okresie Stanu Wojennego, formalnie już i tak objęta przedawnieniem], następuje dalsza likwidacja kopalń. Pan J. Buzek awansuje do Parlamentu Europejskiego.

 

       Polska, która w latach 1970 fedrowała 200 milionów ton węgla, ogranicza jego produkcję do 60 milionów, a jednocześnie kupuje węgiel od Rosji, Australii, czy USA. Usłużne trolle doprowadzają do podpisania, już przez nowego Prezydenta A. Dudę [PIS], tzw. Ustawy Antysmogowej, w rzeczywistości ustawy powodującej dalsze ograniczenie wydobycia węgla, zamykanie kopalń i wyprowadzanie pieniędzy za granicę. Ustawa ta bowiem zmusi większość mieszkańców korzystających z własnego ogrzewania, do podłączenia się do elektrociepłowni, zawczasu wykupionych przez spółki zagraniczne niemiecko - francuskie. Powoduje to dalszy wzrost deficytu kopalń. Czyli deficytowe kopalnie trzeba sprzedawać.

 

       Sygnał z Paryża, że do 2030 roku trzeba w ogóle pozamykać wszelkie kopalnie, jest jednoznaczny ze spadkiem cen akcji tych kopalń. Już obecnie sprzedajemy nasz węgiel po 380 złotych za tonę w kraju, ale za 360 za granicę. A podobno jest wymienialność złotówki. Jednocześnie polskojęzyczne media niemieckich właścicieli pod amerykańskim nadzorem dezinformują społeczeństwo o niegospodarności górniczej, konieczności zamykania kopalń itp. Bzdurami, że:

       po pierwsze, smog, czyli pył zawieszony, pochodzi z dużych zakładów przemysłowych, czyli obecnie, po likwidacji przemysłu polskiego są to sprzedane elektrociepłownie i sprzedane huty, koksownie, cementownie. Proszę sobie przypomnieć, jak na początku lat 90. właśnie Niemcy masowo wykupywali nasze cementownie. Właścicielami tych wymienionych zakładów są obcokrajowcy.

 

       Poza tym, niewiadome są źródła finansowania tych nowopowstających 

obecnie fundacji ekologicznych. Ponieważ fundacja to tylko masa majątkowa, a nie organizacja typu stowarzyszenie, czyli tzw. NGO z komisją rewizyjną i walnymi zgromadzeniami. Właściciel kapitału decyduje o wydatkowaniu pieniędzy. Najlepszym dowodem pseudo-działalności tych Fundacji jest Krakowska Fundacja Clean Earth [widać, jak martwa jest ustawa z 1995 roku o Języku Polskim]. Pisałem o tym. A realnie, to Niemcy już wykupują rzekomo nierentowne kopalnie. 

 

       I wreszcie, zamykaniu kopalń w Polsce towarzyszy wzrost zużycia węgla w Niemczech. Obecnie już 170 000 000 ton węgla zużywa niemiecki przemysł. Oto cała historia  wyprowadzanie pieniędzy i tworzenie polskich niewolników.

 

       A tak na marginesie, to właśnie brak nauki historii powoduje możliwość takiego ogłupiania społeczeństwa. Już przecież od wygnania Bolesława Śmiałego w 1079 roku, aż do Władysława Łokietka 1320, musieliśmy płacić daninę na rzecz Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego. Płaciliśmy, jak nie z całego państwa, to z poszczególnych obszarów. Śląsk stracił w 1348 roku ten bawidamek Kazimierz, nie wiadomo dlaczego zwany Wielkim, przecież nie z tego powodu że Esterkę „przeleciał”, jak i cały pułk innych kobiet [Czyżby stąd pojęcie wielki?]. Gdy chcieliśmy się wyzwolić za Przemysława II, to go po prostu zamordowano. Od 1596 roku królami byli Wazowie, lennicy Habsburgów, którzy wplątali nas w wojny z Turcją. Potem Sasi, a potem były już rozbiory. Czyli rozpad państwa nie nastąpił w wyniku wojen, ale z powodu lenistwa intelektualnego w czasie pokoju.

       Musisz wreszcie zrozumieć Kochany Wnuczku, że prawdziwe plany powstają z wyprzedzeniem co najmniej 20-50 lat. Planiści zyskują wówczas czas na likwidację wszelkich błędów i niedociągnięć. Mają czas na dokładne przygotowanie odpowiednich ustaw i ich poprawki. Dlatego między innymi kadencje rad wszelkiego rodzaju trwają tak krótko. Zanim się taki gość zorientuje o co chodzi w tym interesie, to wylatuje. Jak jest posłuszny, to pozwalają mu na drobne napiwki.

  

www.wnp.pl/262438 z 01.12.2015 07.06

www.thesleuthjournal.com/global-teperature-has-increased-0-3-since 1880

a. rynekzdrowia.pl/z 01-12-2015 08.41

www.rynekzdrowia.pl/ z 30-11-2015 13.02

www.wnp.pl/z 30-07-2014 07.23

www.wpolityce.pl/182912 - prod.-jedrysek-

www.wnp.pl/ z 25-11-2015 18.14

www.wolne media.net/ekologia/polskie-powietrze-

http://cortuum.salon24.pl/111035,kim-jest-jerzy-buzek-tw-docent-tw-karol

 

Gdańsk 23.XII 2015r.

kontakt : jerzy.jaskowski@o2.pl

Zmieniony ( 24.12.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.