Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 59 gości
S T A R T arrow SKARBONKA...CZYTAJCIEŻ
Tuesday 04 August 2020 16:48:31.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Migawki 16 Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
01.01.2016.

Bezsilność zupełna?? Czy bezczelność?? Skazanie ludzi ze „spisku kelnerów”, a wypuszczenie na Ukrainę sprawcy miliardowych oszustw przy autostradach, nie ściganie „sprzedających budżet” za „osobę ministra”. Czyżby rząd Szydło ujawniał swe przedwyborcze umowy ze zbrodniarzami? To nie chodzi o ośmiorniczki, lecz o POLSKĘ, pani premier! A ci "kelnerzy" powinni dostać od Pani choć bukiet kwiatów, a nie iść do kicia!

==============

 

30 grudnia: pokazują w TVP obrzydliwe, prostackie i chamskie dekoracje do Sylwestra TVP2 w Zakopanem. Tamże mizdrzą się nudne panie sprzed pół wieku. To nie bezguście, to szkoła anty-guścia!!

 

Mail’em: Kiedy oglądałem w tv, jak kameleon w okrągłym kapelusie wsiadał do pociągu do Zakopanego, przeczuwałem jakąś prowokację. I rzeczywiście, nie myliłem się. Dzisiaj rano pokazali scenę w pełnej krasie. To jest ogromny symbol menory. Chyba wyślę gratulacje kurasowi.

===============

Spuśćcie nam na ziemskie niwy Zbawcę z niebios, obłoki!
Świat przez grzechy nieszczęśliwy woła w nocy głębokiej,
Gdy wśród przekleństwa od Boga czart panował, śmierć i trwoga,
A ciężkie przewinienia  zamkły bramę zbawienia.

Ale Ojciec się zlitował nad ciężką ludzi dolą.
Syn się chętnie ofiarował, by spełnił wieczną wolę.
Zaraz Gabryjel zstępuje i Maryi to zwiastuje,
Iże z Ducha Świętego pocznie Syna Bożego.

Panna przeczysta w pokorze wyrokom się poddaje,
Iszczą się wyroki Boże, Słowo Ciałem się staje.
Ach, ciesz się, Adama plemię, Zbawiciel zejdzie na ziemię!
Drżyj, piekło, On twe mocy w wiecznej pogrąży nocy.

Oto się już głos rozchodzi: Wstańcie bracia uśpieni!

Zbawienie nasze nadchodzi, noc się w jasny dzień mieni.

Precz odtąd dzieła niecnoty! wylęgnione w śród ciemnoty:

Niech każdy z nas w przyszłości, zbroję wdzieje światłości.

==================

Ich wünche Ihnen Gutjahr! Richard!

Nawet kot sprzątaczki, drzemiący na wycieraczce, potrafi w 0.5 -0.8 sekundy celnie strzelić.

===========

Spokojnie, to tylko rewolta-pogróżka SB i WSI, nie o siebie zresztą, bo Szefowie się uwłaszczyli dawno. O "honor" rabusia: naszym nie obniżajcie emerytur! Dopiero, gdy rząd będzie chciał realnie otworzyć np. Zbiór Zastrzeżony IPN, to będzie prawdziwa „walka o demokrację”. Oby rząd był na to lepiej przygotowany.

 

Historia, jak zwykle, parodiuje tragedię (obalenie rządu Olszewskiego przez oficerów prowadzących Bolka 4. VI.1992) przez farsę „rewolty 1000 kanapek” i malowniczo położonego lewaka-męczennika. Pamiętajmy jednak „tigra”!!

Namawiam do zebrania się Polaków pod Sejmem i pieśni adwentowych, modlitw, dzielenia się opłatkiem.

 

Pamiętajmy, że kontr-rewolucja to jest proces przeciwny do rewolucji, nie zaś rewolta w przeciwnym kierunku.

 

W Polsce katolickiej Metropolita warszawski powinien zarządzić procesje z parafii, z feretronami i obrazami Świętych i modły za pomyślność Ojczyzny pod Sejmem. To samo powinien polecić Ojciec Dyrektor katolickiego Radia. A proboszczowie mogą przecież spontanicznie!

 

Nowa, burzliwie rozwijająca się połać internetu, #CIAMAJDAN.

===================

18.12 Siedlce, Poznań, Zamość – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

 w niedzielę

SIEDLCE  – w katedrze Msza Święta za Ojczyznę o godz. 13-tej, po niej Pokutny Marsz Różańcowy.

POZNAŃ –  godz. 12.30 Msza Święta za Ojczyznę w Sanktuarium Bożego Ciała przy ul. Krakowskiej. Po Mszy Świętej 48. Pokutny Marsz Różańcowy. Zakończenie u Ojców Franciszkanów w Sanktuarium Matki Boskiej w Cudy Wielmożnej na Wzgórzu Przemysła.

ZAMOŚĆ –  o godz. 17-tej – w Kościele Rektoralnym Świętej Katarzyny, ul. Kolegiacka 3. Msza Święta za Ojczyznę a po niej Pokutny Marsz Różańcowy.

======================

11 grudnia – Biłgoraj, Warszawa – comiesięczna Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy

Nasza Ojczyzna jest wciąż zagrożona ( choćby na 13 grudnia zaplanowane są wspólne manifestacje „opozycji” i pracowników dawnej komunistycznej Służby Bezpieczeństwa, a przecież wielu z nich to kiedyś  oficerowie prowadzący ludzi obecnej „opozycji”).

Rządy są w rękach ludzi już w przeszłości wielokrotnie skłaniających się do ustępstw i kompromisów! Potrzebują tak jak i my – umocnienia, odwrócenia się od dawnych nawyków i grzechów, potrzebują wierności Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, inaczej wszystko runie i zamiast zwycięstwa będzie kolejna klęska, na która nas nie stać!

W Biłgoraju, w każdą drugą niedzielę miesiąca w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny o godz. 18-tej Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy.

Warszawa – Msza św. u Matki Bożej Łaskawej o 16-tej, początek marszu ok. 17-tej.

=====================

Ach! Ciesz się, Adama plemię, Zbawiciel zejdzie na ziemię;

Drżyj, piekło, On twe mocy w wiecznej pogrąży nocy.

Oto się już głos rozchodzi: Wstańcie, bracia, uśpieni!

Zbawienie nasze nadchodzi, noc się w jasny dzień mieni.

Precz odtąd dzieła niecnoty, wylęgnione wśród ciemnoty:

Niech każdy z nas w przyszłości zbroję wdzieje światłości.

 Z pieśni adwentowej

===================

Wybory samorządowe zostały sfałszowane. Są na to DOWODY, w tym matematyczne, czyli nie do podważenia. Ogromne pieniądze są przewalane w „samorządachdo kolesiów. Ludzie biednieją, widzą – a przez to zaufanie do rządu maleje. Czemu więc rząd nie nakazał nowych wyborów jak najprędzej?

=================

W Państwie Polskim - króluj nam Chryste !

 

….Łagiewnickie przyjęcie Chrystusa Króla Miłosierdzia jest kolejnym krokiem na drodze ku intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski, o co proszą swoich pasterzy polskie owce, rozradowane widokiem pasterzy idących za nimi….

=================

Katolicko – żydo – patriotyczna masoneria z kotylionem Brąka na piersi.. A naszymi miliardami [> czterech, teraz ciutkę przez St. Nowaka] oddanymi czekoladowemu Żydowi, też z ukraińskim paszportem  - pasie się zbankrutowany rząd obrabowanej Ukrainy. Słudzy lóż, вместе amerykańskich i tych rządzących pijaczkami i defraudantami z UE. Min. Błaszczak oświadczył właśnie [publicznie!!] że jest tak dobrze, bo „rząd poważnie traktuje swe obowiązki”.Polacy się bogacą - dzięki dziedziczeniu”... pisze jakaś idiotka w Rzepie. Zupełnie smaku nie mają, by podobne komunały i brednie wygadywać? Oczywiście, głosowałem, głosowaliśmy na totych. „Mniejsze zło”, jak powiadał Margulis, matrioszka.

Czyż nie czas, by się obudzić, otrząsnąć?? Boże!!

=======

13 listopada, NIEDZIELA, Warszawa – Msza Święta za Ojczyznę oraz Pokutny Marsz Różańcowy.

Trasa naszego comiesięcznego Pokutnego Marszu Różańcowego: Z Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej [ok 17-tej, po Mszy św. o 16-tej] idziemy przez pl. Zamkowy, Krakowskim Przedmieściem, w  ul. Świętokrzyską by modlić się na Różańcu Świętym pod siedzibą Ministerstwa Finansów, później pod siedzibą TVP na pl. Powstańców Warszawskich, gdzie mieszczą się główne studia propagandy i dezinformacji publicznej (od dziesięcioleci siejących nienawiść oraz kłamstwa). To ostatnie - niestety - trwa...

=========================

11 Listopada jak co roku otoczymy Sejm RP Różańcem Świętym!

Msza Świętą za Ojczyznę o 10-tej w kościele św. Aleksandra. Po Mszy Świętej - pod sejm i senat RP. Trzykrotnie okrążymy z Różańcem sejm, by mury obojętności runęły, jak w Jerycho. W tym roku szczególnie będziemy modlić się o zwycięstwo w walce o pełną obronę życia. Zapraszamy ruchy obrony życia, stowarzyszenia i organizacje katolickie oraz wszystkich Rodaków.

 Bolesne, że „nowa” TVP, tak samo jak te stare, przy omawianiu licznych pochodów, nie zauważa tej MODLITWY.

===============

Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł i komisarz KE Andriukaitis podczas konferencji 27 października zaszczepili się przeciw grypie. Prosimy, ministrze, w TV o badanie prostaty per recto! - Czy są już może dostępne szczepionki przeciw demencji?

 

Relacja świadka, pewna: Było pięciu kandydatów na ministra. Wybrano NAJGŁUPSZEGO.

 =================

 

Móżdżek kury ciągle decyduje o „zmianie czasu”. Może „dobra zmiana” choć TO potrafi powstrzymać?

================
Merci Wallonie! Stop CETA

Pomódlmy się, by masoni i pedryle ich nie zgwałcili! Niech i inny rządy się OBUDZĄ ! Czwartek: "Canadian spokeswoman says PM won't fly to Brussels today..."

Po południu: Jednak zgwałcili, biedronie... A Beatka Sz. nawija na patyk, że „nie będziemy wprowadzać żadnych zaleceń, które są niezgodne z interesem polskiego państwa i obywateli”...

===============

KURA i jego ekipa w TVP [P-radio też..] namolnie nagłaśnia, więc propaguje kolejne demonstracje Zła, jałowego „oburzenia”, demoralizacji, sterowane i finansowane spoza Polski, a przyciągające nielicznych. Przemilcza manifestacje za życiem, za prawdą, jak ostatnio w Łomży, Opolu i Warszawie. Bezczelna promocja Janka Kibucnika na Janosika Warszawy ma zapewne na celu ostateczne zrealizowanie hasła ich dziadków „Wasze ulice, nasze kamienice”. Media narodowe powinny nagłaśniać Dobro, walczyć po jego stronie, nie zaś rozdzielać swą siłę „po równo”, między dobro i zło.

-----------------

Pod naporem wydarzeń zmieniam czołówkę. Nie wynika z tego, że poprzednia przestała być aktualna. Jest zresztą pod „Migawki 16”.

===========

Posypało się u mnie trochę sprzętu. A ORANGE zaczął więcej zdzierać za łącze. Może ci spośród ok. 100 tysięcy czytelników, którzy pomyśleli czasem: „no... może kiedyś coś mu wpłacę...” - teraz to ZREALIZUJĄ? Paru osobom wpłacającym regularnie do Skarbonki [jest z lewej i z prawej] bardzo dziękuję!

==============

PiS [Porozumienie i Socjalizm??] rozpoczyna uroczyście program Mieszkanie +. Przed trzema dziesięcioleciami przeżywałem program socjalistów francuskich – habitation à loyer modéré (HLM). Dzielni budowniczowie okazali się pazernymi mafiozami, a bloki waliły się z braku cementu w betonie, a potem z brudu. "A czy to moje?" - mówiły robole i murzyny i waliły kupy na korytarzach.  Czy „nasi” nauczyli się – choć stosowania hasła  „socjalizm TAK, wypaczenia – NIE ?”.

=================

Nasza Ojczyzna jest zagrożona a rządy są w rękach ludzi skłonnych do ustępstw i kompromisów! Modlitwa na Różańcu Świętym jest ostatnim ratunkiem dla świata. Jest ostatnim ratunkiem dla nas !!

====================

9 października: Biłgoraj i Warszawa - Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

Warszawa - jak zawsze, Msza św. u Mater Gratiarum o 16-tej, Marsz ok. 17-tej. W Biłgoraju, w każdą drugą niedzielę miesiąca w kościele Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny o godz. 18-tej Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy.

=========================

PR1, 30 IX. Wywiad z nowym super-premierem Morawieckim. Wprząc w rozwój. Bezpieczny, stabilny, dobry perspektywicznie, z zaangażowaniem patriotycznym, szerszy kontekst planu Morawieckiego... Tyle o Planie Pięciu Filarów... „Woda z odrobinką różowej farbki akrylowej” – skomentowała młoda.

Wśród „listy życzeń” bredzi coś o elektrowniach jądrowych [przepraszam chorych bredzących w malignie za porównanie z tym panem]. Urzędnik bankowy – a liczyć nie potrafi??

=====================

Mój „masoński” anonimie! Niezależnie, czy ci płacą i ile –zapamiętaj, że ten wyraz pisze się przez ch. Pozdrów Bolka i całą waszą ferajnę. Za to mój lepiej pisać przez ó.

===============

Krucjata Różańcowa za Ojczyznę w Opolu W środę 21 września o godzinie 18, w kościele p.w. Matki Bożej Bolesnej i św. Wojciecha sprawowana będzie Msza Święta za Ojczyznę, a po niej Marsz Pokutny z modlitwą o pomyślność Polski i Polaków przez miasto do Katedry.

=========================

Жизнь стала лучше, жизнь стала веселей. Сталин, И. В., 1935 год.

=============================

 

Mój czwartkowy Gościu: Dwie prawe burty tutki na Smoleńsk - kwestie kluczowe Możesz też zobaczyć  –choć już nie w internecie  [tu skutecznie wycięli – na razie] . Śledztwo smoleńskie w zaułku. CZEMU...  Czytajcie, nie siedźcie we własnym sosie!! 

A dla laików:  41 przesłanek inscenizacji* na Siewiernym oraz: Nie wiemy, jak było, ale wiemy na pewno, co się NIE STAŁO.

===================

11 września Warszawa – Msza Święta za Ojczyznę oraz Pokutny Marsz Różańcowy.

Trasa naszego comiesięcznego Pokutnego Marszu Różańcowego:  Po drodze z Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej [ok 17-tej, po Mszy św.] idziemy przez pl. Zamkowy, Krakowskim Przedmieściem, w  ul. Świętokrzyską by modlić się na Różańcu Świętym pod siedzibą Ministerstwa Finansów, później pod siedzibą TVP na pl. Powstańców Warszawskich, gdzie mieszczą się główne studia propagandy i dezinformacji publicznej (od dziesięcioleci siejących nienawiść oraz kłamstwa).

===============

Czemu obecnie rządzący MILCZĄ o tym, że strajki spontaniczne rozpoczął Lublin? Do Mariana Jurczyka TW „ Święty” i Lecha Wałęsy TW „ Bolek” SB wysłała „doradców”, swoich „intelektualistów”. W Jastrzębiu podpisywał Jarosław Sienkiewicz, co do którego nie ma dowodów, że był TW, ale był to działacz partyjny, którym kierował  KW w Katowicach. W Hucie Katowice w Dąbrowie Górniczej Fabry – również TW. O Magdalence i jej POTWORNYCH skutkach dla nas - usiłują TERAZ zapomnieć? Obecna władza wykazuje więc, że jest kontynuatorem ustaleń anty-polskiej Magdalenki? =====================

Prezydent Warszawy ma rację:

Rabunkowa afera w Warszawie nie może się skończyć na wyrzuceniu trzech kozłów ofiarnych! Należy na przykład posadzić męża pani HGW za zwędzenie w „dobrej wierze” kamienicy ul.  Noakowskiego 16. Oczywiście zaraz potem miła parka „sprzedała w dobrej wierze” jakimś biznes- kolesiom „z Francji”. I juuuuuuż!
===========
Media rozpisują się i gadają o „bitwie warszawskiej”, o rekonstrukcji i konikach. Dlaczego BISKUPI oraz historycy milczą o dwóch Objawieniach Bogomatieri sołdatam? Custos Poloniae ukazała się im [i tylko im] 14  i 15 sierpnia, co  spowodowało ich panikę i ucieczkę.  Gdyby nie ta bitwa, bolszewizm oparłby się już wtedy o Atlantyk. Władze tutejsze głoszą slogany o „bohaterstwie żołnierza”.
Przed wojną wieść o Objawieniach Maryi blokowali masoni u władzy. Po wojnie - komuniści u władzy. Teraz mówi się, że komunistów już tam, ani oczywiście wśród biskupów – nie ma. A trzeciej strony zainteresowanej w tej blokadzie nie widać....
==========================

Panie syndzio, baba z jajami przysła po złoty medal. Tolerancyja, prawda, mo być. Dejcie mu, no nie? Macice się, nieprawda, dorysuje.

======================
14.8. Warszawa – Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy. Zgodnie ze słowami Najświętszej Dziewicy Maryi modlitwa na Różańcu Świętym jest ostatnim ratunkiem dla świata.
======================
Na ryby....  może i na grzyby... Wziął już człowiek amunicję, eksportową śliwowicję,drzwi opatrzył zaś w inskrypcję: "przedsięwzięto ekspedycję" na lwy-by!! - patrzysz samiec, więc go trrrach.. Powrót za tydzień, może... Jeśli dany lew nie będzie szybszy. [pocz. sierpnia]

============================

UUUUfffffffffffffffffffff.......... Pa! pa!  buon appetito, buon pranzo

=================
Jest taki ks. Andrianik, co zdaje się wstąpił do sekty judaisantes i „pnie się” po szczeblach kłamstwa i kariery. Dostał przestrogę od rodziców, gdy jechał na te studia: "Pawełku! Tylko żebyś ty dzieciaku wiary nie stracił". Mimo ostrzeżeń Rodziców pojechał do Rzymu..
==========================================

O, France, fille ainée de l’Eglise! Przybył ci nowy męczennik. Z krwi męczenników wyrasta Wiara.

===============

...a ŚDM: „Młodzież ruszyła w tany i do śpiewów”.  Ludzie na ŚDM z obrzydzeniem słyszeli .. muzykę brutalną i ryk satanistyczny.

Zaś Franciszek o Francji: „łączę się w przerażeniu”. Sic !!
=================
Turniej „Kopa katolikom!”. PR1:  "Na ŚDM zakonnice grają w piłkę nożną". Jaki wynik?

==================

Módlmy się, by Bóg w Trójcy Świętej Jedyny pozwolił Bawarczykom i innym narodom Europy na wybranie rządów broniących swych narodów. Taka obrona jest nietrudna. By narody zauważyły, że rządy masońskie, promujące wymieszanie, tolerancję dla rozbicia [dissolve] i rozboju są zbrodnicze.

====================

W TVP1, po dzienniku, 15-go lipca spytano sobowtóra ks. prof. Cisło, „jak walczyć z terroryzmem”. Odpowiedź: Tak, jak chrześcijanie w Pakistanie i Iraku. Nastawiłem uszu, a tu: Edukacją i szukaniem tego, co wspólne”. Telewizora nie rozbiłem, bo cóż biedne pudło zawiniło, że zapraszają nadętych buców podszywających się pod księży i profesorów. Ale dalej nie słuchałem. Taka polityka medialna...

=================

We Francji trwa od 13 listopada 2015 roku stan wojenny, alarm, wysoka gotowość resortów siłowych. Według mediów, znany policji bandyta, Tunezyjczyk jechał zygzakiem TIR-em po deptaku mordując ludzi przez dwa kilometry. Dlaczego policja, tajniacy nie zabili bandyty na pierwszych 40 metrach tej jazdy? Naprawdę musieli mieć ZAKAZ !

=====================

Ś.p. Jerzy Gieysztor.

Jeden z największych i najofiarniejszych woJOWników, zmarł 10 lipca.

Walczył dzielnie również po zdradzie prowadzących „Ruch Kukiza”.

Msza św. pogrzebowa odbędzie się w sobotę, 16 lipca o godz. 12.30 w kościele św. Klemensa Dworzaka przy Alei Pracy 26 we Wrocławiu.

=============================

Na kogo liczą Polacy, jeśli na Marsze Pokutne błagające o ratunek Custos Poloniae, prawdziwą naszą Hetmankę, przychodzi w Warszawie 50-100 Polaków, katolików?? Czy możemy wątpić, że Ojczyźnie naszej jest  wciąż potrzebna modlitwa różańcowa???

10 lipca Warszawa Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

====================

zwartek siódmego lipca. Warszawa zablokowana, bo na parę dni przyjeżdżają „przywódcy”, by podjąć „ważne decyzje”.  Tymczasem WSZYSTKIE me®dia trąbią, jakie to „decyzje” będą podjęte. Celowo więc uczą nas, że przyjadą marionetki, a decyzje już podjęli „starsi i mędrcy”. To nie niechlujstwo!

====================

Bezczelnie powróciło tsunami kłamstw na temat sowiecko – ubecko – żydowskiej prowokacji zwanej „pogromem kieleckim”. Por. Umarły cmentarz Kąkolewskiego.  Teraz w chucpie udział biorą premier Szydło, rabin Schudrich, prezydent Duda, jakiś biskup. Czy dopisaliście do listy pomordowanych, których nazwiska pojawiły się na chodnikach, dwunastu przypadkowo złapanych Polaków, zamordowanych jako „sprawcy”? Chucpa piekielna. Chcą prawdę zakopać głęboko. Naczelny rabin Polski Michael Schudrich podkreślał, że obchody nie są próbą rozliczenia winnych zbrodni.  A szkoda! Tu cymes: „wspólna modlitwa chrześcijan i Żydów, którą poprowadzi naczelny rabin Polski”. =======================

Panie Morawiecki! Piszę nie do starca-atrapy w sejmie, uwiarygodniającego cię, synku, lecz super-premierze! Min. Vincent Rostowski zwiększył VAT na 23% na lata 2011-13. Obniż wreszcie najpierw na 22%, a może od razu niżej, na 17%! Gospodraka zmieni się w gospodarkę.

=====================

Nie żyje Włodek Kuliński, wielki Polak [Wirtualna Polonia]. Pomódlmy się za jego duszę.

===========================

 

SWISS TUNNEL OPENING CERMONY (DEVIL, SATAN AND LUCIFER)

Dziewięć minut, inne, bardziej realistyczne (demoniczne) ujęcie.

Uncut Occult ceremony at the Opening of World’s longest tunnel near CERN in Gotthard massif.   Godzina.

===================

 

TERAZ, pomódlmy się, by Anglicy, Szkoci, Walijczycy i inni zechcieli uderzyć w to piekielne UE i wyjść.Piątek: WYCHODZĄ. Był to mocny cios w masońską krypę, poniżej linii wodnej. Teraz starajmy się uciec, nim ten sztuczny twór zatonie.

 ===================

 

Aleksandra Rybińska, polska dziennikarka miażdży Merkel i jej politykę w niemieckiej telewizji [napisy polskie, choć z błędami].  Kwadrans

=============

We Francji wynajęci chłopcy gonią za nadętym balonem. Igrzyska.

A grożą im trzej jeźdźcy: Paraliż: Strajki, w tym metra i kolei, blokada rafinerii i elektrowni jądrowych, potop śmieci, czyli CGT – „komuniści”. Terror: W masce islamisty- dzihadysty. Anakonda ze swymi odchodami. Przyzwolenie: OJropa, masony, Makrela. Diabelskie liturgie przy tunelu. Rytuały satanistyczne w tunelu św. Gotarda w obecności "światowych liderów" [ROZSZERZONE]  Taka gra wstępna?  Gotthard: szpiedzy z piekła

=============
To już dzieci wiedzą!

Ci sami ludzie oddają naszą suwerenność w Brukseli.
UE jest tonącym okrętem.

"I właśnie dlatego sądzę, że Unia Europejska musi zostać zniszczona !"

 

 

 

Anakonda (Eunectes murinus). Występowanie: głównie w zlewiskach Amazonki i Orinoko. Jest niebezpieczna dla człowieka. Opisywano przypadki pożarcia człowieka. Jej obecność na lądzie zdradzają wyjątkowo cuchnące ekskrementy.

 ==============

 

Irak, Libia, Jemen, Syria – przed i po „wprowadzeniu demokracji”. the ugly truth

======================

 

Dziś, 8 czerwca 20:12 TVP Info „Minęła dwudziesta”  Grzegorz Braun i Jerzy Targalski, prowadzi Michał Rachoń. 

Cenzury NIE MA; tej ważnej rozmowy też nie ma; są jakieś koty, i te-ka, wyłączyłem głos – to nudy. Przeprosin nie ma; liczą na nasza krótką pamięć i bierność.  Czy się przeliczą?

==============

Teraz ślimaki [winniczki] są najlepsze ! Koło nas można zebrać dwa wiaderka (10 kg) w poranną godzinkę, byle po deszczu. Przepisy, od Rzymskich, przez staro-szlacheckie, do tych z Wandei - pod: Proste wyjścia na czas KOLAPSU   WIDMO GŁODU a Ślimaki u Lukullusa, w kuchni staro-polskiej i w UE  lub  Czas na ślimaki - a la Vendée (Wandea) .   Nadmiar można zamrozić na jesień.

================
<Wzruszające słowa prezydenta pod Monte Cassino: „Gdyby nie polska krew przelana nie byłoby Unii Europejskiej”>
TAK. Wzruszające. Swą głupotą - czy cynizmem?
================================

 

Dwa zwarte oddziały kilkuset policjantów [zobacz !!] pokonały i skuły na ziemi jedną, nieletnią, ale BARDZO GROŹNĄ terrorystkę.  Udawała, że stoi spokojnie!! Taka chytra!! Adamowicz wiedział lepiej! Prowokacje podczas parady w Gdańsku.

==========================

V-premier Piotr Gliński, minister kultury.

Panie Profesorze,  Domagam się, żądamy, by Pan w trybie nagłym odsunął od decyzji szefa TVPKultura, Matyszkowicza. Jego przyzwolenie dla bluźnierstw Gnoje z "nowej" TVP Kultura podnieśli rękę na Pana Jezusa!  jest skandaliczne. Ukarać finansowo, bo taki gnój słów nie zrozumie. Dopiero potem wyrzucić. Wstyd, Ministrze! [posłałem mail’em. MD]

Schetyna: "Wspólnie obrobimy Polskę"

 ===================

Veni, Sancte Spiritus,
Et emitte cœlitus
Lucis tuæ radium

Przybądź, Duchu Święty,
Spuść z niebiosów wzięty
Światła Twego strumień.

 

====================

Uś, jaki skandaaal... Szpiclowanie blogerów.. A szef sRalonu, Janke, musiał o tym wiedzieć, czy uczestniczyć. Teraz – dzielnie „podaje do Prokuratury”. A podaj LISTĘ szpiclowanych – zobaczycie, KTO jest najgroźniejszy dla Układu.

=====================

Drodzy wojownicy Dżihadu! Od czerwca wjeżdżamy legalnie do krajów kafirów. Paszporty tureckie w cenach promocyjnych! Dla bojowników Boko Haram tanie loty czarterowe do Ojczyzny -Turcji. Dla doświadczonych w gwałceniu nieletnich [płeć obojętna] duże ulgi! Nowoczesna broń czeka w skrytkach w Krajach Docelowych. Szkolenia i przewodnicy zapewnieni. Kóz nie zabierać, u kafirów będą dzieciaczki.

=======================

 

Przypominam: 2.01.2016 „niezależna”: Na przełomie stycznia i lutego minister obrony narodowej Antoni Macierewicz odtajni zbiór zastrzeżony IPN zawierający dokumenty służb specjalnych PRL.

====================

W niedzielę 8-go, jak co miesiąc, po Mszy św [16-ta] u Matki Bożej Łaskawej, modlimy się w Marszu Różańcowym za OJCZYZNĘ.

=============

Odwagi, POLSKO!  Maryja Zwycięży! Stop Targowicy!

W sobotę, 7 maja, w katedrze św. Floriana, u Arcybiskupa Henryka Hosera, Msza św. za Ojczyznę o 11-tej.

Po Mszy św. Marsz "Odwagi, POLSKO!"

Powagi i pobożności Marszu strzec będą też młodzi patrioci - Straż Porządkowa.

KOD-ziarze i alimenciarze idą od URM-u na pl. Piłsudskiego, my zaś od katedry  św. Floriana na Stare Miastotrasy się nawet nie zbliżają do siebie (to uwaga dla trzęsących się - ). A dzielna Policja usunie ew. zbirów... Odrobinę odwagi, Grzesiu i Jacku!  I lepszej znajomości Warszawy. Na pampersy dla Was już zbieramy.

=====================

Oni, ci idioci, chcą nas w TVP zanudzić na śmierć (ich, nie naszą !). Ciągle kronika intryg i kłamstw w sejmie, sądach; nas, Polaków, bełkot czy kawior Rzeplińskiego ani jacyś alimenciarze z kucykiem NIE OBCHODZĄ. Dajcie wiadomości ze świata i z Polski! Propaganda budzi odruchy wymiotne. To flaczyska bez oleju ! Łobuzy! Dajcie Isię w TV, nie na kanałach kodowanych. Ci idioci nawet nie wiedza, co znaczy „chleba i igrzysk”.  Odpowiadając na mój list – gęgają coś o „igrzyskach w Rio”!

================

26 kwietnia 1986, 1:23:40, Czarnobyl. Pierwszy pokojowy jądrowy wybuch reaktora w historii.

 

Nawet później agitatorzy pisali: „prawdopodobieństwo stopienia rdzenia [„policzyliśmy”] jest znacznie mniejsze niż 1:100 000 ”. Teraz, szczególnie po Fuku [przecież stopiły się już 4:400 !!! ] mówią „Dawać  pieniądz, te nowsze, które zbudujemy, to dopiero będą bezpieczne!!” Już liczb nie podają.

================

W piątek rankiem, 22 kwietnia, nawiedził naszą parafię [Anin] młody łoś. Przyszedł pobożnie za zakonnicą z głębi osiedla, nie z lasu.... W kłębie ma ok. 180 cm. Waży ze 350 kilo!  Ma piękne uszy, 27-30 cm długie. Ma pięknie wykształcone zaczątki rogów (badyle) i bródkę jak Matołek. Przeskakuje przez wysokie płoty, np. do ogródka zabaw dziecięcych. Wokół jeżdżą samochody, autobusy. Dzielni strażnicy deliberują. Były trzy grupy: straż miejska, leśnicy z wiatrówką [do spania], a po trzech godzinach jeszcze spec-transportowcy. Razem z 18 osób, w tym co najmniej pięciu KIEROWNIKÓW. Wszyscy ściskali sobie prawice, debatowali. Wreszcie łoszaka wywieźli.

Życzyliśmy mu głośno, by znalazł sobie za rok klempę, ładniejszą, milszą i mniej złośliwą niż nasza BUFETOWA. Pa, pa, capuniu!! Moja strona więc dziś kuleje.

=========================

Szef niewiernych ukorzył się przed Prorokiem, i wziął do swej posiadłości symboliczną dwunastkę WIERNYCH. Żądamy też młotów do rozbijania figur ich „świętych”, oraz śrubokrętów do wymontowania krzyży, których tu na razie pełno! Islamski uchodźca zdjął w katolickim szpitalu w Niemczech krzyż ze ściany. Trza też znów ukrzyżować trochę kafirów na terenach ISIS- niech znają mores!! 

Mail’em: Franek, czy na pewno wychowasz w religii OJCÓW dzieci zakonnic zgwałconych w Watykanie przez muslimów ?

=============

 

Tak powstawał pomnik Lecha Kaczyńskiego pod oknami Bufetowej W sobotę, 9 kwietnia.

=========================

Wczoraj 12 kwietnia umieściłem artykuł: PRZYCZYNY KATASTROFY W CZARNOBYLU: Konstrukcja.  [takich reaktorów] .Już po paru godzinach dostałem alarm, że abazior ekologika, tj. odnośnik, ZNIKNĄŁ z internetu ! [zabawne... w ciągu paru DNI znikł artykuł źródłowy.. czary czy co??] . Tam widzę: "Nic nie znaleziono!" Dowód eksperymentalny, jak czujne jest lobby KŁAMCÓW JĄDROWYCH. Proszę o przedrukowywanie tego artykułu, o jakieś WYKOPY itp, by mieli więcej kłopotów w usuwaniu prawdy.

Wieczorem: Dzięki za oryginał! To tylko Google "nie widzą".

=================

Niedziela 10.4 Warszawa Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej – Msza Święta za Ojczyznę [o 16-tej] i Pokutny Marsz Różańcowy ok. 17-tej.

Przyjrzyjmy się temu, co wydarza się ostatnio w Ojczyźnie i co dzieje się w naszym Kraju od długiego czasu. Zobaczmy co się dzieje za granicami. Czy możemy wątpić, że Ojczyźnie naszej jest  wciąż potrzebna modlitwa różańcowa???

================

Kolejny trening w uleganiu IDIOTYZMOWI przeszliśmy akurat w Wielkanoc –więc wtedy zmilczałem. „Władza” mogła wreszcie, wraz z sąsiadami, usunąć zmianę czasu. Nie zrobiła – dalej służy anonimom  na dwóch łapkach. Zadnich.

 

Dowiedziałem się, początkowo z niedowierzaniem, potem wściekłością, rozbawieniem (dodajcie następne określenia), że ta, moja strona należy do stron zablokowanych w urzędach Warszawy. Proszę o informacje, w jakim towarzystwie i może - w jakich jeszcze miastach??

=====================

Darmo kamień wagi wielkiej żydzi na grób wtoczyli,
Darmo dla pewności wszelkiej zbrojnej straży użyli.
Na nic straż, pieczęć i skała nad grobem Pana się zdała.

 

Alleluja, alleluja, niechaj zabrzmi: alleluja!

============================

Wielka Niedziela , „dziennik telewizyjny” o 19-30 zwany dla niepoznaki „Wiadomościami” umieszcza migawkę z zamachu w „Brukseli” czyli kopię z Domodiedowa, Z tej fałszywki śmieje się OD PARU DNI pół Europy – a tutejsi -  „w zaparte”. Straszne video eksplozji na lotnisku w Brukseli! Niestety, jest fałszywe. To Domodiedowo '11.

=================

 

Poniedziałek Wielkiej Nocy, PR1, o ósmej: Katolicy świętują ...śmigus –dyngus. Takie brednie poganie gadają - bezkarnie?

============

Et anima mea ipsi vivet,

semen meum serviet ei,

Narrabit de Domino generationi venturae,

Et annuntiabunt iustitiam eius populo, qui

nascetur: «Haec fecit Dominus».

 

A dusza moja żyć będzie dla Niego,

potomstwo moje Jemu będzie służyć,

Przyszłemu pokoleniu o Panu opowie,

A sprawiedliwość Jego ogłoszą ludowi, co się narodzi: «Pan to uczynił».

Bezczelność i hucpa czują się bezkarne – i modne? Wystarczy do ich działań, wypowiedzi jedynie dodać prześmiewczy, wyjaśniający  tytuł – i intelektualnie są zniszczeni. A jednak łby podnoszą.. Pitera: "Bruksela żyje normalnym życiem"... Głupota graniczy z przestępczością.  Japonia, projektanci i twórcy Fukushima, doradzą hucpiarzom z ministerstwa energii. POLSKIEGO.

=====================

 

Eloje: Malują na chodnikach kwiatki kredą, „oświetlają” budynki, pałace, Eiffla na CZARNO. Makrela bredzi o „wartościach europejskich”. Szydło zaś – że tu bezpiecznie... Nie kusić złego: Odwołać „Światowe Dni Młodzieży”.

======================

 

Prosty test na uczciwość tutejszych mediów: Czy ukazują fałszerstwa nt. zamachów, w tym w Brukseli, czy piętnują zdrajców Polski, np. w Uniwersytecie warszawskim, piszących oszczerstwa w Times of Israel? Panie Kurski, Jacku, przystałeś do brata (swego) Jarosława?

=================
TVP1 21 marca nadała quasi-fabularny film „o Czarnobylu”. Z 2010 roku. Wybielają „tutejszych” w tym Jaworowskiego z CELOR. Naprawdę milicja dawała swym dzieciom lugola w sobotę, 26-go. Mikołajki alarmowały w niedzielę, ale w CELOR nie odebrali telexu. A tu – mówią, że 28-go się dowiedzieli. Jod po dwóch czy czterech dniach NIC nie pomagał, jedynie (uczulonym) szkodził. Kiedy - i czy - będzie można powiedzieć PRAWDĘ o Cz. w TV?
=======================
Wzywam, byście tekst WIELKIEGO przemówienia ORBANA [ Orbán wzywa NAS WSZYSTKICH, by powstrzymać szaleńców z Brukseli.] wklejali na wasze strony, a wszyscy- by drukowali dla nie czytających internetu Polaków, a szczególnie dla polityków. Oby stanęli w PRAWDZIE i ODWADZE.
===============================

Obdzieranie ze skóry sprzedajnego sędziego.   Mail’em: Mamifestacje KOD-u , za petru-dolary...

=================
Test na (nie-)istnienie w Polsce władzy, rządu: Zamach [wybuch kola] ewidentny, bez udziału BOR niemożliwy. Szef MSWiA, Błaszczak któremu podlega BOR: *szef tej formacji ma już "pewną hipotezę" dotyczącą przyczyn incydentu*. Czy minister Obrony Narodowej Macierewicz, jego podwładny szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego Bączek okażą się Polakami i mężczyznami?
 
[Nie okazują się. Zamiatają pod dywan. 17 marca] 
=================

13 marca Warszawa – Msza Święta za Ojczyznę [godz. 16-ta] i Pokutny Marsz Różańcowy [17-ta]  - Przyjrzyjmy się, co wydarzyło się ostatnio w Ojczyźnie i co dzieje się od długiego czasu. Czy możemy sądzić, że Ojczyźnie naszej nie jest już potrzebna JAWNA modlitwa różańcowa???

===============

Sienkiewicz, "WIRY": Malarz, laureat Wielkiego Medalu w Paryżu, o krytykach w Polsce: „Ja służę ojczyźnie i sztuce, a nie rozumie tego tylko głupota, nie chce zaś rozumieć tylko podłota”.

======================

My NARÓD: Obrońcy dokonań Bolka, tak tych dla „zielonych” przed rokiem 1970-tym, potem „w delegacji” do „niebieskich” na lata 70-76, potem znów z dziesięć lat ciężkiej pracy dla „zielonych”.

 My NARÓD: Kijowski, Mazowiecki, Michnik, Warszawski, Wojewódzki, Roqueblave, Poznański, Lubnauer, Lityński, Blumsztajn, Hartman, Schetyna, Petru, Nowacka, Scheuring, Wimmer, Sierakowski, Steinberg krzyczą :

Nie pozwolimy sobie odebrać Polski!”.

===============

Rozrzutne władze: Jednego zbrodniarza (smakosza) przewożą spec- samolotem Casa. Czemu nie zabrali po drodze również Bolka? Odległość mniej się liczy. Pewnie organizował jeszcze z Mieciem transport „towaru” z Ameryki środkowej? Ale tu cele [te w kiciu, nie zaś"plany" ] powinny być oddzielne: bo BHP [i jedzenia]....

==============

TW Bolek – murzynek wyrzucony z pirogi, we wsi już zbędny. To GRA. Wsioki grają. Ale - czy do jednej bramki?...

 

Chyba do jednej, bo w „nowych me®diach”, z Kurskim, nic np. o prowadzącym Bolka Wachowskim i okresie lat 90-tych, „nowej Polski”, tej spod WSI...

==================

Niedziela 14.2 Warszawa – Msza święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?p=4280

W tym roku na stałe modyfikujemy naszą trasę comiesięcznego Pokutnego Marszu Różańcowego. Po drodze z Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej nie pójdziemy dalej Nowym Światem lecz skręcimy w ul. Świętokrzyską by modlić się na Różańcu Świętym idąc pod siedzibą Ministerstwa Finansów, pod TVP na pl. Powstańców Warszawskich 7, gdzie mieszczą się główne studia propagandy i dezinformacji mediów publicznych (od dziesięcioleci siejących nienawiść oraz kłamstwa). Modlić się będziemy o konieczne zmiany w mediach i nawrócenie środowisk dziennikarskich. Zakończenie Pokutnego Marszu Różańcowego będzie pod Sejmem (wcześniej podejdziemy pod ambasadę Kanady, gdzie będziemy się modlić o uwolnienie Mary Wagner, aresztowanej znów w dniach Bożego Narodzenia w Kanadzie).

===================

'' Ten kto głosi Prawdę, głosi Chrystusa. Kto zaś, przemawiając, Prawdę przemilcza, zapiera się Chrystusa".   " Prawda budzi nienawiść. Dlatego niektórzy, aby nie narazić się na nienawiść słuchaczy, osłaniają usta płaszczem milczenia. Gdyby głosili Prawdę, czego sama Prawda się domaga, a boskie Pismo otwarcie to nakazuje, popadliby w nienawiść u światowców i zostaliby wykluczeni z ich otoczenia. Ponieważ jednak postępują wedle sposobu myślenia tego świata, boją się ich oburzyć, a tymczasem nigdy nie wolno uchybić Prawdzie, nawet jeśli ceną jest skandal". św. Antoni Padewski

" Jednych papieży daje Bóg w darze, innych toleruje, a jeszcze innych - zsyła za karę".  św. Wincenty z Lerynu

=============

 

Piszesz (a w chwilach większej paniki nawet uważasz, że tak myślisz), „ja się polityką nie interesuję”. Od dziesięcioleci powtarzamy: „ale polityka się tobą interesuje”. Twoją rodziną, twym majątkiem, dochodami. Duszą [w obu znaczeniach].

======================

 

Hitler dowiaduję się, że Polacy nie chcą imigrantów.  Rola Eli i Franka. 4 min.!!!!

===============
Dziś, pierwszego [i drugiego] lutego, na całym świecie trwa odmawianie Różańca Świętego o zachowanie i zwycięstwo wiary katolickiej. Szturm do Nieba wraz z kardynałem Burke, który teraz w tej intencji w Rzymie odprawia Mszę świętą i prosi, by włączyć się do modlitwy. Przekaż dalej. I pomódl się z rodziną, nie myśląc: no tak.. może później... teraz nie mam chyba tyle czasu..”  TERAZ !!

 

====================

Bardzo proszę o napisanie do mnie [po lewej u dołu: napisz do nas”], ile osób odmawiało i ile w sumie było dziesiątek. Dane zostaną anonimowo zliczone. Chcę sprawdzić skuteczność portalu [czytuje go ok. sto tysięcy osób, ale dziennie ok. 5 tysięcy]. Ile traktuje go jako źródło pikantnych wiadomości – a ile jako podporę w walce.

====================

Oczywiście modlimy się dalej, bo to NAJMOCNIEJSZA BROŃ  przeciw złemu.

===================

 

Wstępne podsumowanie: Zareagowało 96 osób w tym – 49 SAMOTNIE (t.j. nie zdołali namówić rodziny, przyjaciół). Odmówiliśmy 493 dziesiątki. Na około 4 500 osób w tym czasie odwiedzających stronę. To nadspodziewanie dobrze. Opiszę szerzej. Dzięki! I oczywiście dzięki Bogu.

===========

Osoby znające się na piłce ręcznej twierdzą, że przy rozsądnej taktyce obrony nie da się przegrać meczu porównywalnych drużyn 23:37. Proszę osoby znające zakłady bukmacherskie o sprawdzenie, czy nie było tam „dziwności”. Potrzebne choćby dla oczyszczenia drużyny i trenera Bieglera od podejrzeń. Inne możliwości – „wódka i dziwki”, lub zatrucie. Sprawdźmy.

=====================

W Watykanie mamy inaugurację nowej religii: Kult Plastikowej Laleczki. Por.: Apostazja w Watykanie - postępy. W papieskim wideoklipie. Habemos Bergoglio... Współgra z 19-tym dniem judaizmu, tak promowanym w tym kościele.

========================

 "Magnum praesidium est fides integra, fides vera, in qua nec augeri ab ullo quidquam, nec minui potest: quia nisi una est, fides non est". (S. Leo Magnus, Sermo XXIV. In Nativitate Domini IV, 6)

 -------------------

"Potężną obroną [przeciwko heretykom] jest wiara pełna, jest wiara prawdziwa; niczego dodać, niczego odjąć od niej nikt nie może; wiara bowiem,jeśli nie jest jedyną, nie istnieje w ogóle". (Św. Leon Wielki, Papież, Mowa 24. Na Narodzenie Pańskie 4, 6)

=======================

Miła Pszczółka, która na targu nam miód sprzedaje, donosi:

Pszczoła robotnica produkuje w swoim życiu miód w ilości 1/12 łyżeczki od herbaty. Na zgromadzenie 1 kg. miodu pszczoły przelatują trzysta tysięcy kilometrów i musza usiąść na 6 milionach kwiatów. Uderzają skrzydełkami ok. 400 razy na sekundę

=========

i dziś dziennikarskie mendy żyć nie mogą bez komendy (Niekraszki)

================
Dziś pod TVP – gniazdo propagandy i dezinformacji. Trasa comiesięcznego Pokutnego Marszu.

Warszawiacy! To potężna broń- weźcie udział!

http://wp.me/p3vwgV-14s

W tym roku aż do odwołania modyfikujemy trasę comiesięcznego Pokutnego Marszu Różańcowego. Msza św. w niedzielę 10-go o 16-tej, ok 17-tej wymarsz spod kościoła Matki Bożej Łaskawej. Przejdziemy pod siedzibę TVP na pl. Powstańców Warszawskich, gdzie mieszczą się główne studia propagandy i dezinformacji mediów publicznych od dziesięcioleci siejących nienawiść oraz kłamstwa. Modlić się będziemy o konieczne zmiany w mediach i nawrócenie środowisk dziennikarskich.

Zakończenie Pokutnego Marszu Różańcowego będzie pod Sejmem.

====================

Też dziś tłumaczmy skołowanym, jak Owsik nagania sobie i kobicie kolejne MELONY ZŁOTYCH.

===============
Objawienie Pana, Epifania, to święto ukazania już całemu światu, nie tylko Rodzicom i pastuszkom, że to Dziecię to Bóg Wcielony, Zbawiciel świata.

A zachęty w me®diach, by skakać na ulicach w papierowych koronach, to zaKODowany przekaz: „To ty jesteś królem! Oczywiście papierowym. Rządzą i tak ONI (znaczy „nasi”).

======================

Znajdujemy więc barbarzyńców u bram cesarstwa, wojska barbarzyńskie trzymające przy nich straż, mizerne postacie na tronie, triumfującą biurokrację oraz ludność upadającą liczebnie i na duchu. I ludzie pytają się, dlaczego upadło imperium rzymskie! Raczej dlaczego jeszcze trwało?  [Aga, miągwa, Małga, Glover]

Zmieniony ( 02.01.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.