Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 81 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow "politycy" 15 arrow Debatę dzisiejszą między Ryszardem Petru a Ryszardem Petru poprowadzi Ryszard Petru.
Tuesday 22 September 2020 10:20:49.30.
migawki
 

25/26.09 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. CII – czyli sto drugie !!

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

===========================

Szambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem?? Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi?? 21 IX: Rurociąg na moście pontonowym działa.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Debatę dzisiejszą między Ryszardem Petru a Ryszardem Petru poprowadzi Ryszard Petru. Drukuj Email
Wpisał: Ryszard Petru, Ryszard Petru i Ryszard Petru   
23.12.2015.

Debatę dzisiejszą między Ryszardem Petru a Ryszardem Petru poprowadzi Ryszard Petru.

 

Wstajesz i... Petru". Polityk Nowoczesnej pośmiewiskiem internetu. Nie na takiej karierze mu zależało...

 

ZOBACZ MEMY

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/275778-wstajesz-i-petru-polityk-nowoczesnej-posmiewiskiem-internetu-nie-na-takiej-karierze-mu-zalezalo-zobacz-memy

zobacz memy w oryg., warto !

[Tajemniczy don Petru, szpieg z krainy dukaczowców.

Debatę dzisiejszą między Ryszardem Petru a Ryszardem Petru poprowadzi Ryszard Petru]

Ryszard Petru chciał podbić świat polityki, a podbił internet. Internauci życzą sobie i innym chociaż jednego dnia bez polityka.

Wchodząc do świata polityki i zostając posłem chciał pewnie, by mówiono o jego wystąpieniach, wywiadach i inicjatywach poselskich.

Mówi się jednak przede wszystkim o tym, że jest wszędzie, wyskakuje z lodówki i coraz więcej osób po prostu ma go dość. Petru zapomniał, że dużo nie znaczy dobrze i nadmiar siebie jaki serwuje społeczeństwu wywołuje niechęć. Polityk przez swoją medialną nad-aktywność został pośmiewiskiem internetu.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.