Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 11 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Jaśkowski 15 II arrow Brudne wojny - użyteczni idioci - nasze zdrowie.
Tuesday 19 January 2021 02:50:11.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Brudne wojny - użyteczni idioci - nasze zdrowie. Drukuj Email
Wpisał: Dr J. .Jaśkowski   
30.12.2015.

Brudne wojny - użyteczni idioci - nasze zdrowie.

 

 

 Z cyklu: „Listy do Wnuczka L - 78.

 

Dr J. .Jaśkowski

 

Pamiętaj!

         Nie można na dłuższą metę wychowywać naród politycznie, bez przeprowadzenia           „kanciastej” granicy pomiędzy pojęciami tak prymitywnymi jak: sojusznik i najeźdźca,         wierny i zdrajca, swój i obcy, wróg czy agent”!   Józef Mackiewicz. 

 

            „Taka ludność cofa się w rozwoju do form plemiennych”. jj

 

            „Żaden kraj nie może upaść bez pomocy wewnętrznych trolli” jj

 


Kochany Wnuczku!

        Ale się narobiło w tym XXI wieku. Polskojęzyczna prasa niemieckich właścicieli pod amerykańskim zarządem [por.: Błąd! Nieprawidłowy odsyłacz typu hiperłącze.] dezinformuje nas o sytuacji w tym zabiurkowym tworze, nie uznawanym przez ONZ, w tonie pozytywnym, jak to musimy pomagać sąsiadom. Nawet nowo wybrany p. Prezydent, jeszcze przed opublikowaniem stanu finansów państwa, już poleciał do Kijowa z deklaracją „pożyczenia” [ ? ] im miliarda. 

Zadeklarował to przy zadłużeniu tego kraju, oficjalnym, na ponad 76 miliardów dolarów. Nie wiadomo co prawda, z jakiej kieszeni te pieniądze zostaną wybrane i komu je zabierze, ponieważ w poprzednim budżecie takiej pozycji „pożyczkowej” nie było. Ale kogo to obchodzi. Przecież daje nie swoje podobnie jak p. Onufry Zagłoba dawał królowi Szwecji Niderlandy. Niestety, to właśnie społeczeństwo tego wesołego Baraku nad Wisłą [J. Pietrzak], będzie musiało się opodatkować, czyli wypadnie średnio po 40 złotych na głowę, od dziecka do starca. Prawdopodobnie będzie to więcej, ponieważ koszty operacyjne dochodzą i odliczyć trzeba te 8 milionów, które, jak podała prasa niemiecka ta „prawdziwa”, wyjechało na saksy. Będą więc kolejne podwyżki w 2016 r i to spore. Średnio na rodzinę to będzie co najmniej 400 - 500 złotych.

 

       Prasa zagraniczna zupełnie inaczej przedstawia sytuację panującą na tych terenach. Oto tytuły niektórych artykułów:

 

„Brudna wojna w Kijowie” Stephen Lendeman 21.08.2014

„Nielegalny rząd faszystowski działa poza prawem.”

„Fałszywe Flagi o Ukrainie.” 27.07.2014 

       Rząd USA wielokrotnie powtarzał o rzekomej agresji Rosji na Ukrainę, ale jak do tej pory nie przedstawił żadnych dowodów na poparcie swojej tezy. Pod naciskiem dziennikarzy wycofał się z tej tezy.

       Andrij Parubity założyciel Narodowej Partii Społecznej Ukrainy faszystowskiej organizacji, wzorowanej na nazistowskiej partii Hitlera. Nowa partia natychmiast nagłaśnia wrogość wobec ludności rosyjskiej i jednocześnie chwali „oligarchów” jako gubernatorów województw. Nie trzeba przypominać, kto został oligarchą w kraju, w którym średnia pensja wynosiła 50 dolarów.

 

       „Duchy żołnierzy rosyjskich na Ukrainie” 01.05.2014.

       Departament Stanu i NYT zostały przyłapane na gorącym uczynku fałszowania dowodów rosyjskiej obecności na Wschodniej Ukrainie. Historia jest nie podwójną, ale potrójną mistyfikacją. W całej tej aferze fałszywej flagi bierze udział cała rodzina pani Nudlemann, asystentki Dicka Cheneya, która jest na holu Izraela.  „Stowarzyszenie” nosi nazwę PNAC Kagan Family,  a więc Donald Kagan, Victoria Nuland, Robert Kagan i Fred Kagan .

 

       „Bohaterska brudna wojna przeciwko własnym obywatelom. 21 sierpień 2014r.

 

       Victoria Nudleman jest tą panią, która oficjalnie przyznała się, że USA wydało 5 miliardów dolarów na tą rewolucję lutową i zamach stanu. Co prawda nie wiadomo, czy swoje, czy z prywatnych kieszeni, ponieważ p. Soros twierdzi, że on także od 1989 roku dał 20 miliardów na rozwój Open Society „Fundation”. I pomyśleć, że w Polsce w 1989/90 przeprowadzili taką rewolucję za 100 milionów. Inflacja?

 

       George Soros powiedział w czasie wywiadu w CNN, że to on dał pieniądze na stworzenie Ukraińskiej FUNDACJI,

       Pytanie: „Najpierw o Ukrainie jedną z rzeczy, które o tobie wie wiele osób, jest to, że w trakcie rewolucji 1989 roku, finansowałeś wiele działań dysydenckich grup społeczeństwa obywatelskiego w Europie Wschodniej, Polsce i Republice Czeskiej. Robisz podobne rzeczy na Ukrainie?”

       Odpowiedź: „Cóż, założyłem fundację na Ukrainie, zanim Ukraina uniezależniła się od Rosji. Działa ona od tego czasu i odegrała ważna rolę w obecnych wydarzeniach”.

 

       Wszystkie fakty więc wskazują jednoznacznie, że zdecydowana większość piszących na rozmaitych forach na temat „Ukrainy”, to użyteczne trolle, lub tituszki na „posadach”.

       Wszyscy piszą o „Ukrainie” w taki sposób, jak gdyby ona naprawdę istniała. A ten przewrót, który w zeszłym roku zrobił obywatel Izraela, wcale nie jest akceptowany przez mieszkańców tych ziem. Najlepszym dowodem jest fakt, że stanowiska rządowe obsadzono cudzoziemcami. Przykładowo, ministrem finansów jest była obywatelka USA Natalia Jaresko, poprzednio na stanowisku dyrektora NIS, utworzonej przez Kongres w 1990 roku i nadzorowanej przez USA Agencji Międzynarodowego Rozwoju US AID.

P. premier Jaceniuk wysłał p. N.Jaresko do USA po broń i pieniądze, jak donosi prasa z 11 czerwca 2015r. 

       Dziennikarze z sobie tylko znanych powodów zaprzestali zadawania pytań w rodzaju: „a dla kogo ta broń i za jakie pieniądze?”, nie wspominając o korupcji.

 

       Wszystko wskazuje na to, że to p. Wiktoria Nuland gra w tej orkiestrze pierwsze skrzypce. USA zgodziły się wspomóc „Ukrainę” 18 milionami dolarów, co jest kroplą w morzu, w stosunku do wielkości odsetek od zadłużenia. Zadłużenie „Ukrainy” na początku 2015 roku wynosiło 72.000.000.000 dolarów. To jest zadłużenie oficjalne, nie podaje się zadłużenia wewnętrznego.

       W jaki więc sposób p. prezydent Duda myśli odzyskać ten pożyczony miliard [prasa amerykańska twierdzi, że to 4 miliardy dolarów], nie wiadomo. Wygląda niestety to zupełnie tak samo, jak wplątanie nas w Arabskie Awantury w 2003 roku przez p. prezydenta Kwaśniewskiego alias Stolzmana. Obiecywano złote góry, a wyszło kilkuset inwalidów na utrzymaniu ZUS. Wojsko nie podaje, ilu inwalidów przywieźli z Iraku. A tak na marginesie, ulica podaje, że to właśnie dlatego Kwaśniewski alias Stolcman wygrał wybory, bo zgodził się na wysłanie polskich ......... do Iraku. Obecnie zasiada w radzie koncernu eksploatującego ropę i gaz na Ukrainie, razem z synem szefa CIA.

       Natalia Jaresko dobrze się spisała, ponieważ pierwsze z zamówionych 200 Humvees, 25 marca już wylądowało w Kijowie. Są to wyjątkowo kosztowne samochody, silnie opancerzone i całość kosztuje 75 milionów dolarów.

  

       W ubiegłym roku „tylko” 151 dzieci zostało poranionych na pozostawionych przez walczących minach. Z tego 42 dzieci zmarło, 109 zostało kalekami do końca życia. Ulica donosi, że znacznie więcej dziecięcych kalek wyprodukowano w ostatnim roku. Wiadomo, że na protezy rządu stać nie będzie. Kupują przecież samochody opancerzone dla rządu.

       „Rząd kijowski” stracił w walkach o Donbas 60% sprzętu bojowego, jak twierdzi prezydent Petro Poroszenko. Stąd wypowiedzi p. Komorowskiego o konieczności dozbrojenia „Ukrainy” tj. przekazywaniu jej broni. Stąd planowane wydatki w wysokości 150 miliardów na zakup broni w Polsce.

       Do kwietnia 2015 roku z Ukrainy uciekło do Rosji 659 143 mieszkańców, do Białorusi 81 023. Są to oficjalne dane UNHCR, organu ONZ.

Do innych krajów uciekło dodatkowo 23 600 osób.

 

       Ale do rzeczy.

       Otóż obecny teren zwany „Ukrainą” to obszar zamieszkały przez rozmaite plemiona głównie azjatyckie. Dzikie Pola były siedliskiem Chazarów, Pieczyngów i Mongołów. W Polsce całe 1000 lat historii tych terenów zostało usunięte z podręczników. Sam musisz się domyśleć, dlaczego nie uczono Polaków historii najbliższych sąsiadów.

       New Jewish Encyclopedia (1962) Davida Bridgera i Samuel Wolka, opierając się na starej Jewish Encyclopedia (1906) podaje historię Khazarian. Stwierdza również, że jest to opowieść o "Chazarach i ich królu Bulanie". Konwersja do Judaim w 740 r.. [2] 

 

       "Ludzie pochodzenia mongolskiego opanowani przez judaizm, rozwinęli się pomiędzy wiekiem VIII, a X, na obszarze rozciągającym się między rzekami Donem, a Wołgą z jednej strony i wybrzeżem Morza Czarnego, Morza Kaspijskiego i Azowskiego z drugiej strony. Opowieść o istnieniu takich nawróconych na judaizm plemion podał Chasdaj ibn Szaprut Cordova w X wieku. W rezultacie, Shaprut napisał list, który został ostatecznie odebrany przez Józefa, króla Chazarów, z pomocą kupców żydowskich z Niemiec i Węgier. W odpowiedzi król Józef podał szczegółowy opis historii królestwa Chazarów i ich konwersji na judaizm. Bulan, pogański władca Chazarów, pragnący przyjąć "prawdziwą religię" wezwał przedstawicieli chrześcijanin, muzułmanów i wyznań żydowskich, do wyłożenia swoich poglądów o wyższości tych poszczególnych religii.”

       I dopiero rozbicie państwa Chazarów przez Ruś Kijowską koło 840 roku doprowadziło do zasiedlania tych terenów innymi przybyszami. Ale to, co obecnie widzimy, od 1346 roku tworzyli Polacy. Pisałem o tym w poprzednim liście.

       Autor jednego z artykułów pisze wprost:

       „Koledzy, zagraniczni dziennikarze, często pytają mnie, dlaczego Polska i Polacy są tak głupi, że pomagają tonąć Ukrainie, będąc użytecznym idiotą dla Stanów Zjednoczonych. To pytanie wyraża głębokie nieporozumienie, czym Ukraina jest i czym Polska jest teraz. Obecnie, w toczącej się grze geopolitycznej, tylko pozornie występuje podział na Ukrainie i Polskę. Bardziej właściwe powiedzieć, że mamy do czynienia z dwiema koloniami USA: Colony A - Ukraina i Colony B - Polska.

       Bazy USA są przeznaczone do wykonywania pewnych określonych funkcji wojskowych. Polska służy jako poligon i magazyn, a Ukraina jest typowym polem bitwy. Pole bitwy jest obsługiwane z magazynów, czyli logistykę ma z Polski. W ciągu ostatnich sześciu tygodni rząd - który ma być polski - zapowiedział obowiązkowe szkolenie wojskowe dla mężczyzn przeniesionych do sił rezerwowych, a także rezerwistów, którzy nie byli w czynnej służbie. Innymi słowy, obowiązkowe szkolenie wojskowe zostało wprowadzone dla wszystkich mężczyzn w wieku poniżej 50 lat.

       Po 23 marca tego roku, kiedy rozporządzenie premier Ewy Kopacz weszło w życie, Polacy mogą być powołani do służby w szkoleniu wojskowym w każdej chwili, nawet jeśli jest to dla nich niewygodne”.

      

       Taką próbę nagłego powołania zorganizowano na początku maja we Wrocławiu, powołując ponad 5000 rezerwistów.

       Soros sieje nasiona konfliktu o władzę i pieniądze.

       W ciągu 6 tygodni, polski rząd wprowadził również kilka innych ustaw dotyczących armii, które mogą być postrzegane, jako przygotowania do wojny. Na przykład, regulacje w odniesieniu do szkód spowodowanych przez obce wojska, czy rozporządzenie w sprawie kosztów pogrzebu żołnierzy zawodowych. Oczywiście, oznacza to, że Polska ma się bronić przed napastnikami "rosyjskimi", choć moim zdaniem, byłoby bardziej uzasadnione, aby chronić się przed tymi, którzy są na naszej granicy.

 

       Polski minister obrony Tomasz Siemoniak

       Zaplecze finansowe:

       - Daliśmy Ukrainie pomoc wojskową o wartości 4.000.000 euro, [a nie miliona, jak to podaje prasa polskojęzyczna i daliśmy a nie pożyczyliśmy?] i już przygotowujemy następną część. Polska zawsze mówiła, że ponieważ nie ma embarga na dostawy broni, jesteśmy gotowi, aby nasz przemysł obronny współpracował z Ukrainą. Nie ma żadnych przeszkód - powiedział minister Tomasz Siemoniak.

       Obiekty wojskowe:

       - Stephen Mull, ambasador USA w Polsce: jeśli jest zagrożenie dla Polski, będziemy instalować Patriots tutaj. Rozmawiałem o tym niedawno z gen. Benem Hodgesem (dowódca wojsk amerykańskich w Europie - red.) i zapewnił on o gotowości wdrażania ich w razie potrzeby. Wydamy miliard dolarów na zwiększenie infrastruktury wojskowej w Polsce. Kilka milionów dolarów zostanie wydane, na przykład w celu zwiększenia bazy w Łasku. Ambasador dodał, że rozbudowa baz wojskowych pozwoli wysłać wojska amerykańskie szybko. Jak to podano, obecnie istnieje już 5 baz wojskowych USA w Polsce.

       Baza społeczna:

       Jak minister obrony Tomasz Siemoniak wspomniał, 41 rannych żołnierzy ukraińskich, którzy brali udział w "operacji antyterrorystycznej" w Donbasie, było leczonych w polskich szpitalach. Zostali wysłani do Wrocławia, Krakowa i Lublina. Koszt tego zabiegu to 700 tysięcy złotych.

       Polska, jak dowiadujemy się z New York Times, została przeznaczona,  jako  wojskowa  baza logistyczna dla Ukrainy w walce z Rosją. W związku z tym, nie może mieć własnej polityki i na przykład być państwem neutralnym. Polska musi być tym, czym jest teraz - bazą do wojny z Rosją.

       W związku z tym, w międzyczasie w Polsce będziemy mieć do czynienia z "procesami demokratycznymi" wg ukraińskich standardów, które podobnie jak w państwie Sorosa, powinny być zastosowane jako przykład. Typowe cechy tych "procesów demokratycznych" to: destabilizacja, upadłość i wyludnienie kraju. Obserwujemy to w Polsce od ładnych kilku lat.

       Jeśli by Polska miała własną politykę zagraniczną, to USA straciłoby swoje ważne wojskowe zaplecze socjalne i gospodarcze. Tak więc, mimo protestów dużej części polskiego społeczeństwa, rząd twierdzi, że wykonuje te polecenia w trosce o dobro swoich obywateli. Pytanie raczej powinno się postawić w inny sposób: dlaczego jedna kolonia USA nie ma wsparcia innej kolonii USA w walce z wrogiem USA? A tak naprawdę chodzi o przejęcie bogactw naturalnych i przygotowanie miejsca do lądowania dla 5 milionów Chazarów z Izraela [wojna o wodę]. W związku z tym, protesty części polskiego społeczeństwa, dotyczące zaangażowania w konflikt na Ukrainie, nie mają większego znaczenia.   

       Oba rządy: na Ukrainie i w Polsce, nie reprezentują woli swoich obywateli, zamiast tego postępują one zgodnie z instrukcjami swoich przełożonych po drugiej stronie oceanu.

       Dlatego mamy rozmaite inicjatywy na przykład p. Petru, byłego pracownika konsorcjum Rothschilda.

       Jest to konsekwencją wojny informacyjnej, która już doprowadziła do sytuacji, w której pojęcia takie jak: demokracja, wolność słowa i wartości europejskie zostały zawłaszczone przez tych, którzy kontrolują narrację przez ich korporacyjne media. Dziś nikt nie jest zaskoczony tym, że neonaziści, rasiści i islamscy ekstremiści walczą u boku sił ukraińskich - nikt nawet nie pyta, dlaczego - podczas gdy inni wciąż nie wierzą. A jeśli tak, to oni walczą o "demokrację i wartości europejskie". 

       Taka sytuacja powoduje, że konflikt pomiędzy dużą częścią polskiego społeczeństwa i polskiego rządu oraz rządu Ukrainy wzrośnie. Polski rząd otwarcie popiera reżim neobanderowców na Ukrainie. Tymczasem duża część polskiego społeczeństwa nie chce umierać za ludzi, którzy oficjalnie czczą tych, którzy nie tak dawno temu mordowali ich rodziny. Jako przykład, odsyłam do Wołyńskiej Masakry, w której zginęło około 200 tysięcy polskich cywilów w taki sposób, że bestialstwo ich mordów przez Ukraińców nawet trudno sobie wyobrazić. Sprawcy masakry na Wołyniu na Ukrainie są oficjalnie uznani za bohaterów. Dlatego pogłębia się różnica między ludźmi i rządem. Objawy tego są już widoczne.

 

       Poniżej podaję już istniejące bazy wojskowe USA w Niemczech,  jedynym kraju [oprócz Japonii], w którym stacjonują wojska okupacyjne od 1945 roku.

 

       Bazy wojskowe USA w Niemczech: Ansbach, Babenhausen, Bamberg, Baumholder, Bad Aibling, Bad Kissingen, Bad Nauheim, Buedingen Darmstadt, Dexheim, Garmisch, Gelnhausen, Giebelstadt, Giessen, Grafenwoehr, Hanau, Heidelberg, Hohennfels, Illesheim, Kelley Koszary, Kitzingen, Mannheim, McCully Barraks, Neubrucke, Panzer Kaserne, krosowe Koszary, Ramstein, Schweinfurt, Vilseck, Vogelweh, Wiesbaden.

       W związku z wojną na Ukrainie tworzenie baz w Polsce jest tylko i wyłącznie skróceniem linii zaopatrzenia.

 

       W tej sytuacji należy się spodziewać dalszych ograniczeń realnych wydatków na Służbę Zdrowia, oświatę itd. Widocznym objawem będzie wydłużanie się kolejek do lekarzy i wzrost cen leków.

 

 

www.veteransnewsnow.com/2015/02/20/515745

www.deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2014/12/02

www.nakadecapitalism.com/2014/12/

www.veteranstoday.com/author/engdahl/ 02 stycznia 2015

www.info.kopp-verlag.de/hintergruende/europa/

www.veteranstoday.com/author/admin/ 12 luty 2015.

www.thelibertybeacon.com/2015/02/19/cia

http://www.polishclub.org/2013/07/19/dr-jerzy-jaskowski-jak-oglupiac-ludzi-na-przykladzie-lokalnej-prasy-czesc-2/

http://www.polishclub.org/2013/07/12/dr-jerzy-jaskowski-dlaczego-mieszkancami-kraju-nad-wisla-tak-latwo-mozna-manipulowac-czesc-3/

http://www.polishclub.org/2013/07/10/dr-jerzy-jaskowski-dlaczego-mieszkancami-kraju-nad-wisla-tak-latwo-mozna-manipulowac-czesc-2/

http://www.polishclub.org/2013/07/09/dr-jerzy-jaskowski-dlaczego-mieszkancami-kraju-nad-wisla-tak-latwo-mozna-manipulowac/

http://www.veteranstoday.com/2015/04/09/neo-poland-natos-logistics-base/Montaż:   Jim W. Dean i   Erica P. Wissinger

http://www.veteransnewsnow.com/2015/02/08/515181europe-wary-of-us-all-options-threat-to-russia/

http://www.veteransnewsnow.com/2015/01/26/514868merkel-as-soft-cop-in-false-flag-offensive-on-russia/

http://www.veteransnewsnow.com/2015/03/13/516199natos-shadow-of-nazi-operation-barbarossa/

http://www.polishclub.org/2015/01/03/dr-jerzy-jaskowski-nauczanie-powszechne-wojny-bankierow/

http://www.polishclub.org/2014/09/29/dr-jerzy-jaskowski-urojone-wojny-world-war-e/

http://wolnemedia.net/author/dr-jerzy-jaskowski/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/07/dr-jerzy-jaskowski-ukrainskie-zamieszanie-czy-brak-elementarnej-wiedzy/

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=16491&Itemid=119

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=16720&Itemid=119

 

Gdańsk 28.XII.2015r.

kontakt. jerzy.jaskowski@o2.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.