Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 118 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow meRdia a MEDIA 14-II arrow Zażądaj od pani premier Szydło szybkiego utworzenia MEDIÓW NARODOWYCH, nie zakłamanych!
Thursday 09 April 2020 17:47:13.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Wielki Czwartek, 14-ta: To jednak ośmielili się uderzyć w Pana Boga: zakazują Mszy, nawet na ledwo 50 osób, w Wielkanoc! Na Sądzie będzie im to policzone, a zapewne - i wcześniej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Zażądaj od pani premier Szydło szybkiego utworzenia MEDIÓW NARODOWYCH, nie zakłamanych! Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
27.12.2015.

Zażądaj od pani premier Szydło szybkiego utworzenia MEDIÓW NARODOWYCH, nie zakłamanych!

 

Mirosław Dakowski

 

- Soros [to taki żydowski krętacz i bankster]  wydaje setki milionów na... promocje najlepszych tras dla migrantów do Europy, w tym przez Polskę.

- Erdogan [to taki turecki promotor islamskiego terroru] sprzedaje zrabowaną przez ISIS ropę do Israel i UE.

- Firmy w UE udostępniają łącza satelitarne dla promocji przez ISIS terroru.  

- itp. ...

 

Gdzie się TERAZ o tym – i podobnych SKANDALACH - dowiesz, jeśli nie u mnie i kilku podobnych??

==================

Poproś/zażądaj więc od pani premier Szydło szybkiego stworzenia MEDIÓW NARODOWYCH, nie zakłamanych!

 

- O ew. wejściu „bratniej pomocy” (Ustawa 1066. Prezydent Komorowski podpisał uchwaloną przez Parlament ustawę dającą uzbrojonym oddziałom porządkowym obcych państw możliwość wejścia na terytorium Polski!)

- musimy się dowiedzieć na czas z uczciwej TV. Tam też będą ew. dyrektywy do oddziałów Samoobrony Terytorialnej - jak strzelać i do kogo.

===============

To nie żarciki, lecz sprawa serio! Od nas, od Ciebie zależy, czy to zrobią...

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.