Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 7 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów arrow "Al Baghdadi grozi Izraelowi!" Wszystko to prawda, jakżeby mogło być inaczej. Come no, e tutto vero.
Friday 10 April 2020 05:04:09.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Wielki Czwartek, 14-ta: To jednak ośmielili się uderzyć w Pana Boga: zakazują Mszy, nawet na ledwo 50 osób, w Wielkanoc! Na Sądzie będzie im to policzone, a zapewne - i wcześniej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
"Al Baghdadi grozi Izraelowi!" Wszystko to prawda, jakżeby mogło być inaczej. Come no, e tutto vero. Drukuj Email
Wpisał: Maurizio Blondet   
28.12.2015.

"Al Baghdadi grozi Izraelowi!" Wszystko to prawda, jakżeby mogło być inaczej.

 

“Al Baghdadi minaccia Israele!”. Come no, è tutto vero.

----------------------------

...Więc ja na koniec twierdzę, że mass-media dobrze robią, że milczą, w przeciwnym razie bowiem, ktoś mógłby pomyśleć, że Pentagon i ISIS mają te same cele, a w przypadku przyszłego zamachu "islamskiego" w jednej ze stolic europejskich, mógłby nawet przypisać go zamiast ISIS-owi, służbom USA, czyli naszym przyjaciołom i dobroczyńcom.

==================

 http://www.maurizioblondet.it/2689-2/

Maurizio Blondet      27 grudzień 2015    tłum. RAM

 

W drugim dniu Świąt Bożego Narodzenia wszystkie dzienniki telewizyjne zaczynały się od Kalifa wygrażającego Izraelowi:

"Komunikat dźwiękowy! 24-minutowy!  Uważano go za zabitego, tymczasem jest on jak nigdy dotąd - silny i niezwyciężony!"

Jest to wiadomość- bomba, którą mass-media łączą z następną wiadomością-bombą:

"Stolicom europejskim w okresie między Bożym Narodzeniem i Nowym Rokiem grożą zamachy terrorystyczne z użyciem broni lub środków wybuchowych".

O zamachach ostrzega policja wiedeńska, którą o nadciągającym niebezpieczeństwie zawiadomił "jeden z przyjacielskich wywiadów".

            Dziwny jest ten "przyjacielski wywiad", że ostrzega tylko i wyłącznie Wiedeń, nie biorąc pod uwagę innych stolic europejskich, które jak wynika z informacji również są "zagrożone". (...)

            Moim zdaniem należałoby uważać na "przyjaciół" zainteresowanych tworzeniem w Europie strategii napięcia, tym bardziej, że są to "przyjaciele", którzy z całym prawdopodobieństwem produkują "zamachy ISIS".

            Od dłuższego czasu zauważano, że ISIS nie atakuje Izraela. Zabija wielkie ilości muzułmanów, chce zająć Damaszek i Bagdad, ale nie ma nigdy ambicji podbicia Jerozolimy.

            Izrael kupuje od ISIS  ropę, jaką sprzedaje on w Turcji i koordynuje działania z bojownikami-nożownikami anty-Assad, jak to ujawnia nawet raport ONZ:

http://21stcenturywire.com/2015/02/19/un-report-reveals-how-israel-is-coordinating-with-isis-militants-inside-syria/

 

Izrael leczy również rannych bojowników ISIS, walczących w południowej Syrii i można zobaczyć wiele fotografii z premierem Netanyahu odwiedzającym ich w szpitalu.

            Ostatnio wyszło nawet na jaw, że ISIS, za pośrednictwem fatwy autoryzuje pobieranie organów od przechwyconych przez niego jego nieprzyjaciół i apostatów - podobnie jak czyni to Izrael z Palestyńczykami.

 

http://i2.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2015/12/isis-espianto.jpg?resize=593%2C443

 

Fatwa ISIS-u napisana po angielsku autoryzująca pobieranie organów. Mówi się, że znaleźli ją komandosi USA w czasie operacji wojskowej. Zob.:

http://www.corriere.it/esteri/15_dicembre_25/isis-scoperta-fatwa-che-autorizza-traffico-organi-umani-71ccaf90-ab08-11e5-a17b-123257f46421.shtml

 

W komunikacie al-Baghdadi słyszymy:

"Myśleliście, że zapomnieliśmy o was, Żydzi? Absolutnie nie, nie zapomnieliśmy o Palestynie, ani na chwilę i z pomocą Allaha nie zapomnimy o niej i w przyszłości..." (...)

Jak myślicie, kto opublikował komunikat Baghdadiego?

Rita Katz, jak zawsze?

Nie, tym razem nie jest to Rita Katz, ale Al Arabiya - po angielsku, a następnie zajęły się komunikatem,  Haaretz i Jerusalem Post.

Czy można wątpić w prawdomówność Al Arabiyi? 

Teoretyczne nie, zwłaszcza kiedy mówi o ISIS, Al Arabiya nie powinna mylić się, jako że jest ona telewizją Emiratów, które finansują i zbroją ISIS, razem z ich większymi sąsiadami Saudytami.

Być może wiecie o tym, że Emiraty posiadają również prestiżowe linie lotnicze Etihad i flotę lotniczą cargo.

Oto jeden z jej samolotów:

 

Etihad w Bułgarii po ładunek broni

 

Otóż samolot, który widzicie na zdjęciu, został sfotografowany po wylądowaniu w Burgas (Bułgaria) 19 października, jednakże był on już wcześniej w Bułgarii, w czerwcu i w sierpniu, co najmniej 5 razy.

Również samoloty cargo, należące do Arabii Saudyjskiej lądowały w Bułgarii, tym razem na lotnisku w Sofii i to już od października 2014 roku. Na jumbo-jety saudyjskie ładowano towar niezidentyfikowany, pod ścisłym nadzorem. Ładowano 80 ton na każdy samolot.

Pozwolenia na przebywanie w bułgarskiej przestrzeni powietrznej i na lądowanie tych samolotów zostały wydane przez ministerstwo obrony Bułgarii, a nie jak dzieje się to zazwyczaj przez lotnictwo cywilne.

Na podstawie Konwencji z Chicago, dotyczącej lotnictwa cywilnego - dokument 9284, sub-art. 18, pozwolenie ministerstwa obrony jest konieczne wtedy, kiedy na samolot cargo są załadowywane substancje  niebezpieczne, takie jak materiały wybuchowe, broń i amunicja.

 

  Zobacz se: Saudyjskie samoloty cargo w Sofii

 

Ostatnio wychodzi na jaw, że od początku wojny przeciwko Assadowi, rząd USA zakupił w Bułgarii broń posowiecką za 500 milionów dolarów w celu uzbrojenia "umiarkowanych opozycjonistów".

Mówi się o 1 000 sztuk granatników przeciwpancernych na ramię i 700 sztukach przeciwpancernych systemów rakietowych Konkurs.

Jak na nieszczęście, broń ta trafiła jednak w ręce ISIS, ponieważ "umiarkowani opozycjoniści", zaledwie uzbrojeni, opłaceni i wyszkoleni przez CIA w Turcji i w Jordanii, zaraz potem zadeklarowali swą wierność Kalifowi.

Więc okazuje się - co za pech - że Washington, wbrew swojej woli, uzbroił  ISIS płacąc 500 milionów dolarów za bułgarską broń i podobnie rzecz miała się z Emiratami i z Arabią Saudyjską.

Historia samolotów cargo jest wynikiem śledztwa przeprowadzonego przez Balkan Investigative Reporting Network (BIRN). (...)

Jest rzeczą oczywistą, że wojska Arabii Saudyjskiej i Emiratów dysponują uzbrojeniem zachodnim i amerykańskim. Broń posowiecką kupują oni jedynie dla ISIS.

Raport ONZ-u zrekonstruował nawet jeden z załadunków na jumbo należący do Saudi Arabian Cargo w Bułgarii: 827 karabinów maszynowych z systemami do zamontowania ich na pick-up Toyota i 120 systemów przeciwpancernych SPG-9.

Opowiadam to, co powyżej, aby zapewnić was, że kiedy Al Arabiya rozpowszechnia komunikat Kalifa, to "na pewno" otrzymała go od Kalifa, który grozi Izraelowi. (...)

ISIS aktualnie traci swe twierdze w Syrii i w Iraku, jego bojownicy wycofują się i uciekają, negocjując ewakuację z południowych dzielnic Damaszku - za pośrednictwem ONZ-u - z rządem syryjskim.

Jednakże pomimo tego rodzaju wiadomości - oto Al Baghdadi - niezachwiany - grozi Izraelowi. A mass-media jego groźby mocno podkreślają.

Nic nie mówią natomiast o tym, że "Pentagon odmawia współpracy z wywiadem rosyjskim w odniesieniu do ISIS, aż do chwili kiedy Moskwa zaprzestanie udzielania poparcia Assadowi".

Więc ja na koniec twierdzę, że mass-media dobrze robią, że milczą, w przeciwnym razie bowiem, ktoś mógłby pomyśleć, że Pentagon i ISIS mają te same cele, a w przypadku przyszłego zamachu "islamskiego" w jednej ze stolic europejskich i mógłby nawet przypisać go zamiast ISIS-owi, służbom USA, czyli naszym przyjaciołom i dobroczyńcom.

Zmieniony ( 28.12.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.