Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 53 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Jaśkowski 15 II arrow Ogłupiania Polaków ciąg dalszy. Emigranci? Imigranci? Migranci. KOSZTY.
Saturday 26 September 2020 13:34:47.30.
migawki
 

  26.09.20 Bielsko Biała – comiesięczna Msza święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

26.09.20 Kielce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Ogłupiania Polaków ciąg dalszy. Emigranci? Imigranci? Migranci. KOSZTY. Drukuj Email
Wpisał: dr J. Jaśkowski   
30.12.2015.

Ogłupiania Polaków ciąg dalszy. Emigranci? Imigranci? Migranci. KOSZTY.

 

 

 Z cyklu : „Listy do Wnuczka L-79”

 

dr J. Jaśkowski

 

 

Wnioski z historii cywilizacji bizantyjskiej:

       Kiedy zatrudnienie na posadzie urzędniczej staje się celem,

       Kraj staje na krawędzi upadku.

 

       „Jak kłamstwo nie działa, trzeba wymyślić jeszcze większe kłamstwo”.

 

 

  

Kochany Wnuczku!

 

       Jak już to Tobie pisałem w jednym z poprzednich listów, nagle jak cegłą z nieba spadła na społeczeństwo informacja o emigrantach [dla nas –to imigranci, bo wjeżdżają. A naprawdę to migranci, bo se jeżdżą.. Dalej piszę więc „migranci” MD]  .

       Od co najmniej 1992 roku masowo do Europy sprowadzano migrantów i choć nie pytano o zdanie mieszkańców Europy, żadnego larum nie było. A tutaj w połowie 2015 nagle wszystkie media głównego nurtu dezinformacji zaczęły straszyć migrantami. Nie było to specjalnie trudne, ponieważ media należą do jednej grupy kapitałowej.

 

       Jednym z głównych aktorów zaangażowanych w tą akcję sprowadzania ludzi z Afryki i Azji Mniejszej do Europy był niejaki George Soros.[ (węg. György Soros, właśc. György Schwartz –viki md]

       Kariera tego pana rozpoczęła się w późnych latach 1940, kiedy to brał czynny udział w „spieniężaniu” majątku 300 000 Żydów, „ewakuowanych” z Węgier do Auschwitz. Czyli ma doświadczenie z emigrantami. Musiał mieć duże atuty w „rencach” albowiem wywiad brytyjski przyjął go bez zastrzeżeń i zapewnił mu całkowitą ochronę. Nikt go nigdy o antysemityzm nie oskarżał. Człowiek musiał się dobrze spisywać i umieć robić interesy, skoro jego firmy rozwijały się bez problemów w różnych krajach. Nie jest to możliwe bez pomocy służb specjalnych w żadnym kraju.

 

       Otóż informacje wychodzące od p. Sorosa [przypomnę: właściciela Fundacji Batorego w Polsce i autora zmian po 1990 roku, które kosztowały go 100 milionów dolarów, jak sam twierdził, Polska straciła majątek rzędu ponad 100 miliardów], jednoznacznie wskazują na finansowanie obecnych zawirować w tej części Europy. Bez wątpienia to m.in. jego działania i propaganda stały za atakami rozmaitych band najemników w Syrii.

       Pan Soros twierdzi, że Unia Europejska musi przyjąć co najmniej milion emigrantów rocznie i zapewnić im przyszłość. P. Soros stwierdza bezdyskusyjnie, że UE musi przeznaczyć co najmniej 15 000 euro na jednego emigranta, ubiegającego się o azyl, w okresie pierwszych dwu lat, na pokrycie opieki zdrowotnej i kosztów kształcenia tych emigrantów. Wynika z tego, że będzie to co najmniej 30 miliardów euro od państw, które już borykają się z dużym kryzysem ekonomicznych i których zadłużenie systematycznie wzrasta. A przy okazji powstanie biblijna wieża Babel. Wystarczy popatrzeć na obraz sytuacji w Grecji, czy na Cyprze.

 

       Bez wątpienia skutkiem będzie wzrost znaczenia urzędników brukselskich, przez nikogo nie wybieranych. Czyli będzie to tworzenie nowych miejsc pracy dla swoich, posłusznych Biologicznych Robotów! Widzimy to wyraźnie w Polsce. Liczba urzędników MOPS-ów przekracza już 170 000, a średnia pensja urzędnicza to ponad 6 000 złotych. Urzędnicy owi mają pod swoją opieką koło 1 miliona ludzi, czyli mają dwa razu mniej podopiecznych, aniżeli statystyczna pielęgniarka na oddziale zabiegowym. Sam musisz zrozumieć, o co tutaj chodzi. I ile to miliardów wypływa z budżetu na nic.

       Pan Soros ma o wiele więcej takich cudownych pomysłów, jak oskubać mieszkańców Europy. P. Soros proponuje mianowicie, aby państwa europejskie przeznaczyły co najmniej 10 miliardów euro na pomoc dla Turcji, Libanu i Jordanii, w związku z migrantami. Trzeba przecież stworzyć bezpieczne kanały przerzutu tych ludzi przez Grecję, czy Włochy.

       Oczywiście pojawia się coraz więcej głosów tzw. mędrców, popierających akcje „migracyjne”. Ostatnio nawet biskupi w Polsce namawiają do przyjmowania migrantów. Taki biskup Nycz, wykorzystując ambonę głośno nawołuje  do przyjmowania migrantów. Ciekawe jednak, dlaczego przez ostatnie ćwierć wieku nie było ŻADNYCH AKCJI EPISKOPATU dla sprowadzania Polaków ze wschodu?

 

       Sprawę częściowo wyjaśnia brak dekomunizacji w Kościele i grupowe głosowanie Episkopatu. W grupowym głosowaniu decyduje większość i od razu uzyskuje się odpowiedź, ilu jest kapłanów, a ilu oddelegowanych pracowników służb pionu politycznego.

 

       Ciekawe badania tych entuzjastów migrantów przeprowadził Władimir Shalak. Naukowiec ten przeanalizował 19 000 internetowych wpisów związanych z uchodźcami, jakie ukazały się w Niemczech. 

       Badania wykazały, że aż 93 % wpisów popiera politykę przyjmowania migrantów i udzielania im gościnności. W czym więc tkwi problem?

 

       Ano jak zwykle, nie ma nic jasnego w tak przedstawionym wyniku. Problem tkwi w tym, że te wpisy produkowane są w USA i Anglii. To te dwa kraje są w głównej mierze odpowiedzialne za obecną sytuację zarówno w Syrii, jak i Libii i innych krajach arabskich. Czyli rządy tych dwóch krajów wywołują zamieszki i mordują lokalną ludność poprzez swoje najemne ugrupowania, typu Al – Kaida, czy ISIS oraz inne niezliczone gangi, takie jak Boko - Haram w Kenii. Bandy te przez cały czas, w Syrii ponad 5 lat, nie są odcinane od elektronicznego przepływu bankowego, który w przeciągu 2 tygodni doprowadziłby do ich likwidacji.

       Władimir Shalak po przeanalizowaniu 5704 wpisów  wykazał, że 80% spośród nich chwali Niemcy, jako najbardziej  właściwy kraj dla emigrantów. 12% wymienia na drugim miejscu Austrię.

       Problem powstał, kiedy okazało się, że ponad 40% tych wpisów pochodzi z USA, Wielkiej Brytanii, czy Australii. Tylko 6.4% wpisów pozytywnie odnoszących się do migrantów pochodziło z Niemiec. Ale!

 

       Poniżej podaję już istniejące bazy wojskowe USA w Niemczech, jedynym kraju oprócz Japonii, w którym stacjonują wojska okupacyjne od 1945 roku.

       Bazy wojskowe USA w Niemczech: Ansbach, Babenhausen, Bamberg, Baumholder, Bad Aibling, Bad Kissingen, Bad Nauheim, Buedingen Darmstadt, Dexheim, Garmisch, Gelnhausen, Giebelstadt, Giessen, Grafenwoehr, Hanau, Heidelberg, Hohennfels, Illesheim, Kelley Koszary, Kitzingen, Mannheim, McCully Barraks, Neubrucke, Panzer Kaserne, krosowe Koszary, Ramstein, Schweinfurt, Vilseck, Vogelweh, Wiesbaden.

       W tym kontekście te 6 % wpisów to pestka.

 

       P. G. Soros jest również fundatorem takiego tworu, jak Europejska Rada Stosunków Zagranicznych ECFR.

       Organizacja ta określana jest mianem Think –Tanku, czyli po naszemu grupy ekspertów - doradców. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z ekspertyzami. Chodzi po prostu o to, aby uzasadnić jakieś tam pomysły oskubywania lokalnej ludności, w sposób przez nią akceptowalny. Czyli trzeba nawrzucać im tyle głupot, aby nie dostrzegli głównego tematu, czyli okradania.

       Nie jest to specjalnie trudne, ponieważ w całej Europie wprowadzono powszechny rządowy system edukacji, który tak naprawdę jest systemem ogłupiania młodych ludzi. Zamiast uczenia ich myślenia i kojarzenia, tresuje się ich na bezmózgich wykonawców poleceń, czyli Roboty Biologiczne. 

 

       Robot Biologiczny jest zdecydowanie tańszy od automatu, nie wymaga napraw, a zużyte można spokojnie chować pod ziemią w recyklingu.

 

       W Polsce widzieliśmy to po kolejnych reformach edukacji, na przykład po likwidacji matematyki na maturze, co zafundował młodzieży p. Roman Giertych. Dalsza jego kariera wyraźnie wskazuje na kierunek przepływu informacji.

       Najnowsza Dyrektywa UE 51/2001 mówi, że jeżeli Europa chce, aby ludzie nie tonęli, to powinna im pozwolić na latanie. Wyjaśnia to chyba wszystko. 

 

       Przeznaczone pieniądze muszą przepłynąć przez banki. Czyli zostaną odpowiednio zredukowane jako koszta. Zakup biletów lotniczych to są nowe koszta. Czyli musicie nam zapłacić. Oczywiście pieniądze znowu przepłyną przez banki. I tak bez końca, a na wszystkim „rence” trzyma ta sama grupa kapitałowa. 

 

       Jedną z takich znanych organizacji wspieranych przez G. Sorosa jest Avaaz. Już od 2007 roku zajmuje się promocją wybranych polityków, zgodnie ze wskazaniami Departamentu stanu USA. Avaaz odegrał kluczową rolę w wypromowaniu strefy zakazu lotów nad Libią i obecnie nad Syrią. Strefy te pozwalają na swobodne działania rozmaitego rodzaju bandom.

       Podobną rolę w tych konfliktach spełnia Amnesty International. Dyrektor wykonawczy, p. Suzanne Nossel, w 2013 roku przeszła do Amnesty z Departamentu Stanu. W tym samym czasie rozpoczęła się aktywizacja band w Syrii. Oczywiście zbieżność jest zupełnie przypadkowa. P. S. Nossel pełniła wysoką funkcje w Departamencie, była zastępcą asystenta sekretarza stanu.

       Jak wiadomo, Human Right Watch odegrało istotną rolę w dezinformacji na temat Syrii. Przykładem takich dezinformacji było nagłaśnianie sprawy użycia gazów trujących, rzekomo przez wojska rządowe, a okazało się, że to właśnie bandy ISIS, finansowane przez CIA, używały tych gazów. Proszę sobie przypomnieć te informacje w polskojęzycznych mediach. Jakim to świętym oburzeniem gdakały te paniusie z ekranów.

 

Reasumując.

       Ostatnie pięć lat zamieszek na Bliskim Wschodzie i Ukrainie to realizacja doktryny wprowadzonej w 1992 roku. Autorem tej doktryny był Paul Wolfowitz, asystent sekretarza Stanu. Otóż niesławny p. Wolfowitz wymyślił tzw. uderzenie prewencyjne bez zgody Rady Bezpieczeństwa ONZ. Jak to podano w pewnym filmie o WTC, trzeba kogoś kopnąć w d.... aby wiedział kto tu rządzi. Wolfowitz to ten facet, który czesał sobie włosy, oblizując grzebień.

       Oczywiście p. Soros jest tylko dyrektorem wykonawczym tej korporacji. Wyraźnie widzimy to po karierach innych takich osobników. Pani Albrigth tak głośna w czasie mordowania Jugosłowian, obecnie jest dyrektorem korporacji eksploatującej największe w Europie kopalnie srebra i uranu koło Kossowa. Pani Condoliza Rice tak dzielnie walcząca ze złym Sadamem H., obecnie pełni funkcję dyrektora korporacji eksploatującej ropę naftową w Iraku.

 

       Z rodzimych aktorów sceny politycznej p. Kwaśniewski – Stolzman, pełniący aż przez dwie kadencje funkcje namiestnika w Polsce i podpisujący przymus udziału Polaków w aneksji Iraku, pełni obecnie funkcję członka Rady Nadzorczej przemysłu energetycznego Ukrainy. W tej samej Radzie siedzi syn szefa CIA.

 

       Piszę o przymusie udziału Polaków, ponieważ ani jedna sesja sejmu przez ostatnie 20 lat nie była poświecona celowości brania przez Polskę udziału w mordowaniu broniących swojej ziemi Arabów. Ani w Iraku, ani w Afganistanie. Także żaden z kolejnych rządów nie podał nigdy do publicznej wiadomości jakie zyski, jakie straty poniosło państwo polskie z tytułu tej wojny. I jakie będziemy płacili odsetki z powodu utraty takich rynków zbytu w imię........

       A koszt bezpośredni to ponad 6 miliardów dolarów za sam Irak. Nie licząc setek rannych i inwalidów.

       Teraz rozumiesz chyba, dlaczego nie starcza na opiekę medyczną i oświatę. Najemnicy biorący udział w tych akcjach  otrzymują odpowiednio od ponad 1000 do 5000 dolarów miesięcznie. 

I po co nam to było/jest?

 

http://www.polishclub.org/2015/07/27/dr-jerzy-jaskowski-trzej-tenorzy-czyli-krotko-o-ukrainie/

http://www.prisonplanet.pl/polityka/kryzys_uchodzcow_czy,p1916667456

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/gardasil_czyli_jak,p1987094490

http://www.fronda.pl/blogi/nie-jestesmy-z-tego-swiata/jerzy-jaskowski-ukraina-zydowsko-chazarski-kaganat-remarke,40492.html

http://narodowyszczecin.pl/index.php/archives/14995

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/06/13/george-soros-przyznal-sie-publicznie-do-odpowiedzialnosci-za-zamach-stanu-i-masowe-morderstwa-na-ukrainie/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/dr-jerzy-jaskowski-twory-zwane-panstwem-a-nowe-choroby/

http://tagen.tv/vod/2015/12/swiat-jest-inny-odc-19-nie-ma-juz-medycyny/

http://tagen.tv/vod/serie/swiat-jest-inny/

http://thenewsdoctors.com/why-wwiii-is-on-the-horizon-dr-paul-craig-roberts/

http://thenewsdoctors.com/a-call-for-proof-on-syria-sarin-attack-veteran-intelligence-professionals-for-sanity/

http://www.cpa-iraq.org/bank/banking_pager.html

http://www.globalresearch.ca/the-federal-reserve-cartel-the-eight-families/25080

Gdańsk 30.XII.2015 r.  jerzy.jaskowski@o2.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.