Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 16 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Kokos - 16 arrow Zdelegalizować lożę B'nai B'rith Polin
Sunday 31 May 2020 06:07:04.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Zdelegalizować lożę B'nai B'rith Polin Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Kokoszkiewicz   
01.01.2016.

Zdelegalizować lożę B’nai B’rith Polin

 

http://www.wyszperane.info/2015/12/29/zdelegalizowac-loze-bnai-brith-polin

za:  http://wsercupolska.org/wsp1/index.php/komentarz-polityczny/7248-7248

 

 – Mirosław Kokoszkiewicz (Kokos26)

„Trzeba utemperować poczynania duchownych względem władz RP” – stwierdził na łamach „Polityki” „autorytet mianowany”, prof. Jan Woleński z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Oczywiście pretekstem do „utemperowania duchownych” mają być te słowa ks. prof. Wojciecha Góralskiego z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego zamieszczone w „Naszym Dzienniku”:

– Głosowanie za ustawą in vitro i podpisanie jej przez prezydenta, to ewidentny publiczny grzech ciężki. […] W tej sytuacji mamy obowiązek przypominania tym, co poparli in vitro, że nie mogą przystępować do Komunii św.

Swój apel Woleński skierował do rządu zagrzewając go do ostrej reakcji. Jakiej? No cóż Woleński to były towarzysz z PZPR, a dzisiaj jeden z członków i założycieli żydowskiej loży „B’nai B’rith Polin”, której członkiem jest także nasz „ulubieniec”, profesorek Jasio Hartman – również wykładający na Jagiellonce.

Być może marzy im się aresztowanie całego Episkopatu i wywiezienie do Arłamowa?

To nie przypadek, że członkowie tej żydowskiej loży wyspecjalizowali się w atakach na polski Kościół, a w szczególności na oOjca dr Tadeusza Rydzyka i jego dzieła. Przypomnijmy komunikat zamieszczony w 2007 roku na stronie ambasady USA w Warszawie z okazji reaktywowania w Polsce loży „B’nai B’rith”:

9 września przy okazji otwarcia nowej loży B’nai B’rith w Warszawie ambasador Victor Ashe spotkał się z działaczami tej organizacji – prezesem Moishem Smithem i wiceprezesem Danem Mariaschinem. Omówiono m.in. sprawę ustawodawstwa dotyczącego zwrotu mienia oraz kwestie związane z Radiem Maryja i Telewizją Trwam. Otwarcie warszawskiej loży B’nai B’rith oznacza odrodzenie się tej organizacji żydowskiej w Polsce po niemal 70 latach nieobecności.”

Jak więc widzimy cele tej zdelegalizowanej przed wojną przez prezydenta Ignacego Mościckiego antypolskiej i antykatolickiej organizacji zostały zdefiniowane już na samym wstępie i omówione w ambasadzie obcego mocarstwa.

Apelujmy więc do nowo wybranego prezydenta i przyszłego rządu o zdelegalizowanie piątej kolumny, jaką jest ta żydowska organizacja. Czy będzie stać was na odwagę, jaką mieli przedwojenni polscy politycy? Będziecie mieli wielką szanse naprawić swój własny błąd popełniony osiem lat temu.

Mirosław Kokoszkiewicz (kokos26)

Zmieniony ( 01.01.2016. )
 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.